ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 12:33   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   Protesto ediyorum...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Graphist

Graphist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eyl.2006 Pzt 21:27:08      Protesto ediyorum...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

"Türk Irkı Hakkında Bilgiler" başlığı altında yazmış olduğum cevabi yazıya 15 gün boyunca müdahale etmeyip bugün önce Forum Kuralları çerçevesine sokulduğu zannedilerek kısaltılan, sağından solundan kırpılarak özgün cümle yapısıyla oynanmış yazarıyla ilgisiz bırakılmış yazımı reddetmem ve orjinal halini yeniden koymam üzerine başlığı tamamen kaldıran ilgili Mod ya da Moderatörleri keyfi tutum ve tutarsız davranışlarından ötürü protesto ediyorum...

Bir yazı Forum Kuralları na uygun değilse tümüyle kaldırılır, Moderatörlerin yazı üzerinde kendince oynama yapma hakları yoktur. Özgün içeriği değiştirilen bir yazının sahibiyle ilgisinin kalmaması aşikarken, Modlar kendilerine ait olmayan bir yazıda oynama yapmaya kalkarlarsa bahsi geçen örnekte olduğu gibi yazı yazana ait olmaktan çıkar. "Kendin çal kendin oyna" dedikleri bu olsa gerek.

Bu tutumlarından ötürü -tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış tavrı takınacaklarını bilsemde- Forumun kalitesini yitireceğinden emin olduğum için CC Forumda bundan böyle hiç bir yazı yazmamaya karar vermiş bulunmaktayım.

Saygılarımla,

yunusum555

yunusum555 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eyl.2006 Pzt 21:50:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Graphist; almış olduğun kararla belki tepkini ortaya  koyuyorsun... Birilerine yada birşeylere kızmış olabilirsin ama ben kendi adıma senin yazılarını okumaktan zevk alıyorum... Sonuçta ciddi konularda bilgi paylaşımı yapan, mantıklı yazılar yazan kaç kişi var? Zaman zaman mizansel yaklaşımın, zaman zaman son derece mantıklı ve akılcı yazılarından bizleri mahrum etme derim... cc içerisinde çok fazla sohbet imkanımız olmasa da, ben forumdaki yazıları fırsat buldukça takip ediyor ve senin yazılarını okumaktan zevk aldığımı yinelemek istiyorum... Lütfen tekrar düşün...

SpeedyGonzaIes

SpeedyGonzaIes resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eyl.2006 Pzt 21:54:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Grap abim aynı olay benimde başıma geldi Barbie başlığında yorumum 1 ay sonra silindi.. Birde utanmadan silen mod özelime gelip yorumunu silmek zorundayım dedi.. Kime başvurucam ben şimdi ?

Litros

Litros resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eyl.2006 Pzt 22:01:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Selam

Graphist öncelikle bence sakin düşünmelisin bende yazılarını okurken keyif alıyorum yunusumun dedigine de katılıyorum.

Benim görüşüm bu kadar çabuk pes etme yazılarını bekliyorum ve tahminim bekleyenlerde olacaktır.

Litros..

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eyl.2006 Sal 22:28:46sohbet oyun linki

yunusum555 :
Graphist; almış olduğun kararla belki tepkini ortaya  koyuyorsun... Birilerine yada birşeylere kızmış olabilirsin ama ben kendi adıma senin yazılarını okumaktan zevk alıyorum... Sonuçta ciddi konularda bilgi paylaşımı yapan, mantıklı yazılar yazan kaç kişi var? Zaman zaman mizansel yaklaşımın, zaman zaman son derece mantıklı ve akılcı yazılarından bizleri mahrum etme derim... cc içerisinde çok fazla sohbet imkanımız olmasa da, ben forumdaki yazıları fırsat buldukça takip ediyor ve senin yazılarını okumaktan zevk aldığımı yinelemek istiyorum... Lütfen tekrar düşün...

Aynen Yunusumun belirttiği gibi bu düşüncesine ve önerisine harfiyen katılıyorum .Graphist gerçekten senin yazılarını okumaktan bende çok zevk alıyorum:Evet bence de tekrar düşün

3bilgi

3bilgi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Eyl.2006 Çar 15:19:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Protesto ,meydani bos birakilarak, edildigini bilmiyordum.

Keske protestonda yazmis oldugun , ( senin kadar güzel ifade edemiyecegim )

....Moderatörlerin yazı üzerinde kendince oynama yapma hakları yoktur.Özgün içeriği değiştirilen bir yazının sahibiyle ilgisinin kalmaması .... ,

fikrini takip edip , bunun bundan sonra uygulanmasini , herkesin

yazilarinda gecerli olmasini saglayabilsen .                         

Bu konuda sana katilan bircok insan vardir, olacaktir!!

Düsünüp, zaman ayirip yazilan hic bir satirin , silinmemesi , veya eklenmemesi gerekiyor, dedigin gibi..

Bir yazı Forum Kuralları na uygun değilse tümüyle kaldırılır... Katiliyorum sana .!!!

Bende yazilarini , herzaman yorum yazmasam da , takip edenlerdenim . Kimi zaman merakla , kimi zaman

gülümseyerek okuyanlardan.. herzaman ayni fikirde olamsam da konulari ele alisin ve metni kendin yaziyor

olman yeni bir aci katiyor hemen hemen her konuya ...

Forum ancak senin gibiler giderse kalitesinden yitirir...

aynmem

aynmem resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Eyl.2006 Çar 15:20:19sohbet oyun linki
katılmasaydım da katılırdım
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir