ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

10 Mayıs 2024, Cuma 09:30   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   DÜGÜNE İKİ GÜN KALDI VE EŞİNİZİN HRİSTİYAN OLDUĞUNU ÖGRENDİNİZ.. ŞOKTASINIZ... NAPICAKSINIZ ŞİMDİ...
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

PReNsPaRaDiSe

PReNsPaRaDiSe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eyl.2006 Pzt 22:17:42      DÜGÜNE İKİ GÜN KALDI VE EŞİNİZİN HRİSTİYAN OLDUĞUNU ÖGRENDİNİZ.. ŞOKTASINIZ... NAPICAKSINIZ ŞİMDİ...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Yıllardır beklediniz ve ummadığınız bir şans kapınızı calıoo.. Eş adayınızı cok seviosunuz ve ona cok bağlısınız.  2-3-4 vs yıllık ilişkiniz var ve evliliğinize iki gün kalmış..

Büyük Aşkınız size HRİSTİYAN OLDUĞUNU ACIKLIO..

Arkadaşlar hic öyle sallamayın ayrılırım yada evlenirim die..... ben düşündüm işin icinden cıkamadım. O yüzden form a koydum buyurun siz karar verin... (mantıklı düşünün)

YORUMLARI ŞİMDİDEN MERAK ETTİMMM

aBOOO

aBOOO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eyl.2006 Pzt 22:20:48sohbet oyun linki
PReNsPaRaDiSe :

Yıllardır beklediniz ve ummadığınız bir şans kapınızı calıoo.. Eş adayınızı cok seviosunuz ve ona cok bağlısınız.  2-3-4 vs yıllık ilişkiniz var ve evliliğinize iki gün kalmış..

Büyük Aşkınız size HRİSTİYAN OLDUĞUNU ACIKLIO..

Arkadaşlar hic öyle sallamayın ayrılırım yada evlenirim die..... ben düşündüm işin icinden cıkamadım. O yüzden form a koydum buyurun siz karar verin... (mantıklı düşünün)

YORUMLARI ŞİMDİDEN MERAK ETTİMMM

Sana gülüyorum 2-3-4 yıllık ilişki var daha ne oldugunu bilmiyorsan sen boşa yaşıyorsun derim
kimse o salak acırım

DOOMaker

DOOMaker resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eyl.2006 Pzt 22:46:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

kızın müslüman olma durumu yokma bir araştır derim

hem biribi müslüman yapmak cennetliktir ha unutma bunu

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2006 Sal 04:06:30sohbet oyun linki

Kızı müslüman yapmak yerine,Tekrar düşünüp neden Yuva yapmıyor Yada zaten var olan yuvanı süslemiyorsun.

Hıristiyan olması Ataist anlamına  gelirmiş gibi ne bu şiddet bu celal.

Değerli kardeşim Müslüman olmadığı için bence o kız cocuk yapamaz ,hatta bence dili bile yoktur, belkide üç ayağı vardır ,kimbilir belki insan yiyerek besleniyordur.LOL

İnsanlığı sana saygısı sana olan davranışları seni anlaya biliyor senin duygularına inebiliyorsa .Sende bunlara karşılık vere biliyorsan ve ikinizinde Allaha inancınız var oldukca inşallah. Kızın adı melina kezban fadime ayşe helga yada bilmem ne .Yok abicim yok Müslüman olan bazı bayan arkadaşlarımızı da görüyoruz . Olmayanlarıda görüyoruz.

Kişilik  saygı güven  varmı ötesi  .SAĞLIKTA OLDUMU mezesi Hayat hayatoluyor. ATAİST OLMADIKTAN SONRA BU TÜR KONULAR ÜZERİNDE COKTA YOGUNLAŞMAYIN DERİM .

İnsan insanlıgını unutuktan sonra Din ırk vs ne farkederki

Bu tür konuları başlık dahi yapmamanızı tafsiye ederim.

Tüm insanlara saygılarımla .

Dr : Jawell BENGLİNE

ILKCocukumKizOlsun

ILKCocukumKizOlsun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2006 Sal 11:43:43sohbet oyun linki
valla zor bi durum.insanın yetişme tarzına aile yapısına çevresine göre değişik durumlar yaratabilir..ama allah herzaman iki sevenin kavuşmasını istemiştir.dil,din,ırk ayrımı olmadan..ama sanırım düğüne biraz erteleyebilirim...bikerem çok saçma..düğüne iki gün kalamı öğrenilir insanın dini

PReNsPaRaDiSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2006 Sal 20:11:13sohbet oyun linki

BENG sana kısmen katılıorum.... ...

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2006 Çar 14:00:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Gerçekten de cevabı çok zor bir soru

Şimdi desem ki o aşamaya geldiysem ve de partnerim de bu gerçeği benden sakladıysa, çok sevmişsek birbirimizi en önemliside karşımdaki  kişinin de bir insan olması, onunda hayallerinin olduğu, mademki bunu da benden sakladığı için beni çok sevdiğini anlamış olmam,

Beni bu yönümle kabul etmeyecektin mademki araştırsaydın sorsaydın, neden bu düğün arifesini bekledin demesi onu yıkacağı için benide yıkacağından,sadece teklif ederdim.Müslüman olmak istermisin? diye.kabul etmese de artık bu saatten sonra yapabileceğim bişey olmazdı heralde!.

Ama şöylede desem ki bu satırlar da;

Yok yaaa olurmu böyle şey Allah korusun ne demek olacak işmi bu herkes yoluna diye, o zaman belki bu satırlarda daha makbul görünecektim.

Bence, zor dostum zorrrrr bir soru ve cevabı

Yani Bekara hanım boşamak çok kolaydır

Neyse yorum yok...

PReNsPaRaDiSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2006 Çar 17:57:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Harvest.. Bu başlığı Dini konular bölümündede ele aldım.. Ancak senin yorumunun yani bu konu hakkındaki düsüncelerinin benimkiyle birebir örtüştüğünü söyleyebilirim..

Bence en objektif yorum senden...Tebrikler  Bir çok kişi kolay cevap verdi çünkü bu durumu kendileriyle birebir ilişkilendiremediler. Yani kendilerini o pozisyonda tam anlamıyla tasavvur edemediler ve bu kişilerdende gerceğe yakın olmayan fikirler cıktı..

Gercekten seven birisinin bu durumdayken sorması gereken soruları kendine sormussun.. İşin zor tarafıda bu soruların cevaplarında başlıo zaten..

Seninde dediğin gibi: BEKARA KADIN BOŞAMAK KOLAY İŞ

PReNsPaRaDiSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2006 Per 20:28:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

FORUM GÖREVLİLERİNDEN BURDAKİ BAŞLIĞIMIN KALDIRILMASINI İSTİYORUM. kirlilik yaratmak istemem..

Başlığımı DİNİ KONULAR bölümüne taşıdım..

CureDone

CureDone resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2006 Per 22:28:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
insanlarin dini inanclari kendisi ile Allah arasindadir. kim neye inanir neye inanmaz onu baglar. o nedenle hristiyan olmus, musluman olmus yada baska bisey. dini inanisina gore insanlari ayirdetmeyi ben anlamiyorum. aranmasi gereken ozellik insan olmak mi? yoksa kimliginde musluman yazsin da sen ne olursan ol mu?
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir