ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Mayıs 2024, Perşembe 02:44   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   EYVAHHH NIKLERE DIKKAT..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

DJAYTAC

DJAYTAC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eki.2006 Pzr 15:27:50      EYVAHHH NIKLERE DIKKAT..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

ARKADASLAR SON ZAMANLARDA ARKADASLARIMIZIN BASINA GELEN BI OLAY.>>>>  (((( NIK CALMA )))))   ARKADASLAR NIK ALIRKEN SIFRENIZI ZOR BULACAKLARI SEKILDE SECIN.!!!  SIZE TAVSIYEM  BUNUNDA ONUNE GECILMESI LAZIM AMA NASIL .. BI HAFTA ICERISINDE 5 6 DEFA NIK CALINMA MUHABBETI DUYDUM VE ARKADASIMINDA NIKINI CALDILAR BU HERKESIN BASINA GELEBILIR DIKKAT EDINIZ SAYGILARLA................

EDIT : 

Nick Çalma ve ChatCity nin güvenliği hakkında ÖNEMLİ

Lütfen konuyla ilgili aşağıdaki linki takip ediniz ve ilgili uyarıyı tekrar okuyunuz...

https://www.chatcity.cc/forum/topic.asp?id=3328&l=1#19928

jeLib10xqirL

jeLib10xqirL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eki.2006 Pzr 16:23:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 tühh üsüldüm simdi  çalanda suç yok çaldıranda var suç !!! çalan çalıor çaldıran çalındıgı nickiyle oturuo kalıyo giden gelmes !!! zeki olsonlar asçıkkkkk

ashkgamzesi

ashkgamzesi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eki.2006 Pzr 16:23:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
of ya offf:(

S-E-F

S-E-F resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eki.2006 Pzr 16:24:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·jeLib10xqirL· :
 tühh üsüldüm simdi  çalanda suç yok çaldıranda var suç !!! çalan çalıor çaldıran çalındıgı nickiyle oturuo kalıyo giden gelmes !!! zeki olsonlar asçıkkkkk

KATILIYORUM SANA CANIM

xxxxxKuzeYxxxxx

xxxxxKuzeYxxxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eki.2006 Pzr 16:54:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ahhh Aytac vahh Aytac Üzüldüm bak şimdiYa canım arkadaşlarım güzel insanlar Bir nick nasıl çaldırılır Ben size anlatayım..Şimdi Delikanlımız Veya Genc kızımız Pc başına oturur,başlar sohbet etmeye Sonra yanına birisi yaklaşır önce özelden sohbet ederler sonra geçilir msn Sohbetine Delikanlımız kızın msn adresini almıştır ağzı kulaklarında bir şekilde bekler genc kızımızın msn açmasını ve beklenen an gelir genc kızımız açmıştır msn sini hal hatır sormalar memleketler öğrenilir sonra delikanlımız sorar seni görmem mümkün mü ? Genc kızımız Der ki Şuan Camera mı açamam Meşgulum yada uygun degilim Ama istersen mailine Fotograflarımı atayım..Delikanlı bu yollara yeni düştügünden Hemen Karşı tarafa Ok bekliyorum Yazar :)Veya Bu Bir Oyun sitesine Davet Şeklindede Olabilir Çeşit Çeşit Fake mailler Var..Delikanlı Kızı görecektir O sehvetle Gelen Fake maili eksiksiz Olarak doldurur..Yollamadan Yeniden Kontrol eder Acaba Mailim Doğru mu Diye Ve Gönder Simgesine Klikler..İki Dakika Sonra Beklemedigi Bir Olay Gelişir Kız Çevrimdışıdır..Delikanlı Kötümser Olmak istemez İşi Çıkmıştır Veya Düşmüştür Diye düşünür OySa ne Kız Geri Gelecektir nede Maili :)Sütten Dili Yanmıştır artık aklı başına Gelmiştir Ama İş İşten Çoktan Geçmiştir..Delikanlımıza Düşen İse yandım Allah Nara larıyla 4 Dönmektir :)İyi Sohbetler

Dillerim Lal Dokunmayın  !                           KuzeY

jeLib10xqirL

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eki.2006 Pzr 17:12:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·S-E-F· :

·jeLib10xqirL· :

KATILIYORUM SANA CANIM

bende sana katılmak istiyorum asqımm  izin warmıı

CRuELofCC

CRuELofCC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eki.2006 Pzr 17:41:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Şifrelerinizi büyük küçük harfli yapın aralarada rakam koyun bişey olmaz.3,5 lamer yüzünden endişelenmeye gerek yok

S-E-F

S-E-F resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eki.2006 Pzr 18:06:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·CRuELofCC· :
Şifrelerinizi büyük küçük harfli yapın aralarada rakam koyun bişey olmaz.3,5 lamer yüzünden endişelenmeye gerek yok

Adamlar lamer mamer ama götürüyolar ya sonuçta ;)

Birincisi parolanın  arasına Büyük küçük harf soksanda  parola yine aynı kalır.. Üye olurken yada şifre değiştirirken Mevcut parolayı yazmadan önce kullanmak istediğin parolayı yazarken (dahada ayrıntıya gireyim belki kafan basmaz) mesela  şunnları yazdın kabul et : ukhAAH123 ve UKHaaH123 "Yazdığınız parolalar farklı" der... Parolanı ukhAAH123 şeklinde yazdığınıu kabul et ve değiştirdin.. sen tekrar online olmak istediğin zaman parolanı ukhAAH123  şeklinde yada UKHaaH123 şeklinde girdsen de yinede kabul edecektir :)) EditRoen

jeLib10xqirL

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eki.2006 Pzr 18:11:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·S-E-F· :

·CRuELofCC· :

Adamlar lamer mamer ama götürüyolar ya sonuçta ;)

Birincisi parolanın  arasına Büyük küçük harf soksanda  parola yine aynı kalır.. Üye olurken yada şifre değiştirirken Mevcut parolayı yazmadan önce kullanmak istediğin parolayı yazarken (dahada ayrıntıya gireyim belki kafan basmaz) mesela  şunnları yazdın kabul et : ukhAAH123 ve UKHaaH123 "Yazdığınız parolalar farklı" der... Parolanı ukhAAH123 şeklinde yazdığınıu kabul et ve değiştirdin.. sen tekrar online olmak istediğin zaman parolanı ukhAAH123  şeklinde yada UKHaaH123 şeklinde girdsen de yinede kabul edecektir :)) EditRoen

arkadaş burayı msn Le karıştırdı sanırım  küçük büyük harf duyarlı olmuyo nese bilmiodu ögrenmiş oldo...LAMER diosunda sen o lamer dedigin kisilerin yaptıklarını yapabilirmisin ???bence yapamassın sende o kapasite yok gibi  önce onların yaptıklarının daha fazlasını yap sora onlara lamer deme hakkını kendinde bul tmm mı yoksa sen HACKER mısın  

CRuELofCC

CRuELofCC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eki.2006 Pzr 18:11:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Aklın sıra ezdin beni

1. benim tipimin bununla ne gibi bi alakası var

2. bilgisayar mühendistiyim(okuyorum)

3.Beni aşağılamak gibi bir hakkın yok

CC sohbet icin buraya
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir