ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 11:08   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   CC DİLENCİLERİ BU KIYAĞIMI UNUTMAYIN!:):):)
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

fulya81

fulya81 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2006 Cmt 20:55:34      CC DİLENCİLERİ BU KIYAĞIMI UNUTMAYIN!:):):)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Fulya82 diye birisi de ben olduğunu iddia ederek cc dilenciliği yapıyor!!!Ama isterseniz cc verin.Belki lazımdır.Ama nedense ben neredeysem o da oradaydı.(VIP cafe hariç!)1 hafta öncesine kadar...Nedense peşimi bıraktı.

Ben onu her gördüğümde 50 cc verdim.Toplam 600 cc harcadım ona!!!

Sizde bir fakirin elinden tutun.Hergün cc isteyen bir kişiyi bulup en aından 50 cc verin!50  cc ne demek biliyor musunuz?50 cc ne kadar yapıyor biliyor musunuz?50 cc kaç YTL biliyor musunuz?

50 cc sadece 2 YTL!Hergün 2 YTL verin birine...

Dipnot: 50 cc YTLye dönüşüp 1 saatlik internet cafe demek.Siz para verip bilgisayar alıyorsunuz!İstediğiniz kadar kullanıyorsunuz bu bilgisayarı!Onu 1 saat bilgisayardan mahrum etmeye ne hakkınız var???Sokakta gördüğünüz fakirlere 2 YTL veriyorsunuz da neden cc deki dilencilere vermiyorsunuz?Aslında cc yi gerçekçi yapan şey bu dilenciler!!!Geçek hayatta nasıl dilenciler varsa buradada olacak!SİZ NE DERSENİZ DEYİN BU CC DİLENCİLERİ HAYATA TUTUNMALI!

Herkes beni tavlamak için ben ona para verdim; çok cömertim özeli açsana diyor.Ama birisi bile para vermiyor.Fulya öyle diyor.Ama biri gerçekten vermiş.Ve o benim cc aşkım...

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2006 Cmt 21:08:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

:))

Bişey anladıysam arap oluyumKusura bakmada

Cc dilenciliğini mi destekliyosunnn,yoksa eleştiriyomusun?

Paylaşımın için tşkler

Neyse yorum yoq...

barbie67

barbie67 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2006 Cmt 21:45:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
speiderist :

Harwest şimdi şöyle oluyor.:) Fulya 81,  her gün bir zor durumdaki usere ( mesela; speiderist gibi) 50©© verelim diyor. Ramazan ayının anlam ve önemi bakımından :)))

NoT= Hesap numaram 23525435634634,    BAR1 / ChatCity  şubesi....

speiderist ®

puahahha speiderist koptum yaneee

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eyl.2006 Pzr 00:42:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

:))

Hımmm anladımmmm fulya arkadaşımız her gün bir fakiri sevindiriyor..

Fulya hesap numaram: Arkaşadaş listene ekle,sonra hesaplara gir.oradan arkadaşıma cc kredisi gönder var ona bas ve Harwest yazan yere 50 cc gönderiver.Sana zahmet

Şu Mubarek Ramazan Ayının yüzü suyu hürmetine.Ömür boyu duacınım.çok makbule geçer.

ZaZaXoPoNo

ZaZaXoPoNo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eyl.2006 Pzr 02:17:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

yaf ben çaybahçsinde Remzi abiy de iki çay içmiştim sabah kahvaltı yapıyodum poça aldım param bitti  çayları veresiye aldım sana zahmet onlarıda öde çok bişi yok 5  6 cc dir ha belki göremezsin remzi abiy i sen ver bana ben verim nasıl olarmı :D

NOT: binmişsin bir alamete gidiyon kıyamete yallaaaahhhhhhhh

Jilll

Jilll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eyl.2006 Pzr 02:54:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Benim msn imde bin tane kişi ekli konuşmaya vaktim bile yok.ama çokları cc ahalisi ehh buda masraflı oluyor herkese bedavaya slm demek yok bundan sonra msne gelmeden önce cc kumbarasına 50 cc atarsanız en azından bi slm derim.tabiiki eger bir saat konuşacaksanız biraz daha pahalı ama indirimli tarifede var cam açılacaksa biraz daha pamuk eller cebe gidecek.Hımm isterseniz konuşmayın kardeşim başka kapıya Allah versin.Ne yani cebinizde cc yoksa neden hovardalıga çıkıyorsunuz kardeşim.espriydi Allah korusun böle bişeyi sanalda bile yapmak çok aşagılık ve utanç verici bi durum olsa gerek.aman aman ne şamın şekeri nede arabın yüzü.BEN MUTLULUGUMU DÜNYALARA DEĞİŞMEM PARA NEYMİŞKİ CC DİLENCİLERİ UZAK DURUN.

Smokeway

Smokeway resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eyl.2006 Pzr 04:09:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
https://www.animaturk.com/films/dilenci.htm    Bir bakın derim.

llllNeDwEdllll

llllNeDwEdllll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eyl.2006 Pzr 05:58:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
aslında güzel fikir fakır fukara yardım etmek sevapdır ramzan ayı hele gelin sevaba girin ben sizi düşünüom benim üzerimde girin daha makbuldur

xxcandygirlx

xxcandygirlx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eyl.2006 Pzr 07:24:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Pardon Fulyacım ama burada eğlenmek için ne 2000 cc şart nede 50 cc... Örneğin eskilerden öpücük adam da cc vardı ama tanıyanlar bilir:) eğlenmek için cc değil kişilik lazım:)

deadly87

deadly87 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eyl.2006 Pzr 09:36:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fulya şu ramazan ayında gönlündden kaç cc koparsa gönderirsen çok mutlu olurum
CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir