ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
7 Mayıs 2024, Salı 13:50   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   VeDa...
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Jugoslav

Jugoslav resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eki.2006 Per 11:14:57      VeDa...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

SELAMÜN  ALEYKÜM

Hamd ve sena Cenabı Hakkın üzerine; selam ve selat Onun peygamberi Hz. MUHAMMED MUSTAFA’nın üzerine olsun. Sizinle  dost olarak arkadaŞ olmaktan büyük bir haz duydum. Fakat ilerleyen zamanda meneviyatımın

ciddi manada yaralandığını hissettim. Ben kendimi milletimin imanını salihi selematte görürsem cehennem alevlerinde cayır cayır yanmaya razıyım, diyen büyüklerimin izinden giderken; önümde beni meşgül edecek beni hizmetten alıkoyacak dünyevi meşgalelerden uzak kalmayı hedefliyorum. Sizde takdir edersin ki dünyaya dünya kadar, ukbaya ukba  kadar, sanalda sanal kadar, değer verilmeli. Eğer bir gün olurda mahşerde sizi bana soracak olurlarsa ben sizden razı olduğumu; sizinde benden  razı olmanız gerektiğini ve beni anlayışla karsılayacağını diler ve dilenirim.

HAKKINI HELAL ET BENIM HAKKIM HELAL OLSUN.

RABBIM YAR VE YARIMCIN OLSUN .

ALLAH a EMANET OL

( 20 Ekimde Yalan Bir Yeri Yalanlarla Bırakıyorum )

єѕмιя ( nokta ) .

DlRENDIKCE

DlRENDIKCE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eki.2006 Per 11:23:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İlk Mesaj(IM) ,

Olan Şeyleri kafana takmaya değmez..herşey muhabbetin eğlencenin bir parçasıydı..Senle çok kavga ettik ama olsun bırakıyorsan allah a emanet ol..Hakkım Varsa Helal Olsun..

CAILEAN

CAILEAN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eki.2006 Cmt 18:40:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
hımmm kuuşmmm hakkım  helal seni uyus unutmıcas ;)

xxxmagnumxxx

xxxmagnumxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eki.2006 Cmt 19:32:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Jugoslav arkadaşım sana yakışır bi yazı yazmışsın...

Hakkında hayırlısı olsun.Hakkım geçtiyse helal olsun

senin de bana geçtiyse helal et.

Biliyorum yaşadıklarının bi kısmını ama bunlar seni etkilemez

sen istediğin için CC yi bıraktığını düşünüyorum.

Ayrıca bana birini tanımam için yardımcı olduğun içinde

teşşekr ederim çünkü bu benim için önemliydi.

Arkadaş kimliktir! Ve taşıdığım insanda en az benim kadar kaliteli olmalı...

Herkese arkadaş denmiyceğini de örenmiş oldum.

Arkadaş kelimesi benim için çok önemli...

Neyse kendine cici bak....

CcBurakCc

CcBurakCc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 00:53:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ben kendimi milletimin imanını salihi selematte görürsem cehennem alevlerinde cayır cayır yanmaya razıyım

Jugo Dİyecek Bişi Bulamıyorum Seninle Tanışmak Nasip OLmadı Ama Tanışmak İsterdim Gidersende Yolun Acık OLsun

Jugoslav

Jugoslav resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eki.2006 Cmt 01:28:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Nefretim Size !
beni güvenimle cezalandırma!!!bütün geçmişimi öğrenmenizi istiyorum.Çünkü bütün geleceğim sizindi.Cc deki sohbetleriniz aklımı çeliyor.Göremiyorsunuz hayatın yan anlamlarını.Mecazi aşklara alışmışsın mecazi yaşamlarınız gibi.
Parapsikolojik çelişkilerimin içinde savrulurken gözbebeklerimin içinde raks ediyordun.Bilemezsiniz ki bunları gösteremem size zaten film değil ki bu arka planı yok benim yaşamımın. Tek ve reel söylemler üretip bunları yaşıyorum ben.Beni anlamak isteseydiniz eğer gözlerimin içine bakmanız yeterli olurdu sizin için.Maskem kalın olsada gözlerimi maskelemedim ki ben onlar hep görüyordu onlar her şeyi görüyordu.Onlara bakmanız yeterliydi onlar anlatırdı size herşeyi.Ama siz hep beni anlamak yerine yargılamayı seçtiniz.Oysa ben ruhumun derinliklerindeki meydan savaşlarında tek başına bir başrol oyuncusuydum.Ve savunduğum dürüstlüktu savaşın amacı ise insalıktı sizin için savaşıyordum.Ben beni öldürüyordum verdiğim bütün çetin savaşlar sizin adınaydı.Bundan önce olduğu gibi olmasını istemiyordm.O beyin damarlarımdn akan şizofrenik paradokslarımn sizide bir köşede hapsetmesine izin veremezdim.Bizim hayatımız o kadar basit olamadı yada biz basit olmayı beceremedik be Cc dostları.Hep bir şeyler farklıydı aslında farklı olan.Neyse...
Nasıl olsa anlamıcaksınız yine beni zaten şuan size anlatmıyorum.Bu satırları size yazmıyorum ki ben.Sadece ruhumun karanlık koridorlarında bir gezintideyim.Her gece mezarıma girip sabah güneş açtığında üstümdeki toprağı silkeleyip atıyorum.Musalla taşımda adım yazılı kimse görmüyor göremezler zaten perde var gözlerinde....Ama güneşe baktığımda bir nefret duygusu hissediyorum akan kılcal damarlarımda.Bir su bulmak için çıkmıştım çöl vahalarında..Kendimizi içip boşa avutmakta varmış tenha varoşlarda..Şimdi yol aldığım hayat yolunda öksüz ve yetim bıraktınız ya Cc dostları......... 

Karanlığın içide yanan bir aydınlık işte bu benim bu benim dünyam Gölgelerden meydana çıkan ışık, gülücüklerime aldanma içim kan ağlıyor Boş lafa tok yalana yeminliyim, bir anlık yaşayıp karanlığa gömülmektense,yerinde yaşayıp bir ömür övünmeyi tercih ederim

Bir yanımda dopdolu yaşanmış sayfalar, bir yanımda üst üste okunmamış kitaplar, dünüm yarınım hep burda küçücük Chat CityDe, susadım yoruldum ama aklım hayatta. Bir yanda yorgun düşmüş yaşlanmış insanlar, bir yanımda ümitle aşkla uyananlar, dünyanın her hali burda dağınık Chat CityDe çok düştüm yaralandım ama sarıldım hayata. Ardımda büyük büyük kocaman ağır yükler, her yerimden çektiler beni beklettiler, dinlendim, su içtim aktı dudaklarımdan her gün güneş doğar yeter ki açık olsun perdeler. Bir yanımda durmadan çalışan saatler, bir yanda ağır ağır dipten gelen sesler, düşündüm durdum sandım yüzyıllık gerçekler hepsiyle giyindim durdum bazen büyük geldiler. Bir yanda hiç susmadan konuşan dudaklar, bir yanda küsüp susmuş sessiz akıllar, dibe vurduysak ne olmuş elbet çıkarız, bir gün var bir gün yokuz KİRALANMIŞ HAYATLAR……

NOT: Önemli olan CcDe tip değildir onu içinde taşıyan kişidir. Herkes konuşmak birşey söylemek ister bilsede bilmesede doğru olsada yalan olsada... Aslına bakarsanız dostlarım Cc muhabetini; Arka mahalle dedikodularına bensetiyorum.. Bir insanı hiç tanımadan duyduğu bir asılsız söylenti yüsünden yargılamak aşağalamak nerde görülmüş

Evet 2 nickle gesiyordum birden fasla tipim vardı. Bu paramın olduğuna yada farklı emel ve amaçlar için kullandığım anlamına gelmiyordu. Oysa siz ben hep en olumsuz yönden yargıladınız ve kaybettiniz Bu gece değer verdiğim bir arkadaşımın bana karşı sergilediği tutumundan dolayı onca tipime rağmen Cc yi tamemen bırakıyorum. Oda anlasın ki PaRa PaRa diye bağırdığı şey Para Para değilmiş!! 20sinde demiştim ama kismet bugüneymiş. SEVGİYLE KALIN CHAT CİTY DOSTLARI

AtaKuzumHayranii

AtaKuzumHayranii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eki.2006 Cmt 01:36:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Jugoslav· Seni Tanımıyorum Ama Arasıra gordugumde muhabbetlerın cok hoşuma gıttı

senle tanışmak isterdım ama Nasıp degiL Miş

Allah Yolunu Acık Etsin Paşam

Allah a Emanetsin Güle Güle Selametle.

karizmatik77x

karizmatik77x resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eki.2006 Cmt 09:48:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ESMİR BU DUYGU DOLU MESAJLARI BOŞVER SENİ SULTANAHMETE ALALIM

MihRaaCe

MihRaaCe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eki.2006 Cmt 15:03:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Emir Hİç bir yere gitmiyor.. Gİtmeyecekk.. Başkaları ne yaparsa yapsın istedikleriylee gezsinler istedikleri yalanı atsınlar. Sen kendine bakıcaksın arkadaşım, seni neredeyse bir yıldır tanıyorum ve de hiç bir yanlışını görmedim. Yanlışı var diyenlere de seni hep savundum.

Burası bir eğlence sitesi istediğin kadar tip alırsın gezersin sanal aşk yaşarsın önemli değil. bunlar herkesin kendisine yaptığı şeyler.

Herkese susmak düşer.. İki yüzlüleri görüyorsun işte. Sanalda istediği gibi görünür. Kelimeler hayatı Anlatır, Yaşatmaz..

Hiç bir yere gitmiyorsun.. İki yüzlüleri bırakıp eğlenmene devam ediyorsun.. seni parana tipine konuşmalarına kimse karışamaz. sen karıştırtmadıkça!!!

Ben bu başlığı önemsemiyorum.. şimdilik bu kadar:)

karizmatik77x

karizmatik77x resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eki.2006 Cmt 19:33:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bu ccde ne yagcı insanlar var valla dünya karması gibi
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir