ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

11 Mayıs 2024, Cumartesi 23:36   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Genel Spor Muhabbeti
forum sohbet oyun basliklari
   Boks Federasyonu nda, başkan değişmedi..
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Quarezmax

Quarezmax resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eki.2006 Cmt 19:26:55      Boks Federasyonu nda, başkan değişmedi..sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Özerk Boks Federasyonu nun ilk genel kurulunda, mevcut başkan Caner Doğaneli, 176 delegenin 126 sının oyunu alarak yeniden başkanlığa seçildi.

Büyük Anadolu Oteli nde yapılan ve 176 delege katıldığı genel kurulda, 126 oy alan Caner Doğaneli, 5. kez federasyon başkanlığına getirildi. Diğer adaylardan Cemal Kamacı 30, Ahmet Uygur 13 oy alırken, 7 oy ise geçersiz sayıldı.

Kurulda, federasyonun özerk olduğu 31 Mayıs 2006 tarihi ile 27 Ekim 2006 tarihleri arasındaki bütçesi ile faaliyet ve denetim raporları oy çokluğuyla ibra edildi.

Bu arada Caner Doğaneli nin divan başkanlığına verdiği "başkan adayı olabilmek için delegelerin en az 5 te 1 inin imzası" şartını taşıyan önerge görüşülürken, izin verilmemesine rağmen kürsüye çıkarak görüş bildirmek isteyen başkan adayı Ahmet Uygur un konuşması sırasında, salonda uzun tartışmalar yaşandı ve kurula 15 dakika ara verildi.

Caner Doğaneli, kurulda yaptığı konuşmada, "18 yıldır bu ailenin içindeyim ve sizlere hizmet ediyorum. Babanıza, ailenizi iyi yönetmesine rağmen 18 yıl oldu diye (Git) mi diyeceksiniz? Ben sizden 2 yıl daha görev istemiştim. Size 2 yıl daha hizmet etme şansı verdiğiniz için bütün delege arkadaşlarıma teşekkür ederim" dedi.

GENEL MÜDÜR ATALAY: "KÜBA YI KISKANIYORUZ"

Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay, boksun Dünya ve Avrupa şampiyonları ile olimpiyat oyunlarında Türkiye ye madalya getirdiğini, ancak her sıklette madalya kazanan Küba gibi ülkeleri kıskandıklarını ve bu ülkelerin düzeyine çıkmak istediklerini kaydetti.

Atalay, özerk federasyonlarda 30. genel kurula katılmanın gururunu delegelerle paylaştığını ifade ederek, "Boksa biz fazlasıyla önem veriyoruz. Bize bugüne kadar çok madalya kazandırmış bir branş. Ben, yeni yönetime, Sinan Şamil Sam ı İstanbul da izlemek istediğimi söylüyorum. Sporseverler ile Sinan ı İstanbul da buluşturun" diye konuştu.

Qυαяєzмαχ ®

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir