ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
17 Haziran 2024, Pazartesi 17:19   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   GENELDE SAKİNDİR,PLAJ4E TAKILIR... NİCİ SIREDWADS (BURAK)DIR... BU KİŞİ HAKKINDAAA DÜŞÜNCELERİNİZİ A
 <<123456 78>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

papatyaELIF8787

papatyaELIF8787 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 21:29:36sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
       burak çok iyidir ya çoçuklugunu bilirim

MozoleMirach

MozoleMirach resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 21:42:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Resim falan farketmez o adam benim için önemlidir.Biz resme bakıpta konuşup konuşmama kararı almıyoruz..Daha fazla lafı uzatmayın ve her önünüze gelenede anlatmayın.O hala bizim kankamız Bunu unutmayın.

GeberesiCEEE

GeberesiCEEE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 22:04:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
burakcıgımm    birtanesin  yanındayız kardesimmm tipinle diil içtenliginle arkadaslıgınla dostlugunla sevdik biz seniii  

EMIRRA77

EMIRRA77 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 22:39:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·GeberesiCEEE· :
burakcıgımm    birtanesin  yanındayız kardesimmm tipinle diil içtenliginle arkadaslıgınla dostlugunla sevdik biz seniii  

katılıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm tımammı    

pollyanna

pollyanna resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 23:05:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

kırıldım kırdım ama bn insanları severim.sen bana bakma yaptıgın hata geri dönülmez bişiy deil.aynı olamayız ama belki arkadaş kalabiliriz.herşey sil baştan başlasın.herkes için ben başladım bile sende başla.sana demiştim masal gibi die bak masalmış.ve her masalın sonu ii olmayabilir.kendine ii bak her neredeysen yada kim sen.belki ne ben bendim ne de sen sendin.olsun geçmiş geçmiştir önüne bak sen.seni okdr kırmak istemedim ama çok kızgındım.söledigim her şey için özür dilerim.özründe kabulum.seni seven ve bunları olmamış sayacak çok insan var kankilerin varr onlar seni çok sevio.

defnem19

defnem19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 13:26:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·GeberesiCEEE· :

merhaba arkadaslar önceliklee  diyorum ki   hülya resim olayına gelince   hatasız kul olmaz her insan bir hata yapar ve ben bu zamana kadar yalan konusmadım diyen insan yalan konusmus olur bence cok büyülttünüz  bilmiyorum ama belki kendi fotografı  olmamıs olabilir ama hataya hata katmaya gerek yokki bence bu sekilde bir insanı küçük düşürmek cok yanlıs bir insan bir defa hata yapar ve hatasını anlarr  sonunda pişman olur ve özür diler   ve eminim ki  ve sizlerde emin olun ki burak  o kadar kaliteli bir insanki eger bu sekilde birsey yaptıysa özür dileyecek kadar temiz bir insan   sevgilerimi sunuyorum öpüyorum canlarım

Seyfiye tamamiyle katılıyrm  Burak hakkındaki fikirlerim hala aynı

SEYFIII

SEYFIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Kas.2006 Per 19:16:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
hülya senide sonuna kadar tbrik ediyorum işte sende bu yazdıgınla kaliteni gösterdin  diyecek söz yok   özürdilemek hiç bir zaman ayıp diil yüceliktir  diye bilirim bizim bu tür kaliteli arkadaslarla işimiz olur  en güzel muhabbet sanaldada olsa  seviyeli muhabbettirr    arkadaslık kazanılır ama gercek bir dostluk kazanmak için bir insananın kendini sevdirmesi gerekir bizim arkadaslıgımız sadece arkadaslık diil dostluk ötesi birsey diyebilirm   hülya buragı seviyoruz ama digerlerini bilemem senide tanıyalı kısa zaman oldu ama bende  bir arkadas olarak senide seviyorum  gönlün hos olsun ve digerlerininde sevdigini biliyorumm   bir söze  diger yazdıgım baslıkta konu elde edinmiştim her insan hata yapabilir önemli olan hatayı anlamak ve özür dilemek bu en güzelidir hiç bir insan ben 4-4 lük bir insanım diyemez:) en kısa zamanda buragında geleceginden emin olun burak kardesim  sevi seviyoruzz  sevgilerimleeee

MasterPiece

MasterPiece resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Kas.2006 Cum 00:38:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kadir,seyfi ve tolga sizler gibi insanları tanıdığım için o kadar mutluyum ki sizleri şimdi 1000 kat dahafazla seviyorum.Hele kadir sen belkide senin gibi insan karşıma bir daha çıkmaz can arkadaşım.Seninle gerçekte tanışmayı çok isterrim.Adam gibi adamsın.Hepiniz hakkınızı helal edin canlarım benim.Ben belkide uzunca  bi süre gelemem.Ama bi gerçek varki sizin kankiniz size en ufak bi yanlış yapmadı bunu bilin dostlarım.Bu da sana gelsin pollyannacılık oynayan kız.

Unuttun kendini eski günleri.

Neler yaşadık biz aylardan beri.

Kader arkadşım başımın tacı.

O bir zamanlarmış hayat çok acı.

Vefasızlığına diyeceğim yok.

Nankör oluşuna itirazım yok.

Ey allahtan korkmaz,kuldan utanmaz.

Hiç mi bir yudum insanlığın yok.

Bu sana son sözüm bu son görüşüm.

Ne oldum deme hiç sonunu düşün.

Hakkım helal değil haramdır sana.

Gözümün nurunu akıttım sana.

Hayatın zorlukları boğazında bir ilmek gibi seni boğarken,geceler boyunca senin derdine ben ortak olmuştum,aylarca omuzlarıma basarak nefes aldığın,ve ayakların yere değdiğinde herşeyi unutup,bir kalemde silip attığın,bu insan varya.Onun sana söyleyecek başka hiç bir sözü yok.

GeberesiCEEE

GeberesiCEEE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Kas.2006 Cum 02:03:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
burakcıgım canım kardesim uzun bir süre diil en kısa zamanda ortamda bekliyorz seni ve  bunu defalrca dedim ve yine diyorum hatan  varsa vardır ve bu resim olayına gelince ben bu resim olayını falan  hiç büyültmüyorum  biz seni tipinle diil  dostlugunla kişiliginle ve kalitenle sevdikkk uzatmaya gerek yok kardesim seni ortama bekliyorz hakkımız varsada  benden yana helal olsun  ama bu sekilde olayın büyümesi cok üzüyor bizi  kardesim  biz seni seviyoruz   kendine cok iyi bak allaha emanet ol  en kısa zamanda görüşmek diklegiyle hos kal hoscakal kardesimsin

xAcHiLLeSsx

xAcHiLLeSsx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Kas.2006 Cum 11:09:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kankaların kankası bizimle vedalaşmadanmı gidiceksin  Akşam bekliyor olucam bütün herşey hayatın içinde var kardeşim acısı sevinci mutlulugu hüzünü bu duyguların hepsi biz insanların yaşaması için var bunları artık kafana takmanı istemiyorum biz seni her halinle seviyoruz ve sevicez  biliyorum ve anlıyorum duygularını insanın deger verdigi biri tarafından bunların yapılması gerçekten çok acımasızca gelir bizlere çünkü bizde sevgi dolu bi yürek var kankam ama unutma  bunuda biz hep beraber güle oynaya atlatırız  insanları tanıyorum ben diyen halt etmiş kardeşim  neyin nerden ne zaman gelecegini kimse bilemez uzun bi süreyi bi daha azından  duymak istemiyorum seyfinin dedigi gibi en kısa zamanda hatta bu akşam seni bekliyorum

Unuttun kendini eski günleri.

Neler yaşadık biz aylardan beri.

Kader arkadşım başımın tacı.

O bir zamanlarmış hayat çok acı.

Vefasızlığına diyeceğim yok.

Nankör oluşuna itirazım yok.

Ey allahtan korkmaz,kuldan utanmaz.

Hiç mi bir yudum insanlığın yok.

Bu sana son sözüm bu son görüşüm.

Ne oldum deme hiç sonunu düşün.

Hakkım helal değil haramdır sana.

Gözümün nurunu akıttım sana.