ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

15 Mayıs 2024, Çarşamba 16:08   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   ABE SERBEST ATIŞ BÜLGESİ AYDEEE... SURULARINIZA BURDA ANINDA CEVAP. AYDEEEE:)))
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ENC0Z

ENC0Z resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2006 Çar 15:28:48sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Ya ben dün fal için gelmiştim ama sıravar dedin beni geri çevirdin bare bugün bak

bide bu yeni hizmet için tşk ederiz

süpersiniz...

selmxx205

selmxx205 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2006 Çar 20:58:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
sabayat ablammm benim diğer nicki 100 yıl kısıtlamışlar ne yapçam 115 yaşımdaımı cc ye takılcam

KalayciSebayat

KalayciSebayat resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2006 Çar 23:10:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ENC0Z :

Ya ben dün fal için gelmiştim ama sıravar dedin beni geri çevirdin bare bugün bak

bide bu yeni hizmet için tşk ederiz

süpersiniz...

Sevgili Encuz gardeeşim abe burası fal yerimidir? Nakinta anam aayır burda ulmaz, fal için üte tarafa yaz bi zaamet anam.

KalayciSebayat

KalayciSebayat resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2006 Çar 23:12:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·selmxx205· :
sabayat ablammm benim diğer nicki 100 yıl kısıtlamışlar ne yapçam 115 yaşımdaımı cc ye takılcam
Abe seni oşaf çerçeveli şopar. Alasın yeni bir nik,bi tip,bi fip eskisinden afilli ulmazsa yüüzüme tüküresin. Aydee anam aydeeeee..

BohcaciNebayat

BohcaciNebayat resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2006 Per 00:21:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ep boş konuşursun mıstafa çarpıtır erbi lafcagızımı üle demedim aspam dedim ki bu sebayat kördür amma gönül gözü açıktır ha bide emin dediki gırnatamı satıp üstüne azda sipali ekleyip sebayat gacısını ameliyat ettirecem aberin ulsun meseneye gelince titret ayrıntıları konuşalım ayde

galata96

galata96 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eyl.2006 Cum 10:51:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
sebayat abla benimde bi falıma bakarmısın

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eyl.2006 Cum 15:00:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Fala bakmak tehlıkelı ve yasaktır ama bu gacıların korkacagını hıc sanmıyorum

BohcaciNebayat

BohcaciNebayat resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eyl.2006 Cum 16:39:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Kevınım kostnırım asta asta konuşmayasın ekmegimize mani ulanı maallecek yularız aberin ola ani modratör ulmasan güzelcene bi yuluşurduk amannn erneyse bugün ava bulutlu sis olabilir yullar açık bak gürdünmü kevınım kostnırım ava durumunu sunarız aşk durumu eş durumu ava durumu tahmin ederiz fal lafın gidişi deriz yannış anlar yasak dersin alırsın günahcagızımızı

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eyl.2006 Cum 18:11:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sevgili Sabayat Apla sana kanım çoook gaynadı dertlere derman olacağmışınız benimde bir derdim vardır be abla.Ama o nebayat abla karısından pek haz almadım şeetmedim o değilde sen bi çözüm bulsan ablam benim tüm şoparlarına üüüleee dualar sallarım ki Tanrım bile düşünür bu kul nasıl bukadar başkasının şuparına dua eder der. ( BEn neden böle konuşuyosam  )

Ablacım be bi sevdiğim var be.Yüzü ay gibi, gözleri güneş gibi dudakları kripton kulakları mars gibi, evliya bedeni herkül gibi ( mubarek güneş sistemi ) Ablacım bu baronu çok severimde büyü yapmışlar bir araya gelemiyoruz .GElsekte benlen ilgilenmiyo dabrukasıyla bile daha çok ilgili aman ablam güsel sabayat ablam bişey süle uuurda yazan ne varsa denedim, bu barona bişey etki etmedi, tükürdüm bile yok ablam ben çare bulamadım acık şu gaciye acıdınsa yardım ablam be ölürüm ben onsuz kurudum kaldım 98 kiloya düştüm üzülüyom zafiyet gelecek bedenime üperim ellerinden ayacıklarından adi adios muçoz aplam benim

xRicKx

xRicKx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eyl.2006 Cum 22:25:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Heart Jelin =bengline :)  Embarrassed

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir