ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Mayıs 2024, Perşembe 12:24   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Kopulası Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   EN SON KİM YORUM YAZMIŞ OYUNU :))
 <<1...100...200...300...400...500...600...700...800...900...1000...10061007100810091010101110121013101410151016 1017101810191020102110221023102410251026...1100...1200...1300...1400...1500...1600...1700...1800...1900...2000...2100...2200...2300...2400...2500...2600...2700...2753>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

70likcc

70likcc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ağu.2007 Per 00:51:22sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
PReNsPaRaDiSe :
·70likcc· :

berna nın gazı mı bitti  ehüehüehüehüehüehüehüehüüüüüüüü  bernanın tek nikcin değil her nickinin gazı bitti heralde

cc den arkadaşa misafir olmak ne güzel bişey yaaa dimi.
nesse tekrar hoşgldin prens paşa.ben napam aynen devam, yorumlarımla katkıda bulunmaya devam ettim ama harwest te delü müydü ben onu bilmiyodum ahanda şimdi öğrendim onunda delü olduğunu
zati ben nezaman bişiy yassam benden sonra yine boş bırakmıyodu sonda olmayı

harwest kardeş senin için delü dedim ama sende delüymüşsün ben napam yani şimdi  kusura bakma

sen dediğin gibi nöbeti devral hadi bakalım bilal kardeş  ama biz gittikten sonra

çok güldüm yavffsssss

zuhahahah koptumm  hoş buldum ali saolasın.. evet berna yokluğu tercih etti.. mezarına birer gül koymaktan başka bişey yapmak gelmez elimizden.. berna yı gömdük alah rahmet eylesin.. yola Harvest 70 lik, Prens ve digerleri olarak devam edioruz.. hahahaha.

Ccden arkadaş olayıda dediğin gibi.. gercekten muhteşem bişe... erkekte olsa kızda olsa iyi bi olay... Acaip bişe  

Bu arada harvest delüsüne gelince.. o konu beni aşar  Harvest deyince akan sular duruyo.. bide hatta geri geri kaçmaya başlıo suu  hehehehehhe

Harvestüm bu alemin tek delüsüdür gerisi YAPMACIK Emisatsoyon delüüüdür..

Hani bi şarkı varya.. Ağlarsa anam ağlar, Gerisi yalan ağlar die  ehueheheheh

Sonunculuğu bırakmaz tabi.. o burayı hep kolluyo.. boş bi anı yakalayıp nası konarım oraya diye hesaplar yapıo o delüüü

yani karganın gak demesini bekleyen tilki gibi sessiz ve sinsii bir timsah  uykusu gibi hahahahaaa

ozaman desene bernayn da delüydü ama demek ki emütazyon delüymüş emi o
harwest te emütazyonluk yok yani

harwest kusura bakma bilader ben demedim delü diye, demek sen boş bi zaman bekliyosun emü

PReNsPaRaDiSe

PReNsPaRaDiSe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ağu.2007 Per 02:14:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·70likcc· :
PReNsPaRaDiSe :
·70likcc· :

berna nın gazı mı bitti  ehüehüehüehüehüehüehüehüüüüüüüü  bernanın tek nikcin değil her nickinin gazı bitti heralde

cc den arkadaşa misafir olmak ne güzel bişey yaaa dimi.
nesse tekrar hoşgldin prens paşa.ben napam aynen devam, yorumlarımla katkıda bulunmaya devam ettim ama harwest te delü müydü ben onu bilmiyodum ahanda şimdi öğrendim onunda delü olduğunu
zati ben nezaman bişiy yassam benden sonra yine boş bırakmıyodu sonda olmayı

harwest kardeş senin için delü dedim ama sende delüymüşsün ben napam yani şimdi  kusura bakma

sen dediğin gibi nöbeti devral hadi bakalım bilal kardeş  ama biz gittikten sonra

çok güldüm yavffsssss

zuhahahah koptumm  hoş buldum ali saolasın.. evet berna yokluğu tercih etti.. mezarına birer gül koymaktan başka bişey yapmak gelmez elimizden.. berna yı gömdük alah rahmet eylesin.. yola Harvest 70 lik, Prens ve digerleri olarak devam edioruz.. hahahaha.

Ccden arkadaş olayıda dediğin gibi.. gercekten muhteşem bişe... erkekte olsa kızda olsa iyi bi olay... Acaip bişe  

Bu arada harvest delüsüne gelince.. o konu beni aşar  Harvest deyince akan sular duruyo.. bide hatta geri geri kaçmaya başlıo suu  hehehehehhe

Harvestüm bu alemin tek delüsüdür gerisi YAPMACIK Emisatsoyon delüüüdür..

Hani bi şarkı varya.. Ağlarsa anam ağlar, Gerisi yalan ağlar die  ehueheheheh

Sonunculuğu bırakmaz tabi.. o burayı hep kolluyo.. boş bi anı yakalayıp nası konarım oraya diye hesaplar yapıo o delüüü

yani karganın gak demesini bekleyen tilki gibi sessiz ve sinsii bir timsah  uykusu gibi hahahahaaa

ozaman desene bernayn da delüydü ama demek ki emütazyon delüymüş emi o
harwest te emütazyonluk yok yani

harwest kusura bakma bilader ben demedim delü diye, demek sen boş bi zaman bekliyosun emü

suhahahahaha 70 lik hitabet gücün süper  olay aynen öyle.. esas oğlan yani bizim delüüü  esas delüü

Şeyy ben ne zamandır yokum yaa hanii.... bişe sorcam ???

Acaba sonuncu olmak için kayıt gerekiyomuyduu  Bende sonuncu olmak istiorum daa

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ağu.2007 Per 02:18:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Alla allaaaa dur hele şu gözlerimi ovuşturuyum eccik rüyamı gerçekmi gördüklerim

Sanki delüm gelmiş gibi gördüm.El deliye ben akıllıya hasretim

Neyse geç sırana bakem yatak yorgan pc aynı üçgendeyiz

70likcc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ağu.2007 Per 02:20:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

sonuncu olmak istiyosan git bize bi tepsi baklava al gel öyle sonuncu olursun.Onuda bi düşünürüs yani

sonuncu olmak istiyosun emi sen.Sen beni gitti sandın dimi so nunculuk için kıdem lazım kıdem.

sen bugece bi nöbet tut bakalım

PReNsPaRaDiSe

PReNsPaRaDiSe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ağu.2007 Per 02:55:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·70likcc· :

sonuncu olmak istiyosan git bize bi tepsi baklava al gel öyle sonuncu olursun.Onuda bi düşünürüs yani

sonuncu olmak istiyosun emi sen.Sen beni gitti sandın dimi so nunculuk için kıdem lazım kıdem.

sen bugece bi nöbet tut bakalım

abiii  kayıt için bi tepsi baklava bide resimmi gerekioo.. Eff tatlısımı olsun yoksa hazırmı  

Yatak yorgan atmaya kalksam sona... bunun icin ayriyetten baklava getirmiyoruz dimi arazi işgaliyesi olarak

Bütün kuralları unutmuşum yokluğumda

BU ARADA şu harvest delüsü ne istiomuş.... Annamadım.. Delümm.. bi kere sen Akıllılarla anlaşamazsın  O yüzden akıllı lara hasret kalmaya defamm

Sondayım Neyüm 

ekinezya

ekinezya resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ağu.2007 Per 03:32:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

hayır en sonda menimmmm bananeeee...menimmmmmmmmm işte

Antropoloji

Antropoloji resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ağu.2007 Per 04:39:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Kimsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinn seeeeeennn :))) Çık dışarııı, çık çık çııkkkk !!!

70likcc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ağu.2007 Per 10:39:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
sonuncu olmak istiyenler hoşgeldiniz bakalım. siz sonuncu mu olmak istiyonuz

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ağu.2007 Per 11:05:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Evet evet ben sonuncu olmaya geldim.

Bize askerde öyle öğretmişlerdi ya ilk olacaksın ya da sonda diye.İlk hiç olamadım derdine yanıyım bari şu sonunculuğu kaptırmayayım

Bu arada günaydın 70lik

Valla akıllıda sayılmam(delüyüm yani) doğru diyo prensim ne diyosa (akıllı olsam burada ne işim var)

KuOAp

KuOAp resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ağu.2007 Per 11:57:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

cümleten günaydınn

CC sohbet icin buraya
 <<1...100...200...300...400...500...600...700...800...900...1000...10061007100810091010101110121013101410151016 1017101810191020102110221023102410251026...1100...1200...1300...1400...1500...1600...1700...1800...1900...2000...2100...2200...2300...2400...2500...2600...2700...2753>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir