ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

14 Mayıs 2024, Salı 05:21   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   Sizce Ayrimcilik varmi ?_
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xxxxxKuzeYxxxxx

xxxxxKuzeYxxxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2006 Sal 11:04:27sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
ipsizucurtma :

Cc bir sohbet sitesi diger sitelerden farklı oldugu icinde buradayız .Vip neden onemlidir sorusunun bence cevabı istedigimiz odalara giremiyoruz yoksa baska bir avantajı  yok . Vip olanlar burada yanlıs bir yapılanma  icine dusmusler ( kimse alınmasın lutfen) belirli  bir arkadas grubu olusturmuslar yani dunyaları oldukca kucuk  bu yuzden de yeni dusuncelerle tanısma imkanını kendilerine tanıyamıyorlar buna kısaca ARİSTOKRAT ZUMRE de diyebilirsiniz  :))

Vip olmayan arkadaslar da biraz onyargılı geliyor bana al istedigin  kadar nick hic bir bedel ( ekomomik) odemeden istedigini taciz yap .

En mantıklı açıklama bu olmalı

KuzeY

BrianWlGGANS

BrianWlGGANS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2006 Sal 16:15:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

VIP üyeliğin kolaylık sağlamaktan başka getirisi yok aslında.Fakat VIP üyeliğini farklı amaçlar güderek kullananlar var.Site elbette VIP üyelere ayrıcalıklar sunuyor.

Selam verme konusunda bile VIP üyeliğin rolünün büyük olduğuna defalarca şahit oldum.VIP üye isen eğer daha önce girmediğin bir nikle girdiğin bi odada selamının alınma olasılığı VIP olmayan nikine göre oldukça fazla.Bu ayırım ne yazık ki yapılıyor.Lakin arkadaş grubuna sahip olmak veya kendini herhangi bir gruba kabul ettirmek için VIP üye olmaya gerek yok.

Kızlara özel yazmak için VIP alanlar ve VIP üyeliği üstünlük olarak görenlerin yanısıra bu düşüncelerin yanlış olduğunu benimseyen kişi sayısıda oldukça fazla.Ayırım yapanlar yerine bu kişilere yönelmek ayırım yapanların yüzünü kızartacaktır...ki bu onlara fazlasıyla yeter..

written by PlainWalker

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eki.2006 Sal 19:11:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
MyDaNoZx :

Şimdi sormak istediğim şu dur CC bir sohpet aracı iseve sizde sadece sohpet ve yeni arkadaşlıklar için burda iseniz ki (tartışılır) emin olun cc dde yeterli zamanı geçirdikten sonra yeteri kadar tip’li vip’li arkadaşınız olacaktır.Fakat daha yeni  bir cc üyesi için diğerlerini yanı TİP’li VİP’li leri yadırgaması kendine haklıdır çünki adam bakıyor muhabbete imreniyor ulan diyor benle neden konuşmuolar  sevgili kardeşim adam seni tanımıo ortak bi noktan varmı bilmio senle ne konuşacak(fener bahçenin yabancı oyuncularınımı?_türkiyenin bulunduğu durumumu ?_ab olayınımı?=_ ne ne söyle bana senle ne konuşacak)?_

Ama zamanla sen kendi hareket ve kişiliğinle kendini kabul ettirirsenBENDE BUCC DE VARIM die muhabbet ve efendiliğinle bağırırsan emin ol bir bakacaksınki sende o muhabbet ve ortamın içerisindesin

Ben cc yi 2 yılımı verdim  ve bende başta ulan adamlara bak muhabbete  ortama pak bide bana  bak kimseyi tanımıom diyotum ama şu anda o kadar çok tipli ve  vipli arkadaşım varki ve hatta  onların o kadar çok sırlarını biliromki hahati olaylarda  dahildir.Şunu biliinki efendi ve kişilikli iseniz hak ettiğiniz yerde olacaksınız

Not: CC kurucuları hanginizin kafasına  silah dayamış hanginizin yolunu kesmiş ve vip tip al ulan demiştir almayın kardeşim o zman adamlar yapmış isteyen alır istemeyen almaz yani insaları eleştirmeden önc dönünde bi kendinize bakın

Saygı ve sevgiler ‘CÜNEYT’

Daha yazacak hiç bişey yok.Harikasın arkadaşım

CC sohbet icin buraya
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir