ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
18 Mayıs 2024, Cumartesi 07:52   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   :Depremin bu kadarı :D
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

galata96

galata96 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Eyl.2006 Çar 19:50:43      :Depremin bu kadarı :Dsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
* Bizim ev kayalarin üzerindeymis. Yetkililer, bisey olmaz demisler, bizim dayiogluna...

* Japonlar deprem olacagini biliyormus ama Bogaz Köprüsü yikilsin da
yeniden yapalim diye seslerini çikarmamislar... Eltim söyledi...

* Türkiye deki binalarin % 90 i fay hatti üzerindeymis. Kaynima karakoldan söylemisler.

* Benim amcaoglunun Kandilli Rasathanesi nde çalisan bir yakini
söylemis.Yarin 7.8 siddetinde bir deprem olacakmis.

* Hani köpekler önceden haber veriyordu. Benim köpek deprem boyunca
uyudu be abi...

* Simdi Avcilar a git 500 milyon liraya ev alirsin... Benim yegen 1
milyara 3 tane apartman satin almis...

* Bizim müteahhite sorduk. "Abi Istanbul da bütün evler yikilir bir sizinki ayakta kalir" dedi...

* Ben deprem oldugunun farkina bile varmadim abi... Bi de uyandim her yer ana baba günü...

* Benim dayioglu söyledi. Kandilli dekiler bile Istanbul u terk etmisler.8.3 şiddetinde bir deprem bekleniyormus.

* M.Ö. 7000 yilinda Türkiye de 9 siddetinde bir deprem olmus. Bu yil da
aynisi olacakmis... Dayioglunun karisi bankada çalisiyor. O söylemis...

* Kayseri de bir hamal varmis. Depremi saatine kadar bilmis. Ertesi gün NASA dan gelip götürmüsler adami. Teyzemin oglu görmüs...

* Sevgili seyirciler simdi de deprem bölgesinden 17 yasindaki Didem in dramini ekrana getirmek istiyoruz...

* Valla borcum borç ama biliyorsun deprem dolayisiyla elimiz sikisik güzel kardesim.

* O aksam içimde bir sikinti vardi... Hatta Nejat a söyledim... Bir sey olacagi belliydi...

* Bence binasi yikilan bütün müteahhitleri toplayacaksin Taksim Meydani nda
asacaksin...

* Binalarin altinda aslinda 100 bin ölü daha varmis ama devlet sakliyormus... Benim teyzeoglunun kocasi Nigde de onbasi... Ona da Genelkurmay Baskani söylemis...

puuhaahhhahhha..

* Benim amcaoglu söyledi Kandilli Rasathanesi ndeki aletleri bir gecede toplayip Antalya ya götürmüsler. 9.4 siddetinde bir deprem olacakmis...Istanbul yerle bir abi...

* Izmit Körfezi ndeki su sicakligi 120 dereceye çikmis abi... Altindaki yanardag patlayacakmis. Kim mi söyledi... Benim halaoglu elbet...

*Bizim kasa da çok ısındı inşallah bişi olmaz

Deprem İlmihali
-------------------

1. Depremin ne zaman geleceği belli olmaz. Bu yüzden saate bakmayı bırakın.

2. Yatak odanıza sismograf alın. Veya... Durun durun, almayın. Kendi kendinize yapabileceğiniz bir sismograf tarifi veriim size... Efenim, şimdi... Bi damacana terkos suyunu alınız. 1.5 metrelik telin bir ucunu şişenin içine bolca sarkıtınız. Diğer ucuna bi tükenmez kalemi bağlayıp, bunu beyaz tuvalet kağıdı rulosuna diklemesine yerleştiriniz. Alın size piknik-tipi sismograf...

3. Cıscıbıl uyumayın. Laubali şeyler giyerek de uyumayın. Kostümlerinizin richter 7.4 ciddiyetinde olması lazım. Saten kombinezonlar, G-stringler, file çoraplar, dantel külotlar giymeyin. Bu nasihatim özellikle sizedir baylar. Komşuların sizi öyle gördüklerini bi düşünsenize. Millet çıkmaya çalışırken siz tıkış tepiş enkazın altına girmeye çalışırsınız vallaa.

-Aaa! Baksanıza komşular... Şu Sezai bey dii mi? Ne münasebetsiz şeyler giymiş ööle...
-Hangisi? Aa! Vallayi o! Tuuuu!!! Allah belanı versin...
-Rezil rezil... Biz de adam bilip oyumuzu sana verdiydik. Muhtarlığın batsın emi... Oy avcısı sapık Sezai.
-Bakın bakın!! Şurdaki jartiyerli grup da kesin ihtiyar heyetidir bu alçağın...!!?
Gördünüz dii mi? Sezai bey durumunu izah etmekte güçlüklerle karşılaştı.

4. Gece uyurken cüzdanınızı, cep telefonunuzu, araba anahtarınızı, saatinizi, el fenerinizi, -Allah gecinden versin- ceset torbanızı ve bi miktar köpek mamasını bi torbaya doldurup başucunuzda hazır tutun. Deprem anında bunların hepsine ayrı zaman mı. Elbette hayır! Ben kapıyorum ve çıkıyorum. Unutmayın zamana en kıymet vermeniz gereken an ecelin kronometreye basmasıyla başlar.

5. Kapınızı artık 3 kere kilitlemeyin. Hele emniyet kilidiyle hiç uğraşmayın. Zelzele esnasında anahtarı bi kere çevirmek 3 kere çevirmekten daha kısa sürer. İsterseniz bi deneyin. 3 kere çevirmeyi başarsanız bile emniyet kilidini açmanız mümkün olmayacaktır. Çünkü siz az evvel 2 kat aşağıya düştünüz ve anahtarınızı taktığınız kilit sizin değil. Nurten hanımın kapısını zorluyorsunuz. Nurten hanım sizlere ömür ama geçen hafta tekmelediğiniz köpeği tam arkanızda duruyor. Hırlıyor... Karanlık ama sizi kokunuzdan tanıdı. Soğukkanlı olun. 5. Maddedeki köpek mamasını poşetten çıkarıp usulca köpeğin önüne koyun. Ayrıca çok talihlisiniz. Artık depremden korkmanıza da gerek yok. Neden? Çünkü köpekler depremi önceden hissedebiliyorlar da ondan. Gülümseyin.

6. Köprü ve tünel geçişlerinde, banyoda ve tuvalette fazla oyalanmayın. Mesela lazımlık alın. Daire kapısının önüne bi yere koyun. İhtiyacınızı orda giderin. Bebeğiniz varsa ona da kedi kumu alın. Büyüyünceye kadar orda idare etsin. Nasıl olsa hiçbir şeyin farkında diil.

7. Tüm uluslararası kurtarma örgütlerinin numaralarını telefonunuza kaydedin. AKUT’tan da samimi arkadaşlar edinin. Hepsini, adresinizi iyice ezberletinceye kadar haftada en az bi kere yemeğe davet edin. Enkaz altında en çok bunlara ihtiyaç oluyo.

8. -Yine Allah korusun- göçük altında kalırsanız müteahhitinizin adını, adresini, telefonunu enkaz duvarlarına kazıyın ve birilerinin onu bulup 11.4 magnitüdünde iğfal etmesini ümit edin.

9. El falınıza baktırın. Hayat çizginizin sonunda zigzaglar varsa falcıdan başlayarak insanlarla helalleşin.

10. EKG çektirin. Onda da zigzaglar varsa tedavi olun. Belki ölmezsiniz.

11. Deprem esnasında asansörleri kullanmayın, merdivenlerden uzak durun ve en kısa zamanda binayı terk edin.

Evet doğru okudunuz. Günlerce tv’lerden, gazetelerden v.b. yüzlerce kez yapılan uyarılardan biriydi bu. Asansör yok, merdiven yok ama binayı terkedin. Gel de sinirlenme. Hangi aklıevvelin önerisi bu acaba? Amaç sırf zemin katları kurtarmaksa o zaman bişey diyemem, tamam. Ama ya diğerleri. Hı?
(Espri yapılmayan tek maddenin en komiği olması da bu yazının ayıbı)
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir