ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Mayıs 2024, Perşembe 03:21   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Kızlara selam verip,cevap alamayınca küfreden arkadaşlara öneriler
 <<123 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

perseusneptunus

perseusneptunus resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ağu.2006 Sal 12:11:37sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

arkadaşlar konu değişti

başlık.. selama cevap alamayanların kızlara küfür etmesiydi sanırım .... küfür eden kişi ,kızlar selamını alsada söver almasada ...adam zaten küfür edecek .etmezse hasta olur  çünki. küfür etmeyen biri yani kendini bilen biri zaten küfür etmez olay bu kadar basit.. kendinizi yormayın...

AmbrosiA

AmbrosiA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ağu.2006 Sal 12:30:44sohbet oyun linki
Thumbs Down küfür outThumbs Up seviyeli konuşma in

AmbrosiA

AmbrosiA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ağu.2006 Sal 12:38:07sohbet oyun linki
Thumbs Up
CureDone :

oncelikle bu kufur edenlerin konusma taleplerine cevap verilip verilmemesi ile ilgili olarak kufur ettiklerini sanmiyorum. bu zihniyetteki mahluklar (kusuruma bakmayin bunlari insan olarak tanimlamak insanliga hakaret gibi gelio) icin kufur etmek nefes alip vermek gibi birsey. nasil nefes alip vermek icin boyunlarinin ustunde tasidiklari ve ne ise yaradigini anlamadiklari seyi kullanmiyorlarsa (simdi bazi arkadaslar nefes alip vermenin istemsizde olsa beyin tarafindan duzenlendigi konusunda ukalalik yapmak isteyebilirler bunu bende biliyorum ama bu istemsiz olarak gerceklesen birseydir) kufur etmek de onlarin ic gudusel olarak yaptiklari yasamsal bir faaliyet olarak gordukleri bir sey. bu tip mahluklara yapilacak en iyi sey belediye ekiplerine haber vererek aci cekmelerini onlemek amaciyla bir an once itlaf edilmelerini saglamaktir.

Thumbs UpClap BENCE DE TEK ÇÖZÜM BUEvil Smile

murtiq

murtiq resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ağu.2006 Sal 13:08:03sohbet oyun linki

curedune selam naber.tanıaşlımmı? ne dersin??

bak zekan karakterin mevkiin her neyse beni ilgilendirmiyo.ama içimde cvp yazma isteği doğdu.ben şu ana kadar selam diyip cvp alamadıktan sonra küfredene daha rastlamadım.siz rastlamış olabilirsiniz.veya bi başkası.ne şekilde olursa olsun küfür edeni kınıyorum.2 veya 3 defa da ccde küfür yüzünden ceza almışımdır.ama senin ülkem insanına bu denli hakaretler etmen seni onlardan daaha çok yerin dibine soktu.sen küfredenlere kızgınlığını bu sözlerle dile getiriyosan seni Allah ıslah etsin.şu anda ne diceğimi bilemiyorum.acaip kızgınım.sen kim oluyosun ki bu hakaretleri ediyosun.şimdi okuyosan benim de onlardan biri olduğumu sanıyosundur.ne reelde ne burda hiçbi kıza yılışmadım.aslında hesap vermek zorunda da değilim ama bilmen belki bana yazacağın cevaptaki yorumları daha da sadeleştirir de ben de okurken şimdiki kadar sinirlenmem.senin bu şekilde vatandaşlarıma hakaret etmeni içime sindiremiyorum.onları savunmuyorum ama yaptığın hatanın farkına var.

IRoSI

IRoSI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ağu.2006 Sal 17:24:41sohbet oyun linki
         Kızlarla Muhabbet Etme Örneği..Şekil 3/1
   Once odaya girerken selam verilir.Sonra icerinin kişi listesi sayılır.Herkesle Selam hsgeldın hsbuldum dedikten sonra.Bayan arkadaslarımıza ilgi biraz daha yonelir.Genelde ole oluyor valla.Sonrasinda bayanlar ince ruhlu insanlardır bunu bilerek işe koyulmak lazım.Konusacaginiz bayanın kisi kartina mutlaka tıklayin.Sımdi babalar bakın her bayan espriden hoslanmaya bilir.Olgun erkeklerden hoslanan bayanlarda olabilir.Siz kisi kartına tıklamadan sakın muhabbete girmeyin olurmu abi tavsiyesi Bayanin konusma sekline göre konustuktan sonra güsel sözler laflar edip bayan arkadaşlarımızın hosuna gidecek güsel muhabbet yaparsanız onlarda sizden memnun kalacaklardır kesınlıkle eminim..Ama Su
Kelimeleri Sakın kurmayin.Gel masamda otur.Özelini ac sohbet edelım bayan arkadaslar selam yazmadan selam nasılsın demeyin.Kesinlikle buyrun size cay içelim.Discoda iken cay içermisiniz.Ee Allahına kurban discoda cay icildigini nerden gördün Bu gibi seyleri kesinlıkle olmasın kardesler.Dedigim seyleri uygularsanız kesin sonuca ulaşmiş olursaniz haaa diyelim ulaşamadınız mı ben buradayim beni bulabilirsiniz.Bu yazımı goren Tv Sirketleri Bana Program yapmazlar mı acaba yapadabilirler.Neden olmasın

RebelSoul

RebelSoul resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ağu.2006 Sal 17:32:45sohbet oyun linki

Her zaman sölüyorum bunu komik olun

ve sıradan konuşmalar yapmayın(!)[ örn:nbr slm özeli aç nerden gibi]
Ben zaten o kişiyle konuşmak hoşuma gidince özeli açıyorum belli bi süre sonra

IRoSI

IRoSI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ağu.2006 Sal 18:07:01sohbet oyun linki
   ·RebelSoul·  Katkıda Bulunan arkadasım Saolasın Karsilasirsak Bende Saka yaparim Güselce Konusuruz ..:))

lepota

lepota resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2006 Çar 12:20:05sohbet oyun linki

kesinlikle en uyus olduğum şey bu ısrarcılık.

madem cvp alamadın uzaklaş kardeşim işin gücün yokmu .

Yooookkk onlar ısrarla devam edeceklerdir uzaklaş dediğimizde de ;!aman zaten bu kızların hepsi kendini beyenmiş! gibi laflar kullanmalrıda çoookk sinir bosucuuu

CC sohbet icin buraya
 <<123 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir