ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

15 Mayıs 2024, Çarşamba 12:35   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   niye vip aldınız?
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eki.2006 Pzr 23:09:25sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
istaykan :

cc odalara rahat girmek için

Evet sadece bunun için 

xxxxxKuzeYxxxxx

xxxxxKuzeYxxxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2006 Çar 12:48:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Merhaba arkadaşlar Moodyblue güzel bir başlık açmışsınız tebrik ederimNeden vip aldık yada neden vip alıyoruz. ? Sanırım bu sorunun cevabı çok basit ve net şahsım adına yazıyorum. Sitemiz biz kullanıcılarına özverili bir çalışma sonucunda bir arada oturup sohbet edebilecegimiz yeni arkadaşlıklar kurabilecegimiz bir ortam hazırlamaya çalışmış ve bu fikirlerinde başarıya ulaşmış.Bildigimiz üzere belirli bir geliriniz kaynagınız olmadan birşey yapamazsınız burada vip ve Tip satışlarına gidilmiş vip üye olan biz kullanıcılara kolaylıklar sağlanmış Vip cafe adı altında yeni bir oda açılmış ana sayfada belirtildigi üzere özel insanların girebildigi bir oda daha sonra 12 kişi ile kısıtlı olan odalar maksimum 25 kişiye çıkarılmış böylece vip üye olan biz kullanıcıların dolu odalara girmek için beklemesinin önüne geçilmiş.Biz chatcity kullanıcıları da vip ve tip alarak sevgili yönetimimizin bizler için verdigi emeklere bir nebze tşk ediyoruz..

KuzeY

GauLLe

GauLLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2006 Çar 15:31:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Peki Ya Tip

xxxxxKuzeYxxxxx

xxxxxKuzeYxxxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2006 Çar 20:53:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

GauLLe :
Peki Ya Tip

Bir insan neden Giyimine özen gösterir ? Benim düşüncem Gerek bulundugu gerekse çalıştığı ortamlarda saygı görmek istemesindendir..Dersiniz ki Tiple Kıllık kıyafetle Ne ilgisi var  Değişen dünyaya ayak uydurmak derim :)

KuzeY

guzelvecirkin

guzelvecirkin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eki.2006 Çar 10:37:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Odalara rahar girmek için

tiniminikizz

tiniminikizz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eki.2006 Çar 10:58:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Neden vip aldım?

1) odalara rahat girip çıkabilmek için

2) forumla ilgili biri olduğum için

Teşekkürler...

ezelll

ezelll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eki.2006 Çar 11:18:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Neden mi vip aldım?

Aslında ilk vip olduğumda bunun özelliğini pek anlamamıştım,ama o kadar çok özellikleri vardıki kolaylık sağlayan...Alıştıkça anladımmm...

Ama ilk dikkatimi çeken kolaylığı şu oldu,vip olmadan önce slm bile almayan diğer vip arkadaşların vip olduktan sonra benim farkıma varmalarıydı...İstisnalar hariç tabii

Bu yinede benim için önemli bir özellik diil hala

odalara rahat girebilmek ve birazda forum,o kadar

cLubberZoNeR

cLubberZoNeR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eki.2006 Çar 11:35:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

BENIM HİC VIP IM OLMADI ABI , BENIM HIC SIVILCEMDE CIKMADI, KARDESIME TV ALMAYA GIDIOM BEN ehueheuheuh :D:D

Asıl konuya donelım VİP  almayı dusunuyorum cunku bır cok yeni dost ve arkadaşlar edındım ben bi unıversıte ögrencısıyım, ve bunun yanında  djlık sektorunde calısan bırıyım  ve burada sınır ve streste uzun kaldıgım ınanıyorum, EGLENCELI HOS SOHBETLER oluyo ve daha cok  yenı arkadaslıklar edınmek ve daha cok odalara gırmek ıcın bu kararı dusunuyorum vip almaya  bu yuzden  dusunuyorum.. ( vip )<<<<bır yan sanayii kurulusudur .. ehuehuehue 

guzelvecirkin

guzelvecirkin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eki.2006 Çar 15:48:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·ezelll· :

Neden mi vip aldım?

Aslında ilk vip olduğumda bunun özelliğini pek anlamamıştım,ama o kadar çok özellikleri vardıki kolaylık sağlayan...Alıştıkça anladımmm...

Ama ilk dikkatimi çeken kolaylığı şu oldu,vip olmadan önce slm bile almayan diğer vip arkadaşların vip olduktan sonra benim farkıma varmalarıydı...İstisnalar hariç tabii

Bu yinede benim için önemli bir özellik diil hala

odalara rahat girebilmek ve birazda forum,o kadar

Ezel selam konusunu deginmen cok iyi olmuş bu senin inceligine diger viplerinde kendini begenmişligini göstergesi...............

KURTADAM5

KURTADAM5 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eki.2006 Çar 15:52:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
odalara daha rahat girebilmek için kızların özeline yazmak için almadım vip üyeliği bide tip aldım o ayrı bi konu oda kendi kişiliğim unutulmasın diye farklı görünüyorum hoşuma gidiyo ha bide normal arkadaş listesi 20 kişiyken vip de 60 a cıkıyo bu bence daha güzel vip  ın ayrıcalığı coktur arkadaşlar
CC sohbet icin buraya
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir