ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

17 Mayıs 2024, Cuma 00:17   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Dijital Yaşam > Bilgisayar Donanım - Yazılım
forum sohbet oyun basliklari
   You Tube Den Video İndirme. :)
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

RaPCYGirL

RaPCYGirL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Oca.2007 Çar 22:20:15sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

yaa cidden ne kadar tşk etsem azdır  hayatımda ilk defa bi parçayı bu kadar çok dinledim ve dinlerkende klipsiz olmayacağını düşünerek youtubeden açıyordum izliordum Ve Uyus oluodumm neden indiremiyorum diee Çok tşk ediorum verdiğiniz linkler için:) bende o izlediğim videonun linkini buraya yazıorum isteyen istediği kadar dinleyebilir amaaaa ufak bi uyarı:: +16 çok küfürlüü

https://www.youtube.com/watch?v=SnNWS3K_Qfc

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Oca.2007 Per 16:19:57sohbet oyun linki
yok ya ben link i koyuyom dowland diom get video die bisey iniyor ama fly acmiyo onu ne is anlamadim bi...

xxxVENUSxxx

xxxVENUSxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Oca.2007 Per 17:10:10sohbet oyun linki

nAoNnGaEmLe :
yok ya ben link i koyuyom dowland diom get video die bisey iniyor ama fly acmiyo onu ne is anlamadim bi...

Bak sana Darkshine cevap veriyor....

·DarkShine· :

ADSL si kotalı olanlar için büyük sorun YouTube dan video izlemek.Her  izlemede dosya boyutunun yarısı kadar kota yer ve bu rakam çok fazla.Bu yüzden tekrar tekrar izlememek için video yu ilk seferinde pc ye indirmek daha mantıklı..Yukarda ki sitelerde çok iyi ama en fazla kullanılan ve sağlıklı olan download sitesi;

https://keepvid.com/

Youtube da izlediğiniz videnun url sini  kopyalayıp sitedeki bölüme yapıştırın ve download yapın.Hemen altta download video seçeneği açılacak ve oraya tıklayarak dosyayı pc nize indirin.

Bu video yu izlemek için Flv player kullanılıyor.Fakat ben videoyu VLC Player dan izlemenizi öneririm.Çünkü Flv de bazı videolar açılmayabiliyor fakat VLC Player da böyle bir sorun yok.VLC Playerı herhangi bir download sitesinden indirebilirsiniz.Çok küçük ve zararsız bi programdır.

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Oca.2007 Per 18:00:23sohbet oyun linki

VLC player cok kucuk deil yaa 22 mb lik indirdim ama yuklemedi programi bende,, ayni surumun 9 mb ligida wardi onu indirdim calisti...

harbi VLC dan daha ii bi program VLC calistirdi o

DarkShine

DarkShine resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Oca.2007 Cum 13:55:43sohbet oyun linki
nAoNnGaEmLe :

VLC player cok kucuk deil yaa 22 mb lik indirdim ama yuklemedi programi bende,, ayni surumun 9 mb ligida wardi onu indirdim calisti...

harbi VLC dan daha ii bi program VLC calistirdi o

Sürüme göre değişiyor boyutu ama max. 30 mg lık bir sürümü var,30 mb yede çok demeyelim bence

DarkShine

DarkShine resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Oca.2007 Cum 13:58:30sohbet oyun linki
Umarım program ve link işinize yaramıştır.Kotalı ADSL kullanıcıları için çok önemli. Unutmayın ki  youtube dan her video izlediğinizde video dosyasının boyutunun yarısı kadar kota yer.(Diğer video paylaşım siteleride dahil buna)Beğendiniz bir video yu defalarca izlediğimizi varsayarsak çok ciddi rakamlara ulaşılabiliyor.Bu yüzden en iyisi video yu indirmek oluyor..

Hoş sohbetler...

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.May.2007 Pzt 01:08:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
YouTube dan video indirmek için illa bi programa gerek yok, aha buraya verin linki indirsin size..

https://www.techcrunch.com/get-youtube-movie/   (video yu indirmek için)

Sonra aşşağıdaki Linkten indireceğiniz program ile indirdiğiniz video yu defalarca izleyebilirsiniz..

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir