ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
18 Haziran 2024, Salı 14:09   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Felsefe, Din, İçsel meseleler
forum sohbet oyun basliklari
   DÜGÜNE İKİ GÜN KALDI VE EŞİNİZİN HRİSTİYAN OLDUĞUNU ÖGRENDİNİZ.. ŞOKTASINIZ... NAPICAKSINIZ ŞİMDİ...
 <<1...89101112131415161718 19202122232425262728...33>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ByJuaNFraN06

ByJuaNFraN06 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Mar.2007 Cum 23:03:34sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
TheManiak :
·desti· :

TheManiak :
düğünden kaçarım çünkü benim evime müslümandan başkası Allah a inanmayandan başkası giremez girerse o evde huzur olmaz o kadınla evlenmek yerine hiç evlenmem daha iyi

Hristiyanlar allaha inanmıyor mu :)) Sen hiç Din dersine girmemişsin belli

MESELA SEN HRİSTİYANLA EVLENDİN SEN KUR-AN DİNLİYON O KAPATIYOR O İNCİL OKUYOR SEN KURAN DİNLİYORSUN SENCE BU EVDE HUZUR OLURMU ABİ?

EgeR  e$in seni sevioRsa zaten musLumanLık tekLifiNe seve seve ewt deR

neDen dugunden kacıoRsun musLumanlıga daveT etsene  ßen sahSen musLumanLıga davet edeRdim musLumanLıgı kaßuL edeRse ona seVgim 10 katına cıkaR ve ßir insanı ßiLe musLumanLıga geTirDigim içiN cok mutLu oLurum

PReNsPaRaDiSe

PReNsPaRaDiSe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Nis.2007 Per 02:16:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

tebrikler fallaaaa AYNEN kardeşim bencede 

ama insan korkar ya yabancı kadın almaktan.. aldatma ya meyilli olurlar gibime gelio.. neyse yaf bi karara varamadım zati

LastNur

LastNur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Nis.2007 Per 08:32:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

DİNİMİZDE ZORLAMA YOK KİMSENİN İNANCINI SIRF BEN İSTİYORUM DİYE DEĞİŞTİRMESİNİ İSTEMEZDİM DİLİN SÖYLEDİĞİ DEĞİL GÖNÜLDEN GEÇEN ÖNEMLİ

BEN ÇOK SEVİYORSAM HERŞEYİYLE KABUL EDER ONUN DİNİ VECİBELERİNİ RAHATCA YERİNE GETİREBİLMESİ İÇİN ORTAM OLUŞTURMAYA ÇALIŞIRDIM EVLİLİĞİN TEMELİ SEVGİ VE SAYGI

SEVGİYLE VE SAYGIYLA KALIN

PReNsPaRaDiSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Nis.2007 Per 13:59:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Lastım bilmem belkide biraz toz pembe geldi bu yorum bana yani dini konularda ister istemez catışcağnız noktalar olcaktır...

Tabiki istemeyiz böle bişe olmasını ama en basit örnekle çocuklarınız size hangi dindeyim die sorduğu zaman hangisini istersen onu sec demelisinizo zaman

buna iki tarafında razı olması zor bence.. yani cünkü sonucta müslümanlık vee hristiyanlık birbirini coğu konuda kabul etmez.. sonucta iki ayrı  dinler...

eşin hristiyanlığı göre kabul edilmeyen müslümanlığa cocuklarının gecmesine bağımsız kalmaz bişeler olur muhakkak demek istiyorum

Her ne kadar pesimist düşünüyo gibi olsamda nerden olursa olsun bi patlak olur bence

tarasbulba

tarasbulba resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Nis.2007 Per 14:08:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
İyi de abi kaç insan evde Kuran dinliyo, kaç hıristiyan kiliseye gidiyo? Ha ama tabi çok inançlı felan bi adamsan ok, sana dert olur. Kaldı ki İslam da hıristiyanla evlenmeyi yasaklamıyo. En azından erkeklere. Kadınlara ıı ıggh. illa müslümanla evlenecek. Onu da söyliim

PReNsPaRaDiSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Nis.2007 Per 14:25:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

yaa doğru sölüosun ama biliyosun özellikle bizim insanlarımız bu konuda dinlerinin vecibelerini uygulamasalar bile o kimliğe sahip cıkmaya meraklıdırlar. bir rekat namaz kılmayız belki ama nedense sözle cok savunuruz dinimizi...

LastNur

LastNur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Nis.2007 Per 14:38:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
BANA GÖRE NASIL İNANDIĞIN DİİL NEYE İNANDIĞIN ÖNEMLİ İÇİNDE ALLAH SEVGİSİNİ BARINDIRSINDA BEN İNANIYORUM DEYİPDE HARAM YİYENDEN KORKARIM

iremsultan

iremsultan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Nis.2007 Per 14:47:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·desti· :

TheManiak :
düğünden kaçarım çünkü benim evime müslümandan başkası Allah a inanmayandan başkası giremez girerse o evde huzur olmaz o kadınla evlenmek yerine hiç evlenmem daha iyi

Hristiyanlar allaha inanmıyor mu :)) Sen hiç Din dersine girmemişsin belli

bence sen dın dersi gormemışın sanırım

burda anlatılmakıstenen seyı anla ve ondan sonra foruma bıseyler yaz

bahsedılen şey muslumanlıkla hrıstıyanlık

usttekı arkadasıma katılıyorum benım evıme musluman olmayan bır kişi gelın yada damat olarak gıremez..!

PReNsPaRaDiSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Nis.2007 Per 16:20:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

işte maço gelenek göreneklerine bağlı katı bi türk hatunu

reelde olsaydın dayak yemiştin iremden

iremsultan

iremsultan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Nis.2007 Pzr 20:31:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ßence Kendi örfümü Adetimi ßilmeyen ßir insanla ßaşlatılan ßir Evlilik Fazla Sürmez Ama Amaç ßunuda Yaşayıp Görmek İstiyoruz Derseniz O sizin Görüşünüz..!
CC sohbet icin buraya
 <<1...89101112131415161718 19202122232425262728...33>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir