ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

6 Mayıs 2024, Pazartesi 10:44   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   BU DA SİZİN GAZETENİZ:))
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

MrDenizZ

MrDenizZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eki.2006 Cum 23:23:45sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

·uzakdur· :
süperr olmuşşşşş

Küfürlermi  İlginç

JaCkQuArT

JaCkQuArT resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eki.2006 Pzt 11:58:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Selam arkadaşlar.Ben burak yılmaz.Gazetemizin olduğunu gördüm ve yazılarımla bundan sonra sizlerle olacağım.Yazıma bir yazı dizisiyle başlamak istiyorum.

AJANLARIN KARANLIK DÜNYASI(I)

Öncelikle (MercanDede)senden başlamak istiyorum.CC de kimsenin kimseyi küçük düşürücü kelimeler kullanması yasaktır.Sen bunları biliyorsan uygulayacaksın.Yok eğer bunları bana sölemiyolar,anlatmıyolar diyosan suç sende değil zaten.Balık baştan kokmuş demektir.Öncelikle senin görevin görevini yerine getirmektir.Kızlarla geyik muhabbetine girmek değildir.

1-Bir kullanıcı bir kullanıcıya dana demişse senin buna müdahele etmen gerekir.Görev bilinci bunu gerektirir.

2-Aynı kullanıcı birisine gidipte ne diyorsun lan top dediği zaman bunun hemen orda ceza görmesi gerekir.AMA bu dediğim olaylar senin tanıdığın kişiler tarafından icra edildiği için görmemezlikten geliniyor yani eyyam yapılıyor.

Gelelim diğer konuya(hüseyinmeriç)hüseyin bey sizin göreviniz önce burda huzuru sağlamak sonrada çok iyi bir insan olmaktır.AMA görüyorum ki ne görev yerine getiriliyor nede insanlık adına bi şey kalmış.Ben size bi konu hakkında isteğimi ileteceğim zaman bunun karşılığı pencerenin yüzüme kapanması olmamalıdır.Birisi sizden yardım istediği zaman bunun karşılığı susmak olmamalıdır.Birisi sizinle bi konu hakkında konuşmak isterse onu dinlemeye mecbursunuz.

Yönetmelik diyorki kimse kimseye genelden mail vb adresler veremez.Verirse eğer bunun cezası vardır.Siz bunu görmek zorundasınız.Rahatsız olan kullanıcı bunu size dile getiriyorsa sizn tepkiniz yüzüne kapamak olmamalıdır.Kaldıki bu yazılan mail;

SEXBEBEKLERİ@HOTMAİL.COM SA BUNUN 2 KAT DAHA CEZASI VARDIR.Bunu eğerki sen bilmiyorsan gidip öreneceksin.Yada bu işi yapmayacaksın.

Ben neden ceza vermediğini biliyorum bunu birde okurlarla paylaşayım.Çünki yazan kızdı ve siz ve sizin gibi bir kaç adam böle şeylerei görünce haz alıyorsunuz ve çok hoşunuza gidiyor.Bir bakıma görmek işinize gelmiyor.

Ben sizlere bu yıldızların hangi dayılar hangi enişteler tarafından verdirildiğinide çok iyi biliyorum.AMA size sadece şunu sölüyorum sizlere o yıldızları kim taktıysa önce o gidecek.Bundan sonra sizn her halinizi gözlemliyorum ve ben bunları burda dile getirmeye devam edeceğim.

YARIN BİR BAŞKA YAZIMLA SİZLERLEYİM. SEVGİLERİM VE SAYGILARIMLA.

MerCaN_DeDe

MerCaN_DeDe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Eki.2006 Sal 00:54:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·JaCkQuArT· :

Selam arkadaşlar.Ben burak yılmaz.Gazetemizin olduğunu gördüm ve yazılarımla bundan sonra sizlerle olacağım.Yazıma bir yazı dizisiyle başlamak istiyorum.

AJANLARIN KARANLIK DÜNYASI(I)

Öncelikle (MercanDede)senden başlamak istiyorum.CC de kimsenin kimseyi küçük düşürücü kelimeler kullanması yasaktır.Sen bunları biliyorsan uygulayacaksın.Yok eğer bunları bana sölemiyolar,anlatmıyolar diyosan suç sende değil zaten.Balık baştan kokmuş demektir.Öncelikle senin görevin görevini yerine getirmektir.Kızlarla geyik muhabbetine girmek değildir.

1-Bir kullanıcı bir kullanıcıya dana demişse senin buna müdahele etmen gerekir.Görev bilinci bunu gerektirir.

2-Aynı kullanıcı birisine gidipte ne diyorsun lan top dediği zaman bunun hemen orda ceza görmesi gerekir.AMA bu dediğim olaylar senin tanıdığın kişiler tarafından icra edildiği için görmemezlikten geliniyor yani eyyam yapılıyor.

MerCaN_DeDe :
·JaCkQuArT· :

SEN ÖNCE KENDİ GÖREVİNİ YAP TABİ BECEREBİLİYORSAN ODA AYRI Bİ KONU.SONRA USERLERE KABAHAT BUL.

BİRİ GELİP BİRİNE DANA DERSE BUNUN HER YERDE CEZASI VARDIR.SADECE CC DE DEĞİL.BUNU ANLAYABİLECEK KAPASİTEDESİNDİR UMARIM.

HA TABİ KONU OLAN VATANDAŞ SENİN TANIDIĞIN OLUYO TABİ CEZASI YOK.

ÇÜNKİ EYYAM YAPMAYI SEVİYORSUNUZ.

ilk olarak şunu söylemek istiyorum bizlere eğer güvenilip günler boyu ajanlık görevi veriliyorsa sanırım güvenlerini boşa çıkarmıyoruz.

ikinci olarak o günki tartışmayı çok iyi hatırlıyorum. o arkadaş size bir hakarette bulundu ve ben kendisine uyarıda bulundum..

Kurallar şöyle diyor ;

- Bulunduğunuz odadaki kullanıcılar arasında tahrik edici yazım veya rencide edici hareketler gördüğünüzde kişileri ilk etapta ikaz ediniz. Devam ediyorsa kişilere adaletli bir şekilde ceza veriniz.

Bu uyarıdan sonra kendisi herhangi bir taşkınlıkta bulunmadı.. Bende ceza verme gereği görmedim. Bunun açıklamasını sizede yaptım fakat o kadar sinirlenmişsinizki anlamamak için direttiniz. Eğer bir sıkıntınız var ise bunu info@chatcity.cc adresine mail atmanızıda söyledim. Gerekli olanı yaptığımı düşünüyorum.. Teşekkürler

Benim yazımı sanırım kaale alıp okumamışsınız.

Öncelikle senin görevin görevini yerine getirmektir.Kızlarla geyik muhabbetine girmek değildir.

Birşey daha var ben burada görevimi yerime getirmekle beraber muhabbetimide yaparım. Bir çok ajan arkadaşımızıda muhabbet etmiyor konuşmuyor diye yargılıyorsunuz muhabbet edeni ise bu şekilde kızlarla geyik muhabbeti yapmakla şuçluyorsunuz ... ajan olan bir birey bundan sonra size danışarak muhabbete girer. Aynen benim plajda size sorduğum gibi. İzin verirseniz gidebilirmiyim ?? demiştim Hayır bekliyeceksin cevap vereceksin.. demiştiniz. Gerekli cevabıda verdim fakat öyle hırs yapmışsınızki kesinlikle o anda yaptığım açıklamayı kaale almadınız bile. Lütfen yukarıdaki yazımı tekrar okuyun. Emin olun bu bahsettiğiniz kuralları defalarca okudum. Görevimi kötü yaptığım düşünülse şeflerimiz bunu görür ve bana/bize bu görevi layık görmezler.

Eğer bir savunma ise istediğiniz buyrun. Her zaman söylediğim gibi her davranışımın her verdiğim cezanın mutlaka bir açıklaması vardır. 1 2 kere değil 3 4 kere düşünüyorum uygulamada bulunmadan önce emin olun.

Teşekkürler.

JaCkQuArT

JaCkQuArT resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Eki.2006 Sal 17:59:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Selam arkadaşlar

AJANLARIN KARANLIK DÜNYASI(2)

Selamlar ve sevgiler.Bugün ajan ROEN ve AJAN toxemia hakkında görüşlerimi dile getireceğim.

Öncelikle (roen) sendn başlamak istiyorum.Senin görevini yapmaktan çok burdaki kız userlerin özellerine girdiğini ve onlarla geyik yaptığını en iyi bilenlerden biriyim.Kaldıki ben bunu shefiniz le olan konuşmamda onaylatmışta biriyim oda sıkıntısını şöle dile getiriyor.Evet bende biliyorum  ve olmasını istemem ama ne yapabilirim aynen konuşmamız böle geçmiştir.Aslında yapılacak çok şey var taşın altına elini sokabilmektir önemli olan.Roen in bu özele yazma olayından cc nin eski kullanıcılarından olan bi arkadaşımıza haksız yere 10 gün ceza verdiğinide biliyorum.Bunları sheflerinizinde bildiğini ama nedense bir türlü görünmemezlikten gelindiğinide.

Ajan ve moderatör(toxemia)Senide geçen günki plaj 4 te olan olaylardan dolayı kınıyorum.Yaptığın hataları yıldızı bırakıp gelince kendinde dile getirdin oturup sorunu çözmeye başladın sakin sakin.Ama nedense bu olgunluğu yıldız varken yapmayı bi türlü beceremiyorsunuz.Sen odaya girip diyorsunki seviye,eğitim vs ordaki insanları kimsenin küçük görmeye hakkı yok bu böyle ve bunu siz kabul edeceksiniz.İstesenizde istemesenizde bunu kabul edeceksiniz.Sen görevini yapacaksın ordaki kullanıcıların seviyesiyle,eğitimiyle,görgüsüyle ve görgüsüzlüğüyle ilgilenmek senin işin değil olayları böle yaparak kışkırtıyorsunuz.Yangına körükle giriyorsunuz.Ayrıca uyarmak gibi bir zorunluluğun var.Uyarmaya mecbursun volkan gibi bir insana kaç defa ceza verdin neden seviye diye.Seviyesi en yüksek düzeyde olan bir insanı çıldırttın çünki.Sonrada yaptıklarından pişmanlık duyarak uzlaşma yolu aradın.Seninde işini en iyi şekilde yapman lazım ve yapacaksın.

ARKADAŞLAR SAYGILARIMLA YARIN GÖRÜŞMEK ÜZERE.

Roen

Roen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Eki.2006 Sal 18:38:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·JaCkQuArT· :

Selam arkadaşlar

AJANLARIN KARANLIK DÜNYASI(2)

Selamlar ve sevgiler.Bugün ajan ROEN ve AJAN toxemia hakkında görüşlerimi dile getireceğim.

Öncelikle (roen) sendn başlamak istiyorum.Senin görevini yapmaktan çok burdaki kız userlerin özellerine girdiğini ve onlarla geyik yaptığını en iyi bilenlerden biriyim.Kaldıki ben bunu shefiniz le olan konuşmamda onaylatmışta biriyim oda sıkıntısını şöle dile getiriyor.Evet bende biliyorum  ve olmasını istemem ama ne yapabilirim aynen konuşmamız böle geçmiştir.Aslında yapılacak çok şey var taşın altına elini sokabilmektir önemli olan.Roen in bu özele yazma olayından cc nin eski kullanıcılarından olan bi arkadaşımıza haksız yere 10 gün ceza verdiğinide biliyorum.Bunları sheflerinizinde bildiğini ama nedense bir türlü görünmemezlikten gelindiğinide.

Ajan ve moderatör(toxemia)Senide geçen günki plaj 4 te olan olaylardan dolayı kınıyorum.Yaptığın hataları yıldızı bırakıp gelince kendinde dile getirdin oturup sorunu çözmeye başladın sakin sakin.Ama nedense bu olgunluğu yıldız varken yapmayı bi türlü beceremiyorsunuz.Sen odaya girip diyorsunki seviye,eğitim vs ordaki insanları kimsenin küçük görmeye hakkı yok bu böyle ve bunu siz kabul edeceksiniz.İstesenizde istemesenizde bunu kabul edeceksiniz.Sen görevini yapacaksın ordaki kullanıcıların seviyesiyle,eğitimiyle,görgüsüyle ve görgüsüzlüğüyle ilgilenmek senin işin değil olayları böle yaparak kışkırtıyorsunuz.Yangına körükle giriyorsunuz.Ayrıca uyarmak gibi bir zorunluluğun var.Uyarmaya mecbursun volkan gibi bir insana kaç defa ceza verdin neden seviye diye.Seviyesi en yüksek düzeyde olan bir insanı çıldırttın çünki.Sonrada yaptıklarından pişmanlık duyarak uzlaşma yolu aradın.Seninde işini en iyi şekilde yapman lazım ve yapacaksın.

ARKADAŞLAR SAYGILARIMLA YARIN GÖRÜŞMEK ÜZERE.

·JaCkQuArT· Ne güzel yazı yazmışsın öyle Eline sağlık,hadi beraber derinlemesine deşifre edelim bu hayatı,sonra bu başlık altında dallandırıp budaklandıralım

CC sohbet icin buraya
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir