ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 01:27   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Geceleri Rozetli Ajanlar Nerede ?
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

lBurjuum

lBurjuum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2006 Per 17:14:56sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Ben geceleri gec saate bazen sabahta oluyor kalan bi tek yunusumu,mys abiyi birde dawsonu  görüyorm walla

IRoSI

IRoSI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Eyl.2006 Pzr 05:20:17sohbet oyun linki
·TomCrus· :

Herkezin evi var ailesi var sorumluluğu var bu ajanlar 24 saat online olamazlarki evine ekmek götürecek insanlar var hem kımseyede düşmeş kımın nezaman nasıl cc ye gireceği Pogrom·
 senı kınıyorum madem okadarnerde bu ajanlar diceni kendini az daha yükseltte ajan ol sende o ajanlar buraya yıllarını vermişler her adamın peşine ajanmı tuttulcak burda

Aynen katılıyorum kankama.Burada bi amac sohbet icin buradalar Ya Reelde Neredeler düsünen oldu mu ???Belki su faturasi belki temerütt faizi yatiriolar..Soran oldu mu Bilinçli hareket edelim.

MYSToRiouSS

MYSToRiouSS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Eyl.2006 Pzr 11:35:49sohbet oyun linki
lOKANl :

·Pogrom· Arkadaşımıza Katılıyorum Doğru Söylüyorsun. Nefertitinin Sözünde İse Ajanlar Zaten Arkadaş Listesini Doldurmuş Bide Sizleri Eklersek Biz Arkadaş Listemizde Kimi Tutacağız. Ajan Denildiği Zaman Online Bir Şekilde Tüm Odaları Gezecektir. Salla Parti Olmamalı Cafe1 -> Alış1 -> Disko4 -> Bar1 -> Cafe1 ......... Peki Diğer Odalar Ne Olacak ?

Belkide Ajanlar Gecede Onlinedir Ama Belirli Odalara Girdikleri İçin Üyeler Onları Offline Sanıyorlar...

okan kardeşim arada çay bahçelerine girerseniz bizleri orada da göre bilirsiniz şahsen ben ajan arkadaşlarla en çok orda karşılaşıyorum :=)

buarada seni de seviyorum okancım

MYSToRiouSS

MYSToRiouSS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Eyl.2006 Pzr 11:50:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
MerCaN_DeDe :

Bir yıldız ajanın bir odada durma süresi maksimum 10 ila 15 dk arasıdır. Bir kişinin peşinde koşaması çok saçmadır. Cezayı alan kişi tekrar aynı nickle 10 dk sonra tekrar odaya girecek ve bu adamı 10 dk byunca aynı odada bekliyemezsin. Ve ben şu kanıdayım bir kişi ceza gerektirecek bir davranışta bulunup cezayı aldıktan sonra farklı bir nickle geldiğinde tekrar aynı cezayı almalıdır. Sonuçta kurallara uymayan yine aynı kişidir. Nick in değişmesi şahsın değişmesi anlamına gelmemektedir.

Geceleri online bulunmayan kadrolu ajanlarımıza gelirsek. Yunusum Litros MYS Jisell Dawson devamlı online olarak görmekteyim. İnfumum da şu 2 3 gündür pek fazla online olmuyor sanırım. Unutmayınki biz her odada bulunmuyoruz. Bir ajan en fazla 10 dk bir odada bulunuyor. Bu demek oluyorki diğer ajanlara denk gelmiyor olabiliriz. Bütün ajan arkadaşlarımızı listemize ekliyerek gerekli durumlarda online olanları sorunun olduğu odaya çağırabiliriz.

MerCaN_DeDe ve ben şu kanıdayım bir kişi ceza gerektirecek bir davranışta bulunup ceza aldıktan sonra farklı bir nickle geldiğinde tekrar aynı cezayı almalıdır

MerCaN_DeDe sana bu konuda çok katılıyorum ben genelde cezalarımı nicklere değil şahıslara veriyorum çünkü küfürü nick değil değil şahıs etmiştir hangi nickle gelirse gelsin o küfür eden kişinin karakteri aynıdır sadece nicki değişiktir birine ceza verdiysem ve o kişi nickine benzer bir nickle geliyorsa ve en ufak bir olumsuz davranışında benden benim vere bilicem en büyük cezayı alır alma nedeniyse daha önce almış olduğu cezadan ders çıkarmamasıdır burda hiç bir user küfür yemeyi hak etmiyor ve hiç bir userde küfür etme hakkına sahip değil aslında istesek hepimiz birer ajan ola biliriz bir sorunla karşılaşıldığında o sorunu siz halletmeye kalkacagınıza odaya ajan çağırsanız olayı o ajana bıraksanız sizde üstünüze düşen görevi yerine getirmiş olursunuz üstelik size bulaşan kişiye cevap vermeseniz o şahısta sizinle uğraşamayacaktır zaten böylece onlarında eğlenmesine izin vermezsiniz çünkü o kişiler cc de  ona buna saldırarak mutlu oluyorlar kendilerini böyle tatmin ediyorlar lütfen ne olursa olsun  genel sorunlarınızı ajanlara bildiriniz user olarak buda sizin görevinizdir hani hep diyorsunuz ya ajanlar görevini yapmıyor diye işte sizlerde user olarak görevinizi yapmıyorsunuz bende bukonuda sizi eleştiriyorum herkese hoş sohbetler dilerim dertsiz sohbetleriniz olsun saygılarım la

DaRkMeDs

DaRkMeDs resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Eyl.2006 Pzr 21:02:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Merhaba CC Kardeşlerim ;

Ajanlık konusunda bir kaç kez başvuru yaptım. Ben herzaman terbiyesizlik yapan veya ortamı bozmaya çalışan kişiliği ve karaktersizlik sorunu yaşayan insanlar için özelimde bulunan MURİST ( Murat ) Abimi rahatsız edemem ki; ve ben Sabah 8:30-21:00 arasında çalışma saatlarimde neredeyse Murat abimle konusuruz ve kendisine "Abi disko1 e birini yolla" demekten artık usandım. CC önceden böyle değildi. Kendi adıma konuşuyorum Ben ilk üyeliğimde baya bir ortam yaptıgım halde. 45 Yıl bilmem kaç gun bilmem kaç saat  bilmem kaç dakika  ceza aldım. Ozaman osmanlı tokatı gibi oturuyordu.  Neyse Artık benim rıcam CC ekibine guvenerek gözlerine çarpan saygı çercevesini bozmayacak, surekli Efendiliğini koruyacak arkadasları göz arkadasına almayıp. En uygun rozeti uygulamayı devam ettirecek kişiye verilemsini Rıca ederim. Saygılar....

NOT.: Savcılıga yazsam yazdıklarımı, Kalkıp yerini verir bana :

CC sohbet icin buraya
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir