ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 10:21   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   Ve zurna zartt dedi...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Graphist

Graphist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eki.2006 Çar 22:03:46      Ve zurna zartt dedi...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Sevgili arkadaşlar,

forumla ilgimi 25 Eylül 2006 tarihinde "Protesto ediyorum" başlıklı yazımla kesmiştim. Aradan 9 gün geçti ve ben bu süre içerisinde CC ile de ilgimi kesmeye karar verdim.

Bu son yazımdan ve son gecemden sonra artık aranızda olmayacağım. Belki samimi arkadaşlarla tek tek vedalaşmak bir seçenek olarak önümdeydi. Fakat bu yolla hem herkese ulaşmamın imkansızlığından hem de bunun anlamsız polemiklere bir kez daha sebep olmasını istemediğimden vazgeçtim.

İyisiyle kötüsüyle 3 seneyi aşan 4. yılına dayanan bir CC geçmişim oldu. Çok güzel arkadaşlıklar, sohbetler, sevinçler yaşadığım gibi, zaman zaman kırgınlıklar, tatsızlıklar ve hayal kırıklıkları da yaşadım. Tüm bunlar tek taraflı olmadığı için aynı duyguları bazen karşı taraftakilere de ben yaşattım.

Ama artık başlıkta da belirttiğim gibi günahı her ne idiyse böyle enteresan bir deyime alet olmuş Zurna bana da oyununu oynadı. :) Hiç olmadık yerde "Zartt" dedi.

İyisiyle kötüsüyle burada bir şekilde diyaloğum olmuş herkese hakkımı helal ediyor, aynı kimselerden de haklarını bana helal etmelerini istiyorum.

Sevgiyle ve mutlu kalın...

yunusum555

yunusum555 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eki.2006 Çar 22:24:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Gitme kal demek fikrini değiştirmeyecek Graphist... Almış olduğun karara saygı duymak lazım her şey gönlünce olsun arkadaşım...

Hoşçakal...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eki.2006 Çar 23:18:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
   Gönül çok şey söylemek ister...Ama bazen sadece bir tek kelime herşeyi anlatır... Sende bazen tek kelime ile bir çok şey anlatıp, güzel mesajlar verdin. Forumdaki katılımınla, sohbet odalarındaki espirili konuşmaların ve sıcak kanlılığınla çok aranacağından eminim. Gittiğin için üzgünüm Graphist..!
Hoş kalasın, tüm hayatında başarılar...

HurremSuItaan.

Nobodyisbad

Nobodyisbad resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eki.2006 Çar 23:30:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Graphist belki pek muhabbetimiz olmadı senle ama izlenimlerime göre çok efendi ve kişiliği yerine oturmuş bi arkadaşımızsın bunu gördüm.Hakkında neyse hayırlısı olsun hayatında başarılar.Hoşçakal...

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eki.2006 Çar 23:38:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Graphist yazılarıyla tarzıyla kişiliğiyle değerli arkadaşlarımızdansın tekrar görüşmek dileğiyle kendine iyi bak Allah a emanet ol

neslicikk

neslicikk resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eki.2006 Per 17:49:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

CHAT CİTY DE TANIDIĞIM ADAM GİBİ ADAM  DİYEBİLCEĞİM BİRİSİN BEN VEDALAŞMAYI SEVMEM VEDA İÇERİKLİ BİŞEYDE YAZMIYCAM O YÜZDEN ALDIĞIN KARAR SENİN İÇİN İYİ OLCAK DIR EMİNİM BUNA SENİ BURDA ALIP DEĞERLENDİREMEYEN CAHİLLER DÜŞÜNSÜN NASIL BİR DEGER KAYBETTİKLERİNE YANSINLAR

SEVGİLİ ARKADAŞIM SENİ TANIDIĞIM İÇİN KENDİMİ COK ŞANSLI HİSSEDİYORUM

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir