ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
18 Mayıs 2024, Cumartesi 08:16   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   Yapilmis En Aptalca Dalginliklar
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eki.2006 Çar 17:27:57      Yapilmis En Aptalca Dalginliklarsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
  • sabah pangaltıdaki evimden çıkıp işe giderken çöp torbasını atmak üzere alıp sonra unutmam itiraf edeyim aptalcaydı. elimde çöp torbasıyla mecidiyeköye kadar seyahat edip mecidiye caddesindeki büfecilerin şaşkın bakışları arasında çöpü kaldırımın uygun gördüğüm biyerine bırakmam ise ayılık. elimde çöp torbasıyla şirkete girip "herkese günaydıııın" diye çınlamaktan iyidir yine de

• sabah 8:40 günün ilk telefon görüşmesi :

genel müdür : yav italyanmaz bu datalar bana gelmedi. aktarmadın mı ?
    italyanmaz : aktardım genel müdür bey, ama network bağlantısında bi sorun
    yüzünden batch file çalışmamış olabilir. ben bir kontrol edeyim tekrar sizi ararım.

telefonu kapatıp bilgisayarı restart ediyorum. network yetkilerini tekrar alıp komşulardan genel müdürün bilgisayarını "tıklıyorum". çalışıyor. dataları aktarıp telefon açıyorum :
    - genel müdür bey, ben sizi tıkladım, çalışıyor.

telefonu kapatıp, gülerek tuvalete kaçıyorum.

• az biraz muhafazakar bir ilimizde umumi bir helanın kızlar tuvaletine dalıp işimi bitirmiştim..
    çıktığımda kadınlar bakıyorlardı, gülüyorlardı, bazıları katılıyorlardı; tuvalet görevlisi ise pek gülmüyordu, temiz bir azar işitmiştim.. sonra kaçarak uzaklaştım o ilden tabi, bir daha oradan geçmem herhalde..

• bir yaz gunu annemin kom$uya gitmesi ve evde yalnizken cani sıkılıp "bende gitcem/di$ari cikcam" mantigi ile acele ile giyinmek,evin kapisini kapatip merdivenlerden inerken altina sort giymedigini farketmek..evin anahtari annemde oldugu icin mal gibi evin kapisina geri donu$ yapip anneyi beklemek..apartman sakinlerinin,kom$ularin gormesi ustune "oolum napiosun sen burda?" gibi sorulara bogurup aglayarak yanit vermeye cali$mak...

• fotograf cekmek icin sehir turuna cikmak. filmi bitirip makineyi actiginda icinde film olmadigini görmek.

• buzdolabinda birakilmi$/bekletilmi$ yarim litre bozuk sutu ayran sanip kiymali+patatesli borekle afiyetle yiyip icmek..hatta tuzunu az bulup tuz eklemek

• sinava girerken gerekli bir belgeyi evde unutmaktan daha aptalcasi, evde unuttugunu zannedip tekrar eve donmektir. ba$ima gelmi$tir..

• ilkokula giderken su bidonunu doldurulması için apartmanın girişine bırakmam gerekiyordu. bir elimde canta diğer elimde bidon okul yolunu yarıladıktan sonra koşarak eve döndük.

• need for speed oynarken iceriye giren bascavusu  farketmeyip
    -napiyon lan burda
    cumlesine
    - oyun oynuyom olm
    demek..

• arabaya binip kapıyı hızla kapatmak ama bu arada bacağını kapının dışında unutmak

• aceleyle kapidan cikmak istersiniz ama cikamazsiniz.
    cünkü orda boylu boyunca uzanan temizler temizi bir cam bulunmaktadir.

• sınav sırasında arkadasının kagıdına bakakalmak

• telefon ahizesini kaldırıp tuşları klavyeden çevirmeye çalışmak vardır

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir