ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
17 Mayıs 2024, Cuma 00:36   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   NİCK EMİTASYONU
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

S_E_F

S_E_F resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Eki.2006 Pzt 20:23:26      NİCK EMİTASYONUsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Merhaba arkadaşlar;

bu konu gerçekten şuan için hem benim hemde bu güne kadar nickleri kopyalanmış yada takliti çıkmış kişiler için baya rahatsız edici bir konu ve bu konuda lütfen chat city yönetiminin duyarlı olmasını rica ediyorum. kişilerle özdeşleşmiş bir objenin bir başkası tarafından kopyalanarak/taklit edilerek kullanılması hiçte hoş bir durum değil! şahsen ben bu konuda şu son 1 haftadır çok mağdur bir durumdayım ve bu maduriyetimin giderilmesini istiyorum. nickimin takliti çıktı ·S-E-F· ve bu kişi chat city sakinleri tarafından bilinen üsküdar lakablı kişidir. benim kendisi ile ilgili bir problemim yoktur ama nickimi taklit etmesini uygun bulmuyorum.

nicki taklit edilenler sadece taklit edilmiş bir nickle mağdur durumda değildir, takliti yapan kişinin kim olduğu, neler yapabileceği gibi ciddi bir takım sorunlarla karşılaşılıyor. bu gibi durumlara müsade etmemek açısından kopyalanmış/taklit edilmiş nicklerin iptal edilmesi ve o nickle özdeşlermiş, o kişiyi benimsemiş olanlarında mağdur duruma düşmemesini ve iş işten geçmeden önleminin alınmasını  istiyorum chat city yönetiminden!!!

yoksa her zaman ki gibi bazı şeylerin olmasını mı beklemeliyiz yine!!

yada her zaman bas bas bağırarak şunu yapalım bunu yapalım diyipte üstüne bir kalem çekip aklımız başımıza geldiğinde ahhh keşke yapsaydık/etseydik, söz dinleseydik gibi saçma sapan şeylerle de uğraşmayalım ve şimdiden önlemini alalım lütfen !!!

saygılarımla S_E_F

manindark

manindark resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Eki.2006 Pzt 20:37:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

3senedir seni bu nickle biliyorum 1hafta önce gördüm şaşırdım zaten selam felan verdim vermedin şaşırdım baktım başka nickmiş

Mağdur duruma düşmemen için haklısın S_E_F

OTUZDAKKAdinlemez

OTUZDAKKAdinlemez resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Eki.2006 Pzt 20:53:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bırısı Alt Cızgılı S_E_F  Dıgerı

Ust Cızgılı S-E-F

Bende GEcen Bırıne Sordum Bırıne Nese Olabılır

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Eki.2006 Pzt 21:05:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sureti aslını yaşatır S_E_F...

SYRIA

SYRIA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2006 Sal 00:49:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Başka kişilerin nicklerini koplayaraka veya benzer nicklerle gezen arkadaslar akılları sıra çok büyük birsey yapmış gibi seviniyorlar ama chatcity yönetimi bunları yapan kişilere madalya veya armagan vermiyor ama her nedense hırs yapmış bazı sahıslar birde üstüne üstlük tehdit ediyorlar artık ne yapabileceklerse bende merak ediyor.S_E_F bu başlıgı acmakla iyi ve bence önemli bir konuyu acmış oldum tşkler.İnşallah gereken en kısa zamanda ccyönetimi tarafından birseyler yapılır.

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2006 Sal 00:52:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
walla yaa gelip foruma yorumda yapıo boş boş... bugun kıl oldum herife  dandik adam noljak...
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir