ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
31 Mayıs 2024, Cuma 21:41   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   Veda Busesi...
 <<123 4>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eyl.2006 Cmt 09:35:10sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
·pranga3x· :

Umur,

Gerçek hayatta başarı için dünyamızı gerçek bilgilerle doldurmak zorundayız onun içindir ki derslerinden dolayı ara vermene sevindim...

Sen Gerçek hayatında başarıyı yakala buraya ait olanlar yine burada olacaklar tek fark sen geldiğinde başarılarınla ve kendine güveninle birlikte geleceksin :)))

Kendine iyi bak...

Pranga3x herşeyi söylemiş Umur kardeşim.

Aynı dilekler benden de Yolun açık olsun herşey gönlünce olsun

Kendine iyi bak...

IRoSI

IRoSI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eyl.2006 Cmt 10:57:53sohbet oyun linki
        Reelde Bi sanal Değilmi Tek farkı arasında Dershane olayı falan yok  Abicim Allah yardımcın olsun ne dieimki Bolesi  Senin için daha hayirlidir belkı Reelde Güzel günler geçirmen dilegiyle Elhem ...

Umurr

Umurr resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eyl.2006 Cmt 15:38:22sohbet oyun linki
Gerçekten hepinize çok teşekkür ederim...

llllNeDvEdllll

llllNeDvEdllll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eyl.2006 Cmt 15:54:26sohbet oyun linki

umurum bırakmana hem sevindim hem üzüldüm:) üzüntüm iyi bi arkadas kaybedecez:(...burdaki herkse iyi bi arkadas kaybedecek ama kazanaan sen olacan önemli olanda senin için sensin geleceğin herkes kendi geleceğini kendi çizer ins senin için en hayırlısı olur ...1  2 sene sonra karsılasdiğimizda profilinde ünv de okuyoo yazar:)

Baturport

Baturport resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eyl.2006 Cmt 18:32:44sohbet oyun linki
 La olum sana dicem gitme emme... ne fayda biz seni ozleriz olum hele o filozof konusmalarin yoq mu alla yukarda saten burda cc nin filozofunu secseler falan oyum sanadi walla saten baskada aday yoktu kardesim allaha emanet ol yolun kibrisa duserse eger bilki burda batur kardesin senı beklio numaramda war saten sende   kazanırda gelirsen buraya ... olm daha elisha ile avril bisi beklio torontoda yanlarina gitcez unutma ..

lBurjuum

lBurjuum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eyl.2006 Cmt 18:35:50sohbet oyun linki

Umuyummmmmmcanımm kardeşimm sanalda yasanan hiç bişeye inanmayan asla olmas diyen ben anladım ki büyük konusmamak gerekir.Seni ne denli sevdimi ne denli önem verdiğimi kardeşimin yerine koydumu zaten biliyorsn.Her zmn yanında olmaya calıştm sorununu dinledm beraber çözüm yolu bulmaya calıstık elimden geldiğince yardım ettim yanında oldm.Seninde hakkını yememek lazım:Pp ne zmn zor bi anım olsa yanımda oldn bana moral verdin desteğini hiç esirgemedin.

Aynı sebepten dolayı bende 1yıl kadar felan cc ve int bırakıcam ama eminim dayanamyp kücük kacamaklar yapıcam bü yüzden veda etmiorm ben

Geleceğimiz her seyden önemli bunu sende biliyorsn o yüsden bu yıl ikimizde adam akıllı ders calısıp ii bi ün giricek inş.Seneye ins bu zmnlar ün birer birey olarak gireriz cc ve gecmiş güzel günlerimizi anımsarız

Seni cok seviyorm kardeşim hersey gönlünce ve dileğince olsn derslerine ii calıs canını hiç bi seye sıkma sınav yılı morale ihtiyacımz varKocaman öpüyorm canım Allah a emant ol

tiniminikizz

tiniminikizz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eyl.2006 Cmt 18:42:40sohbet oyun linki

Umurrrrr.....

Arkadaşım seni çok fazla tanımıyorum çok bişey paylaşma fırsatı bulamadık ama inan başarılı olmanı samimiyetimle çok isterim..Bende senin gibiyim artık gelmiycem ama burda kazanılan dostlukları abilerimi ablalarımı ben kendi çevremde bulamadım..Geldiğinde yeniden görüşmek dileğiyle....

Kendine iyi bak arkadaşım her şey gönlünce olsun...

Umur SARI SAÇLI VE SARIŞIN değilimm...

xxxmagnumxxx

xxxmagnumxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eyl.2006 Cmt 20:21:03sohbet oyun linki
Helal olsun umurum....Sana fındıklı magnumlar helal olsunnnn...Senin için onuda üretcezzz...Seni unutmuycam.Doru bi karar almışsın canımcım...İyi anılarımız oldu seni özlüycez disko 4 seni çok özlüycek unutmaaa canımmm ühühühühühüh :(vedalarıda hiç sefmem yaaa
Helal olsun umurum....Sana fındıklı magnumlar helal olsunnnn...Senin için onuda üretcezzz...Seni unutmuycam.Doru bi karar almışsın canımcım...İyi anılarımız oldu seni özlüycez disko 4 seni çok özlüycek unutmaaa caınmmm ühühühühühüh :(vedalarıda hiç sefmem yaaa

xminionx

xminionx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eyl.2006 Cmt 21:23:11sohbet oyun linki

Ben veda ettmeyi bilmem. Sevgiye dair sevgiye dair bütün duyguların olduğu gibi vedanın da acemisiyim...

Yine de veda sözcükleri bulunmaz deil dağarcığımda... Mesela mutluluklar dilerim hatta hayatta başarılar ve tüm herşeyi bırakıp gitmene baska da bişey diyemiorum

ELVEDA UMURUM :)))

Seni öslicemm

Umurr

Umurr resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eyl.2006 Cmt 21:26:28sohbet oyun linki

Bugun olduğu gibi yarın da,yarından sonra da,ondan sonraki günlerde de gözlerimdeki yerinin değişmeyecegine,

Bu günüm gibi yarın da hep sevginle yaşayacağıma,

Her bakışında okuduğun o gözleri herzaman yanında göreceğine,

En yakın dostun,en yakın sırdaşın,en yakın arkadaşın olacağıma,

Sıkıntının sıkıntım,üzüntünün üzüntüm olacağına,

Her erkek anını çiçeğe dönüştüreceğime,

Her üzgün anında gülüşünün geri gelmesi için elimden geleni yapacağıma,

Yanında olamadığım ve yardımıma ihtiyacın olduğu her anda bir rüzgar olup seni saracağıma,

Gözümün gözüne degdiği her an sana yeniden aşık olup seni bir prensese dönüştürceğime,

Her sabah sana yeniden aşık olup uyanacağıma,

Sen uyurken sana bakıp ikimiz için dualar edeceğime,

Beni tanıdığın gün bende gördüğün neyse,ömrümce beni aynı şekilde göreceğine,

Sevgimin asla değişmeyeceğine,asla azalmayacağına,aksine hergün büyüyen bir sevgiyle seni mutluluk ormanına taşıyacağıma,

Başkalarının yanındayken seni asla unutmayacağıma,

Elini usul usul,korka korka tutup o ilk gündeki heyecanı aynı şekilde yaşayacağıma ve elini hiç bırakmayacağıma,

Bir ömür boyu senin canın,aşkın,sevgilin ve herşeyin olarak kalmak için elimden gelen herşeyi yapacağıma SÖZ VERİYORUM

BİTANEM OLRMUSUN GÖSDEMM??

CC sohbet icin buraya
 <<123 4>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir