ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 14:20   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   ÇIRIL ÇIPLAK A AAAA ÇOK AYIP..
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2006 Çar 02:04:31      ÇIRIL ÇIPLAK A AAAA ÇOK AYIP..sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Senden bahsediyorum Git üstüne bir şeyler giy öyle oku bu yazıyı :)LOL

Öyle sermestem ki bilmezem cihân ü âlem nedir
Bâdesi meclis-i sükerânun kevser ü zemzem nedir
Ebrûsu hât-ı fireng gibi eğri büğrüdür
Ol nakkâş-ı hilâl kimyây-ı kalem nedir LOL

----------------------------------------------------------------------------------------------

Avusturya daki ilk dönemimdi. Yarım yamalak Almancam ile Goethe Gymnasium diye lise düzeyi bir okuldaydım.

Fizik dersinde öğretmen bir soru sormuştu. "Wer hat schon mal einen Stromschlag bekommen" -Kim daha önceden -Stromschlag aldı- gibi oluyordu ama Stromschlag neydi? Evet, berbat bir durumdu. Öğretmen soruyu soruyor, fakat ben bir kelimeden dolayı anlamıyordum.

Herkes parmağını kaldırdı, sanırım bu pek normal bir şey olsa gerek dedim, çünkü herkes daha önce bu -Stromschlag [ şıtğomşlag ] olayını yaşamıştı. İyi de ben ne yapmalıydım, herkes parmak kaldırırken soruyu anlamamamdan dolayı kaldırmazsam, ve tek parmak kaldırmayan ben olursam sanırım çok kötü bir durum ortaya çıkacaktı.

Soruyu anlamadım evet, ama ben de sonunda parmağımı kaldırdım. Soruyu anlamamama rağmen parmağımı korkarak kaldırdım. Şu an sınıf tam kadro parmağını kaldırıyordu.LOL

Yeni olmamdan dolayı, sevgili fizik öğretmenim korktuğum şeyi yaptı: beni kaldırdı.
- Anlat Burcak  nasıl oldu?

Sanırım daha çok rezil olduğum bir an yaşamamıştım. Öğretmen soru sormuş ve ben anlamamıştım. Fakat yine de parmağımı kaldırmıştım. Öğretmen beni kaldırmış ve tüm sınıf beni izleyerek benden birşeyler duymak istiyordu.

Tabii biraz geveledim, daha sonra öğretmen -sanıyorum anlamış olacaktı ki- soruyu anlayıp anlamadığımı sordu. Utanarak hayır dedim. Hayır, ben soruyu anlamadım.

Ve bitti sanıyordum, ben yerime oturacaktım, başka biri kalkacak ve anlatmaya başlayacaktı. Diğer gün de herkes olayı unutmuş olacaktı. Ama olmadı.

Öğretmen sınıftaki tek Türk olan kızı kaldırdı (Türk olup olmadığını anlamak biraz zor, pek Türkçesi yok. LOL Ve soruyu bana anlatmasını istedi. Kızın Türkçesi kötü olduğundan dolayı -Strom kelimesini bırakıp -schlag kelimesinin anlamını söylemeye çalıştı: kavga etmek (schlagen: vurmak).

O böyle diyince ben de soruyu kendime göre yorumlayıp birşeyler anlatmaya çalıştım. Ben kavga ile ilgili birşey anlatmaya çalışırken kaç gramer hatası yaptığımı bilmiyorum ama, sınıftakilerin benden hiç birşey anlamadıklarını biliyorum. Zira eve gidip sözlüğü açtığımda, günün kelimesinin anlamı karşımda duruyordu:

Stromschlag - Elektrik çarpması LOL

.................................................................................
Okulun bahçesinde çamur birikintisi vardı ve biz üstünden atlıyorduk... Sebebini bilmem ama bir arkadaşımı tutup içine fırlatmıştım!Big smile

----------------------------------------------------------------

ben  okullar acıldığı gün ,ilk günümde tuvaletim geldi (normalde her zaman gelir ilk güne özel değil) LOL    ama okulu bilmiyorum tabi, girdim gördüğüm ilk fayanslı yere, şans eseri tuvalet çıktı, ama süper, bizim salon gibi falan acaip lüks yani LOLLOL

tam pisuvarda ufacık boyumla (o zamanki boyum), yanıma kelli felli bir amca geldi,
"ne yapıyorsun burda" dedi, ben de işiyorum dedim (ki tam o sırada hakikaten bu işleme başlamıştım)  Big smile  . çık dışarı hemen dedi.. imkanı yoktu tabi bir süre daha beklemesi gerekti.Embarrassed  neyse çıktım ben ama anlam veremedim bir türlü.
4 gün sonra, o amca bütün okula bayrak töreni sırasında bağıran adammış meğerse (lisede öğrendim müdürmüş adı peter bilmem ne :)LOL
-------------------------------------------------------------------

Bir gün  Tüm karizmatikliğimle minibüse bindim, oturmadan önce şoföre parayı verdim,tam geri döndüm ki.. Küüüüüt!
O güzel kafamı kimsenin başaramayacağı bir şekilde tavandaki lambaya vurdum! Yanımdakiler kopmamak için kendilerini zor tutuyorlardı =) O an içerledim, bunun neresi komik dedim ama sonra kendi kendime düşününce gülmekten yerlere yattım resmen ;))) Başkası yaşayınca kahkahalara boğuluyoruz da, kendimiz yaşayınca nedense bozuluyoruz biraz eheheh LOL

--------------------------------------------------------------------------------------

Her alanda "bomba" diye tabir edebileceğim bir arkadaşım var. Kendisi, kelime, imla ve deyim yanlışlarıyla ünlü bir insandır. Geçen gün messenger da konuşurken, televizyonlarının bozulduğundan bahsetti ve öyküsünü şu bomba cümleyle bitirdi: "Herhalde çok "pırestejın" oynamaktan bozuldu.." =))))))))))))LOL
pırestejın la; günümüzdeki "playstation"a işaret ediyor =))))))))))LOL

Gene bomba bir başka olay daha.. Aynı arkadaşa küçük bir espri yaptım. Ortam gene msn... Sonra şaka olduğunu açıkladığımda Türk Deyimleri Tarihi ni derinden sarsacak şu deyim(imsi) cümleyi kurdu: "ay kııııız,çok korktum,"AĞZIM BURNUMA GELDİ" =))))))))))))))LOL

Geçen günde, "kişisel ileti"sini "Annem beni hayatı T ye al diye doğurmuş" yapmış. Koptum koptum devam edemeyeceğimmm =)))))))))LOL)

Dr Jawell BENGLİNE

Bengline

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2006 Çar 03:14:54sohbet oyun linki

Hı akadaşlar bunların benim başımdan gecen olaylar sandıysanız yok değil.Ben  cok dikatliyim vala bak ben degilim ya vala bak  ,Ben oldugumu düşünür daha cok gülersiniz diye . Yoksam ben degilim ki ebet degilim işte belkim sensiniz  :)

Gülemiyormusun cidimisin Ama gülemesenizde o sizin beceriksizliginiz ,benimle alakalı degil  ,:)LOLbi  doktora gidin ebnce  aha bak alta var bi tane doktor  :)

Espiriden analayanlar için yazmıştım sen üstüne alınma ağa :)LOL

Dr: Jawell BENGLİNE

Her eve lazım Dr: Jawell Bengline yani ben ebet :)Ouch

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2006 Çar 10:54:02sohbet oyun linki

Ya bunları okuyunca aklıma bir anım geldi yazmassam çatlıycam.Bu anımı yeni başlayan eğitim dönemine ithaf ediyorum...

Beylerbeyindeki BEylerbeyi sarayının yanındaki SAbancı kız olgunlaştırma Enst. herkes bilir iki katlı sahilde Pembe eski bir binadır.

Orası benim ilk okulumdu İlkokul 1, ve 2, sınıfı okumuştum orda.Ozamanlar tek katlıydı.

Okulun ilk ayıydı biz birinci sınıflar okula,bahçeye birbirimize ve denize alışmaya çalışıyoruz.Sanki dalgalar yansınıftan geliyor kışın ölede bir durum var.

Bir gün tenefüse çıktık buarada büyük sınıflar küçük sınıfları idare ve kontrolle görevli çünkü civciv gibiyiz zil çalınca hepimiz eve gitmeye kalkıyoruz her zil çalmasında ev zili sanıyoruz .Bizi bahçeye çıkardılar üst sınıflardan bir grup çocuk biz sınıfçak ayrılmıyoduk sankim biri kapıcak Siz hangi sınıfsınız dediler 1-A dedik Gelin bak denizden su kaplumbağası çıktı sizede gösterelim dediler hepimiz koşarak denizle bahçemiz arasındaki duvarı aşmıştık .Pat atladık AAA ayaklarımız ıslandııı, bağırıyoruz kaplumbağaları gösterecek abiler nerde, eeee kaybolmuşlar, aaa eteklerimiz ıslandıı, aaaa çocuklar su atmayın al sana Taşkın yaaa  Kafamı sudan çıkarsanıza , eeee bu düdükler neden çalıyoki

BAhçeden kaçtane öğretmenin ağızlarında düdükle koşarak bize doğru geldiklerini hatırlamıyorum...Çok eğleniyoduk yüzenler bile vardı    

Bizi çıkarıp öğretmenler odasında soymuşlar ailelerimizi aramışlardı.Cuma günü bayrak töreninde sınıfımızı teşhir etmişlerdi 1-A sınıfı gibi sizi kandırmak isteyen üst sınıflara kanmayın çocuklar İyi Tatiller SSAĞOLLLLLLL

Sonra okula İzzet Altınmeşe geldi neden geldiğinide bilmiyorum ama okulun gene o bahçe duvarında bişeyler oluyodu.Diğer olayın üstünden 1 ay geçmişti biz tenefüste gene koşa koşa bahçe duvarının üstüne çıktık İzzet Altınmeşeyi görcez diye Sankim o yılların Tarkanımıydı bilmiyorum niye görceksek biri bi itti hepimiz domino taşı gibi gene denize düştük...Normalda deniz derindir okul diye belki bizim kıyıyı doldurmuşlardı o yüzden düşüp kalkıp brbirimize su atmaya başlamıştık  gene.Gene bu sefer İzzet Altınmeşe ve ağzı düdüklü öğretmenler biizi kurtardı

Sonra öğretmenimiz veli toplantısında ailelerimize demiş sizde çocuklarınızla evde konuşun lütfen olayın tehlike içermesi bir yana öğretmen arkadaşlar sen git senin kiler denize girmesin gene, yok Reyhan Hanım yüzücü yetiştiriyo diye kadıncağıza takılıyorlarmış.Tenefüse çıkarken çocuklara simit taktınmı Reyhan Hanım diyorlamış

Kocaman Sevgilerimle

DİŞİ KARTAL

Bengline

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2006 Çar 21:03:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

DişiKARTAL :)  GAKK GAKK :() LOL 

Hayatımızda bu güzel anlarda olmasa ne analatırdık ki değilmi  ?  :)

Sarfettiğin emege sağlık cabun benim .HeartHeart

--------------------------------------------------------------------------------------------

SPEİDERİST  :) Teşekkür ederim zaman ayırıp okudugun için ve yorum için ve eklemelerin için

----------------------------------------------------------------------------------------------

Dr: Jawell BENGLİNE

desti

desti resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2006 Çar 21:23:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
yaw jelin seninde anıların hep deniz üzerine.. Su kuşu olacağın ordan belliymiş

barbie67

barbie67 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2006 Per 02:23:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ya abişim sen süper bişeysin ve türünün son örneğisin. okurken inan çok zevk aldım.gülmekten öldüm ya abişimmm  emeğine sağlıkk ama devamını beklerizz

Bengline

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2006 Per 22:05:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Burakkk  :)))))))))))))

Eminimki başlıgı görüpte geldin pohhahahhha  :)

Kardeşime bak be :))  

Hoş gelmişsin  :))

Barbim sana da cok mersi cınımmmm :)

Okurken eğlene biliyorsan demek amacıma ulaşmışım cünkü ben yazarken gülüyorum okurkende  gülüyorsanız cuwwwwwwwwwwww  cuperrrrrrrr :))

barbie67

barbie67 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eyl.2006 Cum 12:19:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir