ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
16 Mayıs 2024, Perşembe 18:50   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   371 dolara her eve bilgisayar
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

cEmiRc

cEmiRc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eki.2006 Pzt 16:53:03      371 dolara her eve bilgisayarsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Image

Türk Telekom un 1 Ekim - 31 Aralık 2006 arasında gerçekleştireceği kampanyayla farklı gelir gruplarına yönelik tasarlanan bilgisayarların satışı ile hızlı internet bağlantısı bir paket içerisinde yer alacak. Kampanyada Türk Telekom un şirketi TT Net proje lideri ve ADSL tedarikçisi, Microsoft yazılım tedarikçisi, Intel donanım tedarikçisi, Vestel ve Casper bilgisayar tedarikçisi olarak yer alacak.
KDV hariç 371 (KDV dahil 437,7) ve 481 (KDV dahil 567.5) dolarlık iki bilgisayar seçeneği sunulacak olan kampanya ile toplam 200 bin bilgisayar satışı hedefleniyor.
"Her eve internet, her eve bilgisayar" kampanyasının tanıtım toplantısına Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ın yanı sıra birçok bakan ve Türk Telekom u alan Saudi Oger in Başkan Yardımcısı Muhammed Hariri katıldı.
Erdoğan, çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi, kendisini kameraya alan bir çocuğa poz verdi ve sonunda "çak" yaptı.
Toplantıda Türkçe bir konuşma yapan Türk Telekom Yönetim Kurulu Başkanı Paul Doany, sözlerinin sonunda "selamün aleyküm" dedi.
81 ilden 81 çocuğun bilgisayarların başlarında oturmasıyla yapılan tanıtım toplantısında konuşan Başbakan Erdoğan, "Bıçak katilin elinde olduğu zaman insanın canını alır ama bıçak doktorun elinde bir neşter olduğu zaman hayat kurtarır. Şu anda ben interneti de böyle görüyorum" dedi.

Ülkeyi internet ağlarıyla donatacağız

Erdoğan, şunları söyledi:
"Gazi Mustafa Kemal Atatürk ün ifadesi ile yurdu demir ağlarla örmek o dönemin en büyük idealiydi. Bugün ise, muasır medeniyetlerin sembolü bilgisayar ağıdır. Onun için ülkemizi bilgisayar ağlarıyla, internet ağlarıyla donatacağız."
Başarı için bilginin, insanın ve paranın yönetilmesi gerektiğini vurgulayan Erdoğan, "Bunlar başarılabildiği anda neticeye varırız, aksi halde geri gideriz" dedi.
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir