ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
16 Mayıs 2024, Perşembe 10:14   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   Hız yapıp öldürdü 6 ay yatıp çıktı
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

paint34

paint34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eyl.2006 Cum 13:52:59      Hız yapıp öldürdü 6 ay yatıp çıktısohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Corvette otomobiliyle takla atarak üzerine düştüğü araçta Cengiz Gökçen’in ölümüne neden olan Gökhan Mengüç 4 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırıldı. Mengüç cezaevinde yattığı 6 ay süre gözönünde bulundurularak tahliye edildi

İstanbul Ataşehir’de 19 Mart 2006’da kullandığı Corvette otomobille aracına çarptığı Cengiz Gökçen’in ölümüne eşi Derya ile oğlu Bora’nın yaralanmasına neden olan Yeditepe Üniversitesi Kimya Bölümü öğrencisi Kasım Gökhan Mengüç dün Kadıköy 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde karar duruşmasına çıktı.

ÖZÜR DİLİYORUM
Hakkında 15 yıla kadar hapis cezası istenen tutuklu sanık Mengüç ifadesinde şunları söyledi: “Göçen ailesinden özür diliyorum. Kazada ben de yaralandım. Bu durumu bilerek ya da isteyerek yapmam mümkün değildi. Tedavimi cezaevinde yaptırmam da mümkün değil. Bu nedenle cezaevinde de çok zor günler geçiriyorum. Hem tedavimi yaptırmak hem de üniversite öğrencisi olduğum için okuluma devam etmek, topluma faydalı olabilmek için yüce mahkemeden tahliyemi istiyorum. Şans istiyorum.”

DİKKATSİZLİK CEZASI
Kazada yaşamını yitiren Cengiz Göçen’in babası Vahap Göçen ise oğlunun ölümüne neden olan sanığın cezalandırılmasını istedi. Mahkeme heyeti, Mengüç’ü, “tedbirsizlik ve dikkatsizlik neticesi bir kişinin ölümüne ve birden çok kişinin de yaralanmasına sebebiyet vermek” suçundan TCK’nın 85/2’nci maddesi gereği 5 yıl hapis cezasına çarptırdı.

BAŞKAN KARŞI ÇIKTI
Heyet, sanığın mahkemeye olan saygılı tutumu ve pişmanlığını da dikkate alarak cezayı 4 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırdı. Cezaevinde yattığı süre gözönünde bulundurulan Mengüç tahliye edildi.
Mahkeme Başkanı Zinnur Topçu ise sanığa verilen cezanın süresi ve kaçma ihtimaline göre sanığın tutukluluk halinin devamını istedi. Buna rağmen Mengüç, oyçokluğu ile tahliye edildi. Mengüç’ün ehliyetine de üç yıl süre ile el konuldu.

Kaynak : Vatan Gazetesi

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir