ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

29 Nisan 2024, Pazartesi 01:37   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   Ajan: ?
 <<12 3456789>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

TerliksiHoywan

TerliksiHoywan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 06:22:38sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Bunları okuyan da sanır Buda cc ye kayıt olmuş öğretilerini yayıyor. Ajanlar ha gayret böyle giderse yakında nirvanaya ulaşacanız.

XSefaiX

XSefaiX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 13:07:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
infumum :

Ajan; kadrolu da olsa yıldızlı da olsa ajandır.

Ajan; kendisinin bile şaşıracağı kadar sabırlıdır.

Ajan; Chatcity deki odaların her zaman her şartta aynı olduğunu bilir. Bu sebeple odaları ayırt etmeden gezer, Chatcity nin; eş, dost, ahbap ajanı gibi bir ajanlığı kabul etmeyeceğini bilir.

Ajan; 2-3 kişinin olduğu bir oda ile çok daha fazla sayıda üyenin olduğu odalarda yaşanan  olayların niteliklerinin, ve bu odalarda benzer durumlar neticesindeki yaptırımlarının çok zaman aynı olmayacağını bilir.

Ajan; muhabbeti bölmez, mevcut muhabbete eşlik edebiliyorsa eşlik eder. Muhabbete istendik bir yön vermeye çalışır!. Ancak bitmiş, tatsız veya yoldan çıkmış bir muhabbette yetki kullanır. (Bu konuda sizlere Ai Kido sporu ile ilgili karşılaşabileceğiniz yazıları okumanızı öneririm.)

Ajan; kendi yaptıklarının açıklamasını başkasından beklemez, bulunduğu odada en az 1 ajan daha varsa, verilen cezaların kendisi tarafından verildiğini bir şekilde belli eder davranış gösterir.

Ajan; Ahmet ile Mehmet, Ayşe ile Fatma; Ahmet ile Ayşe arasında, sadece nicklerinin yazılışında bir fark olduğunu iyi bilir.

Ajan; nerde ne zaman ne konuşacağını iyi bildiği gibi, her çorbaya tuz olmaması gerektiğini de iyi bilir.

Ajan; Chatcity de en az iletişim sorunu yaşayan kişilerden birisi olmak zorunda olduğunu bilir.

Ajan; yazılarında gayet anlaşılır ve genellikle düzgün bir Türkçe kullanır..

Ajan; bilmiyorsa araştırır, sorar, öğrenir.

Ajan; sorun yaşamış kişi ya da kişileri korumuş, kollamış, onlara şahsi bir iyilik etmiş veya jest yapmış sayılmaz, sayılamaz. Ajan ancak Chatcity nin kendisine vermiş olduğu yetkinin gereğini yapmış olur. Bunu yapmak zorundadır.

Ajan; yetkisi doğrultusunda bildiklerini, 2. bir kişi ile paylaşmaksızın unutur.

Ajan; Chatcity’de geçirdiği süreyi verimli kullanır. Chatcity de uzun süre online olmanın en fazla 2. derecede önemli olduğunu, başarı için sürenin tek başına yeterli olmayacağını bilir.

Ajan; ajan atandığı gün yakasına takılan rozeti/yıldızı yakasından çıkarır, ajanlığı süresince rozetini/yıldızını cebinde taşır.

Ajan; artisliğin ve karizmanın yetkiyle olmadığını, bunların klavyede enter tuşuna basmadan önce yazılanlarla kazanılabileceğini, kısaca adı geçen potansiyelin kendi içinde olduğunu çok iyi bilir.

Ajan; kendisinin de, karşısındakinin de bir insan olduğunu unutmaz. Bu sebeple;
Ajan da hata yapabilir, yanlış ceza verebilir. Önemli olan niyettir. Ve ajan iyi niyetli olmak zorundadır.

İYİ AJAN ise; tüm bunların yanı sıra Chatcity dekilerden önce Chatcity i sever...

Saygılar!...

Şefim  eyvallah, daa,  malesef o saydığın özelliklerin çoğu ajanlarının genelinde yok. Özel odaya bile müdahale etmeye çalışan, uçuk yıldızlar var..

SAYGILAR...

PaSaaM

PaSaaM resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 21:29:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Parlayan hersey altin degildir   infumum abimin kalbi altındır ama bence Görewini Süper yapan bir kişiliğe sahip arkadaş ağaç gibidir kurudumu bir daha yeşermez

M0RGAN

M0RGAN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 21:32:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ßen ajana ajan demem Ajan ߀n olmadıkca

KURTADAM5

KURTADAM5 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eki.2006 Per 00:51:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
gercekten güzel olmuş tebrikler önceleri aslında ajan majan yoıktu site daha kötüydü milet hep kufur ederdi ama şimdi ajanlar oluğu  sürece bunlar engelelnecektir :) bütün cc insanlar içn gecerlidir

MaNoWaRCiSeRSeRi

MaNoWaRCiSeRSeRi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eki.2006 Per 01:38:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sayın şefim ben şöyle bir konuya değinmek istiyorum.Yaklaşık 3-4 aydır yoktum ve geldiğimde gördüğüm manzara hiç de hoş değildi.Küfürleşen insanlar, birbirini incitecek tarzda söylenen laflar vb. tarzda konuşmalar dikkatimi çekti.Onu bilmem ama bana göre sizin ajanlarla ilgili tavsiyeleri ajan arkadaşlarımız ne kadar okurlarsa okusunlar maalesef yukarıda bahsettiğim kötü tarzda konuşan insanlarla başedemiyorlar.Bu tarzdaki insanlar 1 değil 3 değil 5 kişi değil bunlar inanılmaz derecede çoğalmaya başladı.Ve ben şunu söylemek istiyorum.Allah şeflerimize,altın ve gümüş rozetli ve yıldızlı ajan arkadaşlarımıza sabır versin...Bu olumsuz şartlarda bile görevlerini en iyi şekilde sürdürmeye çalışıyorlar.Ama şunu da söylemek istiyorum ki cc de o kadar oda varki tabii malum ajan arkadaşlar bir olayı yatıştırmaya çalışırken başka bir odada olay çıkıyor...Ajan arkadaşlarımın beyinlerini okuyabiliyorum.Bence onlar da ben bu odadayım ama başka bir odada olay varmı diye tedirginler.Forumda başlıklara ve yorumlara şöyle bir baktım bir alıntı vereceğim size.Bazı arkadaşlar (isimleri hiç önemli değil)yıldız ajanları eleştirmişler.Hee imkan olsa da herkese aynı gün yıldız ajanlık hakkı tanınsa görün bakın ortaya ne görüntü çıkıyor...Bir arkadaşımız demiş ki cc de öksüz odalar var ve ajanlar buraya hiç uğramıyor.Evet uğramıyor olabilirler ama bu hak size de tanınmamışmıydı zamanında.Siz dolaşsaydınız demeyeceğim çünkü zira bu Geçmişe Mazi lafını çağrıştırır.Evet öksüz odalarımız olabilir ancak en azından odada rahatsızlık olduğunda o odada olan bir arkadaşımız mevkii ne olursa olsun ister normal user ister vip user ajan arkadaşlarımıza haber verip onlara köstek olmaktan ziyade destek olmasını dilerdim.Ben bu konuda arkadaşlarımızı ajan arkadaşlarımıza yardım etmeye davet ediyorum.Onları eleştirmek kolay ama herşey bizim için tozpembe gelio.Zaten boşuna dememişler Davulun sesi uzaktan insana hoş gelir diye.Diğer arkadaşları bilmem ama ben bu gördüğüm manzara karşısında bundan böyle görevi başındaki ajan arkadaşlarıma yardım geldiğim günden beri zaten yardım ediyordum yardım etmeye yine devam edeceğim devam edeceğim.Diğer arkadaşların da bu konuda sağduyulu olmalarını arzu ediyorum...

Saygılarımla...

minitim

minitim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eki.2006 Per 12:27:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

OO  DUYGUYU bEN YAŞAYAMADIM Kİ AJAN NEDİR BİLİM ..

YAKINDA ENŞLAHH

volkybeyaw2

volkybeyaw2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eki.2006 Pzr 09:40:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

güzel olmuş vallla.... özellikle herşeye nane olayına bayıldım Bazı yıldızlar nedense bu nane olayını abartıyolar..Hele bi de odaya girer girmez "sakin olalım arkadaşlar,karşınızda koskoca bi yıldız ajan var yuh yane" diyen tipler varki onlardan yıldızı değil,klavyeyle yazma yetkisini elinden alıcan!! "lem dur geyik yapıos:))) atlamasan olmaz dimi" derken hooppp 5 dkka!!! Sonra da konuşur, uyarılmıştınız die!!! olm sen ceza vermeye yer arıyon nen zaten!!... oku bu yazıyı bence:) 

manindark

manindark resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eki.2006 Pzr 23:39:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

1:Ajan aldığı sorumluluğu bilir ve ona göre davranır.

2:Ajan görev aldığı zaman başka bir kimliğe bürünür kimseye tölarans tanımaz eş dost gözetmez?

3:Ajan o görevi aldıktan sonra havalara girmez verilen görev neyse onu yapar uygular.

4:Ajan hata yapmaz diye bişi yoktur azami hata yapmamıya gayret eder.

5:Ajan yolunda giden sohbetlerin arasına dalıp sohbeti mahvetmez,gerektiği yerde sohbetin akışına göre görevinin gerektirdiklerini yapar uygular

infumum tavsiyelerin için teşekkür ederim

Saygılar..

LanternGarden

LanternGarden resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eki.2006 Pzt 18:04:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İnfumum:

İYİ AJAN ise; tüm bunların yanı sıra Chatcity dekilerden önce Chatcity i sever...

Zaten bize lazım olanda bu diye düşünüyorum ( İYİ AJAN)

CC sohbet icin buraya
 <<12 3456789>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir