ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 06:03   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Geceleri Rozetli Ajanlar Nerede ?
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Pogrom

Pogrom resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2006 Per 03:42:12      Geceleri Rozetli Ajanlar Nerede ?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Sizce bu işi bir düzene koymanın zamanı gelmedi mi ?

Verilen 10 dk cezalar küfürbazlar için komik geliyor yeni nick ile karşımıza tekrar çıkıyor !

10 dk ve CC Filitre ile nereye kadar gidicek

Userlar yıldızlı ajanların özeline girip online rozetli ajanlar nerde diyor

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2006 Per 03:47:02sohbet oyun linki
£vet İyi ßi Konuya Değinmişsin.. Malesef Geceleri ßelli ßi Saatten Sonra Rozetli Ajanlar Kalmıyo.. $unu ßelirtmeliyimki Gündüz Ve Akşam Saatleri Kadar Gecede Rozetlilere İhtiyaç Oluyor.. Umarım £skisi Gibi Tekrar Gecede Gelmeye ßaşlarlar..

Aragorn86

Aragorn86 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2006 Per 03:57:38sohbet oyun linki

Çok önemli ve üzerinde durulması gereken bir konu bu.Gerçekten de 10 dak.lık cezalar çok az.Gece geç saatlerde rozetli ajanlar da olmuyor ve sıkıntı çıkıyor.Elimin kolumun bağlandığı,hiç ajan bulamadığım zamanlar çok oldu.Gerçekten bu özel ajanların ceza verme süreleri artırılsın ya da Rozetli ajanlar geceleri cc yi boş bırakmasın.İlginize...

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2006 Per 04:07:08sohbet oyun linki

çok komik ya :)) bunu ben söylesem anlarımda.. sizin söylemeniz tuhaf..

·Pogrom· ve autumn1 ikinizde ajanlık yaptınız veya hala yapıyorsunuz...

10 dk ceza verme yetkiniz var.. Size demiyor ki CC yönetimi her gece bir kez 10 dk ceza verebilirsiniz.. Küfür edene hakaret edene ortamı bozana.. kısacası cezayı hakedene basın cezayı.. o cezayı hak ettikçe siz ceza vermeye üşenmeyin :))  Bu adam baktınız bu cezalara rağmen devam ediyor terbiyesizliğe.. Çözüm çok basit.. info@chatcity.cc mail adresine.. Ajan olun veya olmayın.. Gördüğünüz sizi rahatsız ettiğini düşünüğünüz.. Kişilerin tam niklerini copy / paste yapın ve.. şikayetinizi dile getirin.. bu kadar basit :))

info@chatcity.cc adresinden bir çözüm bulamazsanız bana getirin kulaklarını çekeyim  :))

autumn1

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2006 Per 04:49:36sohbet oyun linki
Gurcu ßen Öyle Sorun Yaşıyoruz Demedim Lafı İstediğin Tarafa Çekme Lütfen.. Zaten Öyle ßi Durumda Gerekli Müdahalede ßulunuyoruz.. Ama Kullanıcılar Rozet Ajanlarıda Görmek İstiyor ßunu Kastetmiştim..

gurcu

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2006 Per 05:03:31sohbet oyun linki

Ne tarafa çektiğimide yazsaydın.. Ben konu dışına çıkmadığımı sanıyorum.. !!!

60 dk susturma ile  10 dk x 6 = 60 dk susturma arasında ne fark var ?

Sen ceza hakeden birini gördüğünde 10 dk cezanı ver.. Yine hakederse yine 10 dk ver.. Sana neden küfür edene ceza veriyorsun diyen mi var. ?

Kullanıcılar rozet ajan görmek istemeye başladıysa.. mevcut yıldız ajanların işlerini yapamadığını dile getirmişlerdir.. :))

Sen getir yaramazlık yapanların ben kulağını çekerim.. :))

autumn1

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2006 Per 06:09:40sohbet oyun linki
Sen Demek İstediğimi Hala Anlamıyorsun Gürcü.. ßunuda ßurda Seninle Tartışacak Değilim.. ßen Orda ßişeyi İma £ttim Ama Sen Anlamadın..

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2006 Per 08:42:27sohbet oyun linki

Geceleri gördüğüm ajanlar

Yunusum555

Jisel

Jelin

Bazende infumum (bu aralar yokda)

Haklarını yemeyelim beyler,

Yani  gece uykudan kalksam bakıyım cc ye diye girdiğimde. Yunusum555 (zaten iş hayatına rağmen gecesini de uyumak varken buraya veriyosa yorum sizin) Jisel ve jelin devamlı gördüklerim

Tşkler kendilerine

NYY         

gurcu

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2006 Per 09:49:31sohbet oyun linki

harwest haklarını yemiyorlar.. Yawaş yawaş hak isteyecekler onun zeminini hazırlıyorlar :))

Sonraki mesajlar şu şekilde gelecek..

ben geceleri müsaitim KADROLU AJAN olabilirim..

Sırf geceleri boşluk var diye.. kendim için birşey istiyorsam namert im sırf sabahlayan chatcity üyeleri için bu görevi alırım.. valla bak diyeceklerdir..  :))

Durun ilk mesajı ben atayımda.. yolunuz açılsın.. kasmayın bu kadar..

cc03 ; 

geceleri ajan kadronuzda boşluğunuz varmış.. Ben demiyorum arkadaşlar diyor.. Ben onların yalancısıyım.. Yıldızlı ajanlardanda pek memnun değillermiş.. Hep Rütbeli ajan istiyorlarmış.. İyi bir teklif yaparsan GOLD ajan seviyesinden başlamayı düşünebilirim :)

Not : çok can yakarım.. Sonra ne ettikte gurcunun eline silah verdik deme.. Tepeden aşağıya Ana sayfadaki kuralları uygularım. ona göre bak :)) 

autumn1

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eyl.2006 Per 10:27:45sohbet oyun linki
Sadece Geceleri £skisi Gibi Cc de Olmuyolar Dedik Gürcü Neden İnatla Lafı ßaşka Tarafa Çekmeye Çalışıyosun Anlamıyorum.. Dün Gece Ccde ßi Tane ßile Ajan Yoktu Yazmayalımmı ßunu.. Saat 04:00 Gibi ßi Tane Ajan Geldide Ajan Oldu Ccde.. Ama Sen Anlamak İstediğini Anla Gürcü.. Devam £t ßöyle..
CC sohbet icin buraya
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir