ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

29 Nisan 2024, Pazartesi 05:56   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Kopulası Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   ***En aLTtA kİM VaR ?**
 <<1...100...200...300...400...497498499500501502503504505506507 508509510511512513514515516517...600...700...800...840>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

aTTena

aTTena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ara.2006 Cmt 14:38:32sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
·tuana20· :
aTTena :

BU SABAH ÇOK GÜZEL Bİ HİSLEEEE UYANDIM YAAAA İÇİMDE ANLAMSIZ Bİ MUTLULUKKK WARR  KALBİM FARKLI BİR RİTİM TUTTURMUS BUGUN ÇOK HAREKETLİ YERİMDE DURAMIOMMM AMA NE OLDUGUNUDA BİLMİOM  HAYIRDIR İNŞALLAH  AMA BU DUYGUYU TATMAYALI UZUN ZAMAN OLMUSTU BEAA ÖSLEMİŞİM SEBEBSİZ YERE MUTLU OLMALARI 

O YÜZDEN BUGÜN EN ALT BENİMMMMMMMMM..........!

inşallah hep böyle mutlu olursun hayatın boyunca içindeki bu mutluluk bu heycan hiç bitmesin

tşklerrrrrrr jnmm Artık Yeni Bir Felsefem War ...!

Kimse Umrumda Değil Hemde Hiç Kimse Arkadaş Dost Sevgili aile ...!

Tek Umrumda Olan İki Kişi War Biri 4 Aylık Abimin Oğlu Diğeri de 1.5 Yaşında Ablamın Kızı ...! Onların Dışında Hiç Kimse Umrumda Değil Artık  Tüm Sorumluluklarımı reddediyorum Artık Hayatım Benim Ve Sadece Ben Yaşıcam ....!Yetti  ya Canıma Tak Etti Çünkü  Bundan Sonra Sadece Ben Warım  Dünya Yansın Umrumda Deil ............................!

Sende Dene Çok Güzel Oluyorrr Biraz Zor Oluyor Ama Güzel Oluyor En Azından Kendini Cok iii Hissediyor İnsan Sorumluluklarını Atıncaaa

berkozge

berkozge resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ara.2006 Cmt 14:54:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ATİŞ ÇOK YALVARDI  DİYE GERİ DÖNDÜM VEEE BEN VARIMMMMMM

berkozge

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ara.2006 Cmt 14:56:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
aTTena :
·tuana20· :
aTTena :

BU SABAH ÇOK GÜZEL Bİ HİSLEEEE UYANDIM YAAAA İÇİMDE ANLAMSIZ Bİ MUTLULUKKK WARR  KALBİM FARKLI BİR RİTİM TUTTURMUS BUGUN ÇOK HAREKETLİ YERİMDE DURAMIOMMM AMA NE OLDUGUNUDA BİLMİOM  HAYIRDIR İNŞALLAH  AMA BU DUYGUYU TATMAYALI UZUN ZAMAN OLMUSTU BEAA ÖSLEMİŞİM SEBEBSİZ YERE MUTLU OLMALARI 

O YÜZDEN BUGÜN EN ALT BENİMMMMMMMMM..........!

inşallah hep böyle mutlu olursun hayatın boyunca içindeki bu mutluluk bu heycan hiç bitmesin

tşklerrrrrrr jnmm Artık Yeni Bir Felsefem War ...!

Kimse Umrumda Değil Hemde Hiç Kimse Arkadaş Dost Sevgili aile ...!

Tek Umrumda Olan İki Kişi War Biri 4 Aylık Abimin Oğlu Diğeri de 1.5 Yaşında Ablamın Kızı ...! Onların Dışında Hiç Kimse Umrumda Değil Artık  Tüm Sorumluluklarımı reddediyorum Artık Hayatım Benim Ve Sadece Ben Yaşıcam ....!Yetti  ya Canıma Tak Etti Çünkü  Bundan Sonra Sadece Ben Warım  Dünya Yansın Umrumda Deil ............................!

Sende Dene Çok Güzel Oluyorrr Biraz Zor Oluyor Ama Güzel Oluyor En Azından Kendini Cok iii Hissediyor İnsan Sorumluluklarını Atıncaaa

HEP MUTLU OLMAN DİLEĞİYLEEEEEEEŞEFONUN SELAMI VER LİSTEYE BENİDE ALSIN KÖTÜ OLUR DİO

aTTena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ara.2006 Cmt 15:05:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
tşklerrrr jnmm oj geldin  senidee sefiomm şefoyude sefiommm  listeme eklijeeem merak etmein ikinizde ama listemden bi kaç kişi silmeliyim  önce onları belirliyimde

berkozge

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ara.2006 Cmt 15:17:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

aTTena :
tşklerrrr jnmm oj geldin  senidee sefiomm şefoyude sefiommm  listeme eklijeeem merak etmein ikinizde ama listemden bi kaç kişi silmeliyim  önce onları belirliyimde

BEN LİSTE DERKEN UMRUNDAKİLER LİSTESİNE DEMİŞTİM AMA NEYSE BEN EKLEDİM SENİUMARIM EKLEMİŞSİNDİR ŞİMDİ BAKIORUMM EKLEMEDİYSENŞEFO DEVREYE GİRER KARIŞMAMAFFERİM EKLEMİŞSİN

valuerock

valuerock resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ara.2006 Cmt 15:18:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Msn ye girmessen bende karışmam

berkozge

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ara.2006 Cmt 15:22:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
valuerock :

Msn ye girmessen bende karışmam

POHAHAAAAÖLE DEMESEYDİN AÇIYODUM ELİM TAM OTURUM AÇTAYDI AMA VAZGEÇTİMMKARIŞMAZMIŞ BÖÖÖÖ MERDANE KARIŞIR AMA TEHDİTLERDEAYRICA ŞEFODAAA

valuerock

valuerock resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ara.2006 Cmt 15:24:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
iyi açma.

egeliMFB

egeliMFB resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ara.2006 Cmt 21:58:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bennn.

aTTena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ara.2006 Cmt 22:26:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
nein
CC sohbet icin buraya
 <<1...100...200...300...400...497498499500501502503504505506507 508509510511512513514515516517...600...700...800...840>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir