ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Mayıs 2024, Perşembe 01:20   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   EYVAHHH NIKLERE DIKKAT..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

LastNur

LastNur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Nis.2007 Pzt 17:38:47sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
perfectman70 :

buradan cc sorumlularına bir öneride bulunmak istiyorum.

lütfen nicklerimiz için  acil sigorta,kasko,İ.M.M.Sigortası vs. imkanı sağlayabilirmisiniz   en azından çalınırsa  sigorta geri ödeme yapabilir

Tween__34

Tween__34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Nis.2007 Pzt 18:18:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
saygılı olun yaa ne bu nick çalma falan her nick kalıbına giriyorum uyuyor bana diyolarsa bilemem. Çaldıranda dikkat etsin biraz aaaa . Ben şunu bilirim birincisi şehirlerarası yolculukta yanındakinin verdiklerini yemiceksin ikincisi tanımadığın insanların maillerini kabul etmiceksin

shockwave

shockwave resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.May.2007 Çar 21:15:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
amannn çalsınlar ne olcak ki sanki bu nikle doğdum başka nik alırım

TheaTom

TheaTom resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.May.2007 Cum 20:18:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
XXxxBiGSEXYxxXX :
·CRuELofCC· :

Aklın sıra ezdin beni

1. benim tipimin bununla ne gibi bi alakası var

2. bilgisayar mühendistiyim(okuyorum)

3.Beni aşağılamak gibi bir hakkın yok

muhendıstıyım  zuhahahaha daha muhendıs yazmayı bılmıosun kocum sen nasıl muhendıssın muhendısıyım denır muhendıstıyım denmesss

insanları ezmeyi cok seviyonuz :) NE olpmus ßen yannıs yazıyom ßahk yazdqım işde ama Dikkat eT  KEndine iNsanlara DAlga Geçme Doğal ßişey Sizin Gibi Klavyeye ßakarak yazmıyordur ßelki  Muhendist demeyide Senden ögrencek değil... Dürzü...

BarracudaXhelenga

BarracudaXhelenga resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.May.2007 Sal 06:47:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu Konularda Biraz Bilgili Olduğuma İnandığım için Elimden Geldiğince Olayı Açıklamaya ve Nasıl Önleneceğini Anlatmaya Çalışacağım.

Şifrenizi Ele Geçirmek İçin Birkaç Yöntem Var. Bütün Kullanıcılarımız internet ile Fazla Haşır Neşir Olmadığı İçin 1111 , 1234 vs Basit Şifreler Kullanarak Üye Olabiliyor , Deneme Yanılma Yöntemine Yakalanıp Hesaplarından Olabiliyorlar.

Öncelikle Hack Yememek için Kesinlikle 1 Antivirüs ve 1 Firewall Kullanmanızı Öneririm. Tanımadığınız Kişilerden Sonu exe , bat , rar , zip Tarzında Uzantılı Dosyaları Kesinlikle Almamanızı Öneririm , Ayrıca Çok Güvendiğiniz Bir Kişi Bile Olsa Önce AV ile Taratıp Açmanızı Tavsiye Ederim. Çünkü Tanıdığınız Kişi Bir Virüs Yediğinden Habersiz Olabilir Aynı Kuyuya Siz de Düşersiniz.

Eğer İnternet Kafeden Giriyorsanız (Genelde Deepfreeze Kullanılır ) PC ye Önce Restart Atıp Öyle Oturun.MSN Şifrenizde harf , rakam ve simge Kullanmayı Deneyin. Çünkü Trojen , Backdoor vs Virüsler Hackera Kayıt Gönderirken Şifreniz Ayan Beyan Gözükmemekte , Biraz Kurcalama Gerekmekte. Bulunamama İhtimalini Yükseltmiş Olursunuz. Ayrıca Kendi Bünyesinde Kayırlı Olan Şifreleri Deneyen Programlardan da Büyük Ölçüde Kurtulmuş Olursunuz.

Antivirüs Olarak Kaspersky , BitDefender ve McAfee , Firewall Olarak da Zone Alarm ve Ad-Aware Öneririim

Aldığınız Bütün Önlemlere Rağmen Hacker /Lamer/Cracker Kişi CC Üyelik Şifremizi Ele Geçirdiyse Mailimiz Bizde Olduğu İçin Şifremizi Değiştirme İmkanımız Mevcut.

Diğelim ki MSN Adresimizi Kaybettik. Kötü Niyetli Bir Kişi MSN Adresimizi Ele Geçirdi. Hotmail e Atacağımız Bir Mail ile Geri Alabilmemiz Mümkün. En Geç 2 Gün İçinde Mailiniz Yanıtlanacaktır.

Son Olarak Lamerlik Konusu Benim Canımı Sıktı. Onu Açıklamak için Uğraşmıyorum Bile ,  Kısaca Şöyle Açıklayayım , Bir İşyerinde Nasıl Bulaşıkçı Garson , Güvenlik vs Dalları Varsa Bilgisayar Konusunda da Bir Bölümdür , Saygı Duyulması Gerekir , Bilgisi Birikimi Hacking , Crackinge , Network vs Dallara Göre Apayrıdır.

Yardımcı Olabildiysem Ne Mutlu Bana...

sabahyildizi

sabahyildizi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.May.2007 Sal 18:27:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

cc de uzun süreli biri nickini çaldırsada üzülmez sanırım. zaten çalınacağınıda sanmam

asıl cc de bir ünü olan kişiler şifrelerini öyle bir şekilde yazsınlar ki örneğinnnn

sonyericssonw300

yani kimsenin pekde bulamayacağı bir şey olursa nick çalınma şifre kırılma gibi felaketler başa gelmez şifre iyi seçilmiş olmalı en az nickin iyi seçilmiş olması kadar...

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.May.2007 Sal 18:33:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Şifreniz şu şekilde olursa maksimum güvenlik sağlarsınız:

-Şifrenizde hem küçük harf, hem büyük harf hem de rakam bulunsun.

-Şifreniz anlamsız ve birbirini takip etmeyen harflerden ve rakamlardan oluşsun.

Ve benim tavsiyem en az 6 haneli bir şifre kullanın.

Güvenli bir şifre örneği: 6Zpotn3Ly

Eğer şifrenizin güvenli olmadığına inanıyorsanız hemen şimdi sağdaki kullanıcı menüsünden "CCParola Değiştir" i tıklayarak şifrenizi değiştiriniz. 

CC sohbet icin buraya
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir