ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
11 Mayıs 2024, Cumartesi 11:23   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Genel Spor Muhabbeti
forum sohbet oyun basliklari
   VE VE VE alanso gene KAZANDI.f1 dünya sampiyonu
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

reklamcifirat1

reklamcifirat1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eki.2006 Pzr 21:21:31sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
abi uyku uyumadım yarışı seyretcez diye  alansom  harikasın kardeşim konuşanlar 5 sene sonra konuşcaz rekorlar kimde olcak göreceksiniz  adam dağa 24 yasında 2 kez dünya sampıyonu oldu  ve en genç dünya sampıyonu suan tarihe gecti bilee:))) fernando ALANSO rakipsiz bence tek adam

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eki.2006 Pzr 22:34:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

reklamcifirat1 :
abi uyku uyumadım yarışı seyretcez diye  alansom  harikasın kardeşim konuşanlar 5 sene sonra konuşcaz rekorlar kimde olcak göreceksiniz  adam dağa 24 yasında 2 kez dünya sampıyonu oldu  ve en genç dünya sampıyonu suan tarihe gecti bilee:))) fernando ALANSO rakipsiz bence tek adam

reklamcı bu yazını unutma aga :) son yarısta Allah shumi ye yardım ederse o 2 kes sampion oldu lafı artık nolur bilemiom :))

bu arada yaşta deil keramet bakalım mc de napcak,,bu arada unutmayalım rakibi de genç bi pilot kimi

reklamcifirat1

reklamcifirat1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eki.2006 Pzr 22:42:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
kimi iyi pilot ama sabır yok çok hırslı ilk senesinde kovarlar  paşam ferrariden  ewela yarış tamamnlasın sonra gelsin rakip olsun alansoya sen bu işten fazla anlamıyorsun sanırım kardeşim? pilot dediğin her sekilde yarıştamalıycak ilk önce kimi diyego  montero kadar bile olamadı bence

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eki.2006 Pzr 22:47:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

pilot dedin herşeklde tamamlıcak diosunda

mc,, ferrari deil onu da hatrlatırım

nsem bekleyp görelim..ama keşke buttun u alsaydı ferrari içimden o geçiodu ama kimi aratmas buttun u öle gelio :)

bu arada wurz gelio bu sene benm sefdim pilotlardan biridir...

EnesBORAL

EnesBORAL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eki.2006 Pzr 22:48:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
sanırım bu sezonunda şampiyonu fernando alonso olacak. ama bu şampiyonluğu f1 in gelmiş geçmiş en büyüklerinden biri demiyorum schmacher i ;ayrton senna dan  alain prost tan, juan manuel fangio dan üstün tuturak en büyüğü olduğunu iddia ediyorum. işte alonso böylesi bir rakibe karşı 2 sezon üst üste şampiyon oldu; yanlış hatırlamıyosam schumi zamanında mika hakkinen 2 sefer üst üste şampiyon olmuştu, eğer olmuşsa birde senna olmuştur fakat o da kaza yaparak yarışta hayatını kaybetmişti ve schumi f1 e yeni başlamıştı o zamanlar. her neyse tebrikler alonso...
CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir