ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

9 Mayıs 2024, Perşembe 12:24   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   ...::::Yetim maaşı krizi son anda çözüldü ::::...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

00me00

00me00 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Eyl.2006 Pzr 12:48:45      ...::::Yetim maaşı krizi son anda çözüldü ::::...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Yetim maaşı krizi son anda çözüldü

Çiğdem TOKER / ANKARA

Bütçenin Ocak-Temmuz döneminde 474 YTL fazla vermesiyle övünen Maliye Bakanlığı’nın 1 Eylül’den düne kadar yetim maaşlarını da ödeyemediği ortaya çıktı.

Emekli Sandığı Genel Müdürlüğü’nün, bazı sağlık harcamalarının ödenmesini durduran 1 Eylül tarihli talimatının içinde "yetim aylıkları"nın yer alması nedeniyle, binlerce hak sahibi Eylül ayı yetim aylıklarını düne kadar alamadı.

İki hafta süren ve eğitim çağındaki binlerce çocuğun eğitim-öğretim giderlerini karşılamakta sıkıntı yaşamasına yol açan kriz, dün öğleden sonra çözüldü. Emekli Sandığı’ndan yetim aylığı alanlar, ödemeyi yapan Ziraat Bankası Şubeleri’ne gittiklerinde "Emekli Sandığı’nın talimatı var ödeyemeyiz. Ödeme için bize ikinci bir faks gelmesi lazım" yanıtını aldı. Ziraat Bankası Genel Müdürü Can Akın Çağlar, bu dramatik olayı doğruladı. "Banka olarak biz aracıyız" diyen Çağlar, "Bize ne talimat gelirse onu uygularız. 31 Ağustos tarihine kadar yetim aylıkları ödenmiş. Ancak bu tarihten sonra ödeme yapılmadığı doğru. 1 Eylül tarihli talimatın içinde yetim aylıkları da var" dedi. Hürriyet’in aradığı Emekli Sandığı Genel Müdürü Mehmet Ali Özyer’e ulaşılamadı. Ancak Emekli Sandığı, dün öğleden sonra Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü’ne dün faks göndererek, durdurulan ödemelerin açılması talimatını verdi. Sorunun, IMF’nin geçen mayıs ayına "Kısıtlayın" tavsiyesinde bulunduğu sosyal güvenlik harcamalarındaki artıştan kaynaklandığı belirtiliyor.
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir