ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
11 Mayıs 2024, Cumartesi 12:35   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Film, Sinema, Dizi, Belgesel, Program
forum sohbet oyun basliklari
   D@BBE FİLMİ BUYRUN...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

QsempatikQveletQ

QsempatikQveletQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 17:26:30      D@BBE FİLMİ BUYRUN...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Tür
Korku
Gösterim Tarihi

10 Şubat 2006
Yönetmen

Hasan Karacadağ
Senaryo

Hasan Karacadağ
Görüntü Yönetmeni

Seyhan Bilir
Müzik

Türkay TürkmenOlay Andaç
Yapım

2005, Türkiye

Oyuncular
Ümit Acar , Kaan Girgin , Serdar Özer , Ebru Aykaç , Serhat Yiğit , Süha Tok , Zeynep Hasdal Çolakoğlu , Fulya Candemir , Sabri Tekinalp , Murat Seviş

Amerika da esrarengiz intihar olayları biribirini takip etmektedir. Ülkenin her yerinden insanlar, birbirinden korkunç yöntemlerle ölmeyi seçmektedir. Benzer bir olay, Türkiye de de yaşanır. İzmir de Tarık isimli bir genç, dehşet verici bir şekilde intihar ettiğinde, polis yakın arkadaşlarını sorguya çeker.

Cem, Sema ve Hande, ölmeden önce adeta bir internet bağımlısına dönüşmüş olan Tarık tan e-postalar almışlardır. İşin ilginç yanı Tarık ın ölümünden sonra da bu e-postaları almaya devam ederler. E-postalara, korkunç görüntüler eşlik etmektedir. Gençlerin hayatında bir süre sonra, dehşet verici düşlerle gerçekler birbirine karışmaya başlar. Hande, Kuran da sözü geçen ve dünyanın sonunu muştulayan Dabbe tül Arz ın gerçekleşmeye başladığını fark eder.

Filmin yönetmeni, Japonya da sayısız kısa film ve prodüksiyona imza atmış ve uluslararası ödüller almış, genç bir sinemacı olan Hasan Karacadağ. Uzakdoğu da, korku türünün önemli yönetmen ve senaristleriyle çalışma imkanı bulmuş sinemacının ilk uzun metrajlı filmi olan Dabbe, Ringu ve benzerlerinden ciddi anlamda etkilenmişe benziyor.

egesu4

egesu4 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2006 Çar 03:07:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bence bu filmin RİNGUyla uzaktan- yakından alakası yok ben ringu yuda yeni wersiyonlarınıda issledim

lBurjuum

lBurjuum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2006 Çar 04:09:24sohbet oyun linki
Film güzeldi ama korkutcu bi yanı yoktu yinede basarılıydı ses efektleri felan insan tırsıo falla

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2006 Çar 04:22:39sohbet oyun linki

Film i bende izledim konusu ve gelişen olayları güzeldi. Birde ses efektleri gerçekten insanı ürpertiyordu. ama güzel film di,özellikle E-Postalara gelen görüntüler acaipti :)))

NlLLaS

NlLLaS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2006 Çar 05:12:24sohbet oyun linki
Ben bisürü rüya gördüm film gibiydi ama sen hiçmi uyumassın Harwest senin yerine bu filmleri izlicemmm

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2006 Çar 05:17:06sohbet oyun linki

:)))

senelik izindeyim Nillas çıkıyodum senin yazını gördüm :)) hayra yor bari rüyani:)

tşkler.

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir