ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
16 Mayıs 2024, Perşembe 14:46   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   ..Çocuklarımız SUÇA KARIŞMAKTA REKOR kırdılar..!!
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

tiniminikizz

tiniminikizz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eki.2006 Per 14:58:42      ..Çocuklarımız SUÇA KARIŞMAKTA REKOR kırdılar..!!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye Polis Dergisi nin Eylül 2006 sayısında yapılan açıklamada Türkiye de yaşayan çocukların 2005 yılında suç rekoru kırdığı bildirildi. Açıklamada 2005 yılı polis kayıtlarından elde edilen verilere göre 56 bin 675 çocuğun suç işlediği, 35 bin 309 çocuğun ise işlenen suçların mağduru olduğu tespit edildi.
(2 Ekim 2006 Pazartesi)

İHA - Polis Dergisinin Eylül 2006 sayısında Türkiye de çocuklar suç rekoru kırdı başlığı ile yayınlanan yazıda "Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından açıklanan suç istatistiklerine göre, 2005 yılında meydana gelen 487 bin 762 suçun 56 bin 675 i çocuklar tarafından işlenmiş. 35 bin 309 çocuk da işlenen suçların mağduru olmuş.

Emniyet Genel Müdürlüğü, 2005 yılında işlenen asayiş suçlarını, suçu işleyen ve suçtan mağdur olanların yaşlarına göre tasnif etti. Bu verilere göre, 2005 yılında şahsa karşı işlenen 197 bin 997 suçtan 25 bin 821 i 18 yaşından küçük çocuklar tarafından işlenmiş.

Cinayet, adam öldürmeye teşebbüs, adam yaralama ve darp gibi şahsa karşı suç işleyen çocuklardan 3 bin 275 i kız, 21 bin 72 si ise erkek olmak üzere 24 bin 347 çocuk yakalanarak adli makamlara sevk edilmiş. Mala karşı işlenen 289 bin 765 suçtan 30 bin 854 ünü 18 yaşından küçük çocuklar işlemiş. Hırsızlık ve gasp gibi mala karşı suç işleyen çocuklardan 3 bin 391 i kız ve 25 bin 691 i erkek olmak üzere 29 bin 86 çocuk da yakalanarak adli makamlara sevk edilmiş" ifadelerine yer verildi.

Geleceğimizin sahiplerine öncelikle bizler sahip çıkalım...

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eki.2006 Cum 05:50:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

walla

Katil olmak için bir bakış yetermiş....

paint34

paint34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eki.2006 Cum 11:53:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Uyuşturucu bağımlısı oğlunu ihbar etti

Görenlerin içini burkan olay İstanbul’da Üsküdar Nuhkuyusu Caddesi Çamlıca Apartma’nında meydana geldi. Levent K. isimli baba, 3 yıldır uyuşturucu bağımlısı olan 17 yaşındaki oğlunu kurtarmak için her yolu denedi

Oğlunu uyuşturucu illetinden kurtarmak için bütün tedavi yollarını deneyen çaresiz baba, çektiği üzüntüye daha fazla dayanamayarak dün evdeki odasında esrar içen oğlu B.K. yı polise ihbar etti. Uzun süredir oğlunun uyuşturucu kullandığım belirten çaresiz baba, defalarca hastaneye yatırmasına rağmen kurtaramadığını belirtti. Levent K. "Çaresiz kaldım. Defalarca hastaneye yatırmama rağmen kurtaramadım. Bu bir babanın feryadıdır. Her şeyimi satarak ona veriyorum. Para vermeyince bana saldırıyor. Özel okula gönderiyordum. Arkadaş çevresinin kötü olması nedeniyle uyuşturucu bağımlısı oldu. Lütfen sesimi duysunlar ve bana yardım etsinler. Oğlum şu anda odasında uyuşturucu içiyor" diye dert yandı.

ESRAR SATICISI TUTUKLANDI
Polisler tarafından gözaltına alınan 17 yaşındaki B.K., uyuşturucuyu Üsküdar da "Kupa Mustafa" adlı bir kişiden aldığını belirtirken, aldığı uyuşturucunun etkisiyle kendinden geçti. Uyuşturucu bağımlısı genç ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü. Burada ifadesi alınan B.K. daha sonra serbest bırakıldı. Üsküdar Emniyeti uyuşturucu sattığı belirtilen Kupa Mustafa lakaplı Necati Ekşi yi gözaltına aldı. Ekşi çıkartıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kaynak : Vatan Gazetesi

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir