ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

12 Mayıs 2024, Pazar 06:53   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   SERİFLERE SESLENİYORUM
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

constantinople34

constantinople34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2006 Per 03:04:29      SERİFLERE SESLENİYORUMsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

evet arkadşlar ben resim koydum kufur edildi bana ozeldenn yasakmış  silindii artıkk bunların onune geçilmesini istiyoruz ama noaya yoladım resimlerinizi kufur eden arkadaşların  bilgisine ben seni hiç tanımıyorumkii arkadaş sana o kelimeleri kulanıyımm sen kimsin banane senden ve eşindenn beni karalayamasın

EditNefertiti 

constantinople34

constantinople34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2006 Per 03:06:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Evet arkadaşlar bu ne 1 ne 2 nede 3 bzi artıkk seviyelii sohbet istiyoruzz lutfenn arkadaşlar bunlarlaa ugraşmak istemiyoruzz  gorevlilerin ilgilenmesini isityorum

bundan sona kufur edenler dikatli olun log alıp koyucam haberiniz olsun

XxCaKiXx

XxCaKiXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2006 Per 03:08:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
güsel cc nin güsel insanları ve iyilik melekleri(şefler ajanlar) bu ne hal böyle insanlara neden müsade edilior lütfen şeflerim ajanlarım ayıptır biraz önce bu şahıs bana da küfür etti cons arkadasım ellerine sağlık cok güsel olmus herkes bunları dikkate alsın ve artık TEMİZ BİR CC İÇİN EL ELE DİYORUM SAYGILARIMLA....

XbebekmackX

XbebekmackX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2006 Per 03:24:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

CONS KARDESIM BU TERBIYESIZLIĞI GUN YUZUNE ÇIKARDIĞIN İÇİN SANA TEŞEKUR EDIYORUM  AYRICA BU TERBIYESIZLIK BENIMDE BASIMA GELIYOR ILLA LOG ALIP SENIN GIBIMI YAPALIM  BIZDE BENDE BURDAN SEFLERE SESLENIYORUM BU OZEL MESAJLARA BIR ÇOZUM BULMALARINI RICA EDIYORUM BENDE SEVIYELI SOHBET ISTIYORUM

JaMeSHoRNeR

JaMeSHoRNeR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2006 Per 03:28:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Can sıkıntınızı geçirmek amaçlı açılan bir başlık bu...

Burada asıl tartışılacak konu benim küfür etmiş olmam değil,benim neden küfür ettiğimdir.

Benim size küfür etme nedenim ise

Özelime girip karın ewde ekmek bekliyor cc de ne işin var gibi yazmış olduğunuz sözlerdir... sizene kardeşim benim karımdan çocuğumdan..

·constantinople34ve ·XxCaKiXx· benim özelime girip ikiside aralarında anlaşıp benimle tartışmaya girmiştir.Özelime yazdıkları cümleler aynıydı bir an bu 2 nick aynı kişiyemi ait düşündüm doğrusu...belkide aynıdır :D

Şunuda belirteyim

forumda kendilerini seviyeli gösterdiklerine bakmayınız küfürlere gayet güzel bi şekilde karşılık verebiliyorlar...

Not:Kişisel ileti programları aracılığı ile taraftar ve destek toplayabilirsiniz..

Foruma koyduğun logun editleneceğini bilmeyecek kadar acizsin·constantinople34

istaykan

istaykan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2006 Per 03:48:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu log olayı güzel olay yaa Küfür eden terbiyesiz insanları burda yayınlayalım Millet görsün ve dikkatli olsun ve bu terbiyesiz insanların cezası verilsin Şefler alın size ispattttttgereni siz düşünün artık

TRANSFORMATOR

TRANSFORMATOR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2006 Per 03:57:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Edit

JaMeSHoRNeR

JaMeSHoRNeR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2006 Per 04:03:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·constantinople34· :

evet arkadşlar ben resim koydum kufur edildi bana ozeldenn yasakmış  silindii artıkk bunların onune geçilmesini istiyoruz ama noaya yoladım resimlerinizi kufur eden arkadaşların  bilgisine ben seni hiç tanımıyorumkii arkadaş sana o kelimeleri kulanıyımm sen kimsin banane senden ve eşindenn beni karalayamasın

EditNefertiti 

Bak sana ne diyeceğim

demişsinki noaya yolladım resimlerinizi...Tamam yolladın iyi yaptın

noa salakmıki senin gönderdiğin loga göre hareket etsin noa bu logla ilgilenecektir fakat olayı en ince detayına kadar araştıracaktır..

Gelelim noanin araştıracağı şeye

Demişsinki Ben seni hiç tanımıyorum arkadaş sana o kelimeleri kullanayım sen kimsin banane senden ve eşinden beni karalayamazsın

Sen yalnızca kendini kandırırsın bu kelimelerle.....

Bak kardeşim senin olay esnasında yazdığın,klavyenden çıkan her kelime veritabanında depolanıyor yani bu durumda noaya gönderdiğin loglarla kendi kuyuna kendin düşmüş olacaksın

Sen sanıyorsunki noa o loga bakarak gereken cezayı verecekçok beklersin

cixArTiZcix

cixArTiZcix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2006 Per 04:06:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bu Yukarda yazı yazanların Hepsi Küfürcü Şikayetciyim bunlardan Şefler Sürün Bunları özellikle Bebekmackarkadaşımızın Küfür ağzına Yuva yapmış :) Şka bir tarafa Küfür önlenmeli ama şunu bilin Önlenemez CC var oldukça Küfür de olacaktır  Karakteriniz El veriyorsa dilediğiniz kadar Küfür edin.. Şefler Son sözüm size YILDIZI HAKETMEYENLERE YILDIZI VERMEYİN!!

HIRCINcocuk

HIRCINcocuk resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2006 Per 04:06:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

benim korkum yok hocaa ben solediklerimin arkasındayımm ok noa bakınca herşey beli olur kafanı yorma senn

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir