ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

6 Haziran 2024, Perşembe 10:34   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   XXX AŞK REÇETESİ XXXXx
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2006 Çar 11:25:50      XXX AŞK REÇETESİ XXXXxsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Aşkın Reçetesi
Aşk Doktoru

Aşk doğa eczanesinde nasıl elde edilir?

İlacın Adı: Aşk

Familya: Sevdaca

Bitki Adı: Aşkus Tadarus

Elde Edilişi: Aşkı elde etmek için türlü yöntemler vardır. Birinci yöntem için ilkel maddeler,para,bir çift söz ve bir çift kesici gözdür. Fakat bu yöntem pahalı olduğu için, endüstride başka yollarla elde edilir. Özellikle orta insanlar arasında aşk, parasız-pulsuz, belirli bir süre "gözleme" yardımı ile elde edilir. Bu şekilde elde edilen aşk saf değildir. Çeşitli randevularla kristalleştirilir ve daha sonra saf olarak elde edilir.

Fiziki Özellikleri: Pembe renkli kristallerden olusur. Kalpte yerleşir. Keskin lezzetlidir. Özellikle iç organlarda hissedilir. İlk resmi tanımı Adem ile Havva tarafından yapılmış, sonra insanlar tarafından geliştirilmiştir.

Kimyasal Özellikleri: Kaba sözlerden alınır. Formülü hemen değişir. Aslında aşk dayanıklı bir madde değildir. Parasızlık, sefillik, yalancılıkla "geçimsiz" bir ilaçtır.

Saflık Muayenesi: Aşkın ne ölçüde "saf" olduğunu anlamak için ihanet, aldatma, matrak geçmeyle ne ölçüde dayanıklı olduğu anlaşılır.

Miktar Tayini: Aşk enjekte edilmiş ve hassas tartılmış bir insan, bir haftada kilo kaybederse bu uluslararası ölçülere göre en az Romeo-Juliet, Türk ölçülerine göre Leyla Mecnun aşkına eşittir.

Kullanışı: Nisan ve nikahta az dozlarla alınmalı, fazla miktarı, magandalardan para kopartmada kullanIılır. Aşk çeşitli biçimlerde görülebilir. Bilim aşkı, sanat aşkı, doğa aşkı gibi..

Teşhisi: Kalp çarpıntısı. Uçma hissi, gözlerde kararma, sevdiğinden başkasını görememe şeklinde özel bir körlük. Mantık kaybı. Uykusuzluk, iştahsızlık, terleme..

Kullanışı: Kalbi hızlandırmak için, alçak dozda.Sinir sistemini uyarmak için yüksek dozda. Moral ve cesaret verici neşelendirici. Ancak belli dozu yoktur. Hiç alınmazsa kişide kompleks yaratır.Yüksek dozda öldürücü, alçak dozda guldurucu etkisi vardIr.

İlacın Reklamı İçin Uygun Slogan: Karanfilim ez beni, çift kanatlı tülbentten süz beni, sen kalem ol ben divit, reçeteye yaz beni..

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2006 Çar 12:24:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Süperrrrr

Paylaşımlar için çok teşekkürler Jelin

İlacın Reklamı İçin Uygun Slogan: Karanfilim ez beni, çift kanatlı tülbentten süz beni, sen kalem ol ben divit, reçeteye yaz beni.. 

Harweahhahaaaaa

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2006 Çar 16:35:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Pembe patiklerim nirdeeee  :)

guzelvecirkin

guzelvecirkin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eki.2006 Cmt 12:42:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Teşhisi: Kalp çarpıntısı. Uçma hissi, gözlerde kararma, sevdiğinden başkasını görememe şeklinde özel bir körlük. Mantık kaybı. Uykusuzluk, iştahsızlık, terleme..

Şu belirtiler bendede baslasa ne güzel olur hastalanmak istiyorum...........

BrianWlGGANS

BrianWlGGANS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eki.2006 Pzr 23:54:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Jelin :

Aşkın Reçetesi
Aşk Doktoru

I agree with that..

written by Audiophile

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir