ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 22:11   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Ne Haldeyiz
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

WaiTFForME50

WaiTFForME50 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 21:39:24      Ne Haldeyizsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Arkadaşlar benim önerim herkeze bundan sonra küfür edenlerle kimse muhattab olmasın cvp vermesin bazı arkadaşlarımızı karalama kampanyası başlatmışlar kendini bilmez insanlar onlara uymayalım küfüre karşı cvp vermeyelim ve gördüklerimiside bu başlık altında toplayalım ve bir diğer önerimde şu her odaya şefler güvendikleri arkadaşları koysunlar illa vip olmaları şart değil hep aynı odada kalan bir çok kişi var bunlar değerlendirilmeli yetki verin demiyorum ama irtibatta olursanız küfürbazlara burayı dar ederiz ama yok işimize gelmez dersenizde artık ben karışmıyorum bence ajan arkadaşlar bi araştırma yapsınlar hatta ben yapim yerinize ama yeterki yardımcı olun.!!! desteklerinizi bekliorum arkadaşlar

OrJiiNaLuS

OrJiiNaLuS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 21:47:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Benim nikimin aynısı nı alıp millete küfür ediyolar.Benim nikim OrJiiNaLuS ve diğeride OrJiiNaaLuuS tur bu iki nik bana aittir.diğer orjinaluslarla bir ilgim yoktur.

tşk

hasann1133

hasann1133 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 21:55:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
orjinalus kankamın nickini karalamaya çalışanları kınıyorum onları bush a havale ediyorum:) kankam üzülme biliyoruz biz seni

A-I-p-i

A-I-p-i resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 21:59:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ya bir kaç kendini biLmez için bunLarı yapmak büyük bir keyif...

Ne kadar dikkate aLırsan  okadar uğraşacak bu tipLer...

OrJiN kardeshim seni tanımayan kaLmamıştır ilLaki...

Senin burda böyLe şarLatanLıkLar yapmıyacağını biz biLiyoruz zaten.

Sen sıkma o tatLı canını..

insanLarında kaLiteLeri vardır...

ccKalbimdesincc

ccKalbimdesincc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 22:00:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sana hak veriyorum waitforme..!

Elbetteki kötü söz sarfedenlere cevap verilmemeli ancak bu sorununda önüne geçilmeli diye düşünüyorum..! Konusmalarda filtre sistemi var ama araya başka noktalama işaretleri koyup , millet yapacağını gene yapıyor. Burada çok güzel iyi niyetli insanlar var ve malesef tam tanışacağımız sırada biri gelip sohbeti sabote ediyor ve bazı dengesizlerde bunlarla birlikte olup ortamın huzurunu bozuyorlar..! Neden diğer sohbet ortamlarındaki gibi her kanalda görevliler yok?

Ayrıca şunu da belirtmek isterim..! (Bazı vip arkadaslar ben para verdim istediğimi yaparım diyor)Burası sanal falan filan deyipte , ne viplerin ne de normal üyelerin birbirlerine karşı bir üstünlüğü yok..Aranızda böyle şımarık insanlar var ise lütfen onları uyarmaya çalışın..! Amacımız burada sohbet etmek eğlenmek ise ; birbirimizi incitmeden , dalga geçmeden , insanların sohbetini bölmeden yapmaya gayret edelim..! Birbirimize sahip ve destek çıkalım..!

Her düşündüğünü söyleyen, istediğini yapabileceğine inanan insanların arasında fikir beyan etmek ne derece doğru olur onu da bilmiyorum fakat...!

Chatcity yöneticileri size sesleniyorum..! Lütfen şu parazitleri temizleyin..!

Saygılarımı sunarım..!

PoYRaZ63

PoYRaZ63 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 22:14:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kusen sen kafanı takma senı bılen bılıyor tanıyanında şimdiye kadar seni tanıması lazımdı ama nerde bu cc nın o saygı deger ajanları mıllete sucsuz yere ceza verene kadar nıck kopyalarak baskalarının adını karalamaya calısan sahıslara gereken cezaları verın MYSToriouss özellikle sana bu lafım kardes saygılarımla SADO

TEQUlLA

TEQUlLA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 22:26:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kadimde yaşanmış yokolmalara,yeniden diriliş amaçlı oynanmış oyunlarla,evresini tamamlayamadan embrio olarak veda eden  son noktaya varmış bir Senaryo.. sadece bir anlık ütopya...

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eki.2006 Per 05:49:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

£vet ßu Çok Ciddi ßi Durum.. ßæşıma Gelmedi Ama Arkadaşlarımın ßaşını ßayağı Ağrıttı ßu Konu.. ßenzer ßi Nick Alıp O Kişinin Yerine Geçip İsimlerini Kirletmeye Çalışılıyor.. ßi $eyler Yapılması Lazım.. £n Azından O Kişileri Deşifre £tmekle ßaşlaya ßiliriz.. Ama ßu Konu Gerçekten Çok Sıkıcı.. Aynı Durum Çalınan Msnlerlede Yapılıyor.. Örneğin ßenim Çalınan Msn İle ßiçok Kişiyle ßenmişim Gibi Konuşulmuş Ve Msnleri Çalınmış.. ßen ßurdan Söliyim.. Autumn la ßaşlayan Msn Adresi Artık ßana Ait Değildir.. 7 Ay Önce Çalınmıştır O Yüzdende Adresi Hatırlamıyorum.. O Yüzdende Autumn la ßaşlayan Hiç ßi Adresi Kabul £tmeyiniz.. Hala Kullanılıyorsa Kimse İnanıpta Konuşmasın.. Umarım ßunlara ßi Çözüm ßulunur..

Herkese Saygılarımı Sunarım..

geovanni1907

geovanni1907 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eki.2006 Per 06:16:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sende çaldırmasaydın malına sahip çık Autum.(erkeklere daldın mı aklını kaybediyon)

IxXxCeySxXxI

IxXxCeySxXxI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eki.2006 Per 06:34:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·OrJiiNaLuS· :

Benim nikimin aynısı nı alıp millete küfür ediyolar.Benim nikim OrJiiNaLuS ve diğeride OrJiiNaaLuuS tur bu iki nik bana aittir.diğer orjinaluslarla bir ilgim yoktur.

tşk

Sahte OrJiiNaLuS nicklerinden biride benim özelime küfür etmiştir...

Sizlere Önerim

Bu gibi durumlarda önyargılı olmayalım..neyin ne olduğunu anlamadan hareket etmeyelim.

Bu insanların amacı milleti birbirine düşürmek ve aralarını bozmaktır...İsim karalamaya çalışan insanlara fırsat vermeyin....

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir