ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

11 Mayıs 2024, Cumartesi 15:32   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   6 SeNeNiN AnıSıNa
 <<1234567 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

IIIZyReXIII

IIIZyReXIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ara.2007 Pzt 16:15:57sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Kankamın Sulusunu Aldık Ocak 2 Sabahı Saat 11 de ATATÜRK Hava Limanın da Uçagı Kalkıyor...

CeLLooOO34

CeLLooOO34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Oca.2008 Sal 23:28:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·cebrailbey· :
·uzakdur· :
yıngesi süpersinis vallahi kıskandım allah bozmasın inşallah darısı benım başıma aşkımı buldum bide dosta ihtiyacım varr

ßu Nickin Kime Ait Olduğunu Öğrendim Ve Duyduğumda İnanamadım Meğersem ßenim Aramı ßozmak İçin Uğraşan Kişi ßenim arkadaşlarım Arasındanmış.ßenim Yüzüme Gülüp Arkamdan İş Yapan ßirisiymiş.Öğrendiğimde Gerçekten Çok Şaşırdım Hiç ßeklemezdim Ondan ßöyle ßişi.Kim Olduğunu Söylemiycem.En Ufak ßi Davranışlarımda Farklılık Olmıycak.Eskiden Nasıl Davranıyorsam Yine Öyle Davranmaya Devam Edicem.ßen Yine Ona Aynı selçuk Olucam.Ama ßakalım O ßundan Utanıcakmı.ßu Nickin Onun Oldugunu ßildiğim Halde Ona Gülerken ßakalım O Napıcak.Şimdilik Hiçßişi Demicem Ama ßakalım ßelki O Gelir Kendisi ßana İtiraf Eder Kim Olduğunu.ßelki Ozaman Yine Hiçßişi Demem.Ama Eğer ßigün Kafama Eserde ßu yazı ßenım Kontakları Attırırsa İşte Ozaman Gözüme Dahi Gözükmesin.ßu Nıckle ßu Alıntıyı Yapıp ßişeyleri Tekrar Gündeme Getirererek Aklınca ßişiler Yapmayı Düşünen Arkadaşın ßana Göre Tek Düşüncesi Olaßilir.ßizi Aslımla Herşeyimle Ayırmak İstiyip Ona taßiri Caizse Göz Koyması Demektir ßana Göre Onun Yaptıgı ßu Davranış.Ama o Aslının Sütünün ßozuk Olmadıgını ßilmiyor Herhalde.Kendisinin Yaptıgı Gißi Şerefsızlık Yapmıycak Oldugunu ßilmiyor Herhalde.Siz Ne Yaparsanız Yapın Kim Ne Söylerse Söylesin ßiz ßirßirimizi Çok Seviyoruz.Ve Ne Yaparsanız Yapın ßizi Ayıramıycaksınız.Çünkü Siz ßöyle Yaptıkça ßiz ßirßirimize Daha Çok ßağlanıyoruz. 

carettacarettatos

carettacarettatos resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Oca.2008 Sal 23:46:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·cebrailbey· :

ben burdayım benimde sıkı bir dostluğa ihtiyacım var çok yalnızım yemişim darbeyi zaten

bu tarzınla çok darbe yersin ama ayıdan post sanaldan dost olmaz derim hep ne mutlu sizlere dostluk oluyormuşş bravoooo  bırakın karnından konuşmaya devam etsinn

CeLLooOO34

CeLLooOO34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Oca.2008 Sal 23:51:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
zazaninsigarakeyfi :

Selçuğum Kankam ya inan bana şaka gibi gelio sanki yarın ne askerliği kanka Tı Keynay Komyaaaaa (A) diye makara ypacan anladın sen onu ama tabi herkes gidcek bugün sen yarın Salih sonra ben  ama yinede içimde bi kabullenememe duygusu var anlamadım neden acaba Allah yolunu açık etsin inşallah ve o yolda arkadanda herzaman olacağımı da çok iyi biliyosun senle çok şey paylaştık nebilim çok anımız oldu Avcılardaki anımızı hiç unutamam anlıyan anladı dime lem :P  kanka benim hurda telefonla foto çektircektin be :D o an nerden aklımıza geldi hay Allahım ya

İçimde öyle çok şey varki ama buraya dökmek istemiyorum işin doğrusu bilmeyen sadece sanalda öle yazdıgımı sancak  ama bilmeyen bilmezki biz sanalda deilde zaten kankayız nese bir iki satır daha yazcam can sıkmayayım daha fazla

Gemilerde talim var Bahriyeli KANKAM var Oda gitti Sefere Ne Talihsiz Başım Var Hadi Benim Selçuğum Selçuğum Sarı Bira verceğim Almassan Derneğe Gideceğim :))

İstanbulun kızları Selçuk diye ağlaşır Demicem çünkü kankamın Başı bağlı :

Canını Yidiğimmmmmmmmm 

Kanka Tıkeynay Komyaaaaaaaaaa

Zazam Sadece Tek Kelime Ay Lav Yu  

CC sohbet icin buraya
 <<1234567 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir