ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
17 Haziran 2024, Pazartesi 06:50   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   CHAT TE YAZIŞMAK ALDATMAK SAYILIR MI?
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 03:26:08      CHAT TE YAZIŞMAK ALDATMAK SAYILIR MI?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
   Diyelim ki bir ilişkiniz var... Fakat  chat te karşı cinsten biri ile yazışıyorsunuz ve oldukça keyif alıyor, etkileniyorsunuz... Sizce bu sanal arkadaşlık reeldeki ilişkinize ihanet midir?

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 03:33:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

çok zor bi soru  hakket super bi soru  tebrk ederm....

forum bilginleri yazsın bakalım örenelim :) ben cvp weremicem...

ama sayılabilir gibi... saten vicdan azabı cekersin...

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 11:39:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Aslında çok güzel bir soru

Kendi düşüncem.Eğerki real yaşamım da çok sevdiğim birisi varsa,burada da sanal da yani başkasıyla aynı duyguları onada yansıtıyorsam ki. Bu bence hem realdeki,hemde buradaki kişiyi aldatmaktır.Bundan da zaman zaman rahatsızlık duymuyor değilim açıkçası.

Burayı ChatCity deki sanal ortamı diğer chat sitelerinden ayırıyorum.burada görsel bir görünüm söz konusu.ilişkileri bire bir yaşayabildiğin bir yer cc.

En önemlisi de ben hep bunu düşünmüşümdür ona görede adımımı atmışımdır.Buradaki cisimlerin içindeki yani onları yönlendiren,karşıya duygularımızı anlatan bizler, yani gerçekler değilmiyiz,o zaman demek ki, pekde sanal sayılmayan ve sallaa burası sanal alem demeyenlerdenim.Realim neyse sanalım da aynı

Bu oluyorki aldatmanın reali,sanalı olmaz.ALDATMA ALDATMADIR

Teşekkürler hürremsultanım böyle bir konuyu paylaşımından dolayı

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 12:34:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Harwest :

Aslında çok güzel bir soru

Kendi düşüncem.Eğerki real yaşamım da çok sevdiğim birisi varsa,burada da sanal da yani başkasıyla aynı duyguları onada yansıtıyorsam ki. Bu bence hem realdeki,hemde buradaki kişiyi aldatmaktır.Bundan da zaman zaman rahatsızlık duymuyor değilim açıkçası.

Burayı ChatCity deki sanal ortamı diğer chat sitelerinden ayırıyorum.burada görsel bir görünüm söz konusu.ilişkileri bire bir yaşayabildiğin bir yer cc.

En önemlisi de ben hep bunu düşünmüşümdür ona görede adımımı atmışımdır.Buradaki cisimlerin içindeki yani onları yönlendiren,karşıya duygularımızı anlatan bizler, yani gerçekler değilmiyiz,o zaman demek ki, pekde sanal sayılmayan ve sallaa burası sanal alem demeyenlerdenim.Realim neyse sanalım da aynı

Bu oluyorki aldatmanın reali,sanalı olmaz.ALDATMA ALDATMADIR

Teşekkürler hürremsultanım böyle bir konuyu paylaşımından dolayı

Görüşlerine sonuna kadar katılıyorum Harwest...

Aldatmanın sanalı reeli olmaz...Ve bu sanal kimliklerin,isimlerin arkasında onları yönlendiren gerçek bireyler,insanlar var...Bu yönde düşünüldüğünde atılan adımlara biraz dikkat edilmesi gerekir bence....

"Burası sanal ortam,salla gitsin"mantığı insanların biraz kendisini kandırması gibi geliyor bana...

Bu ortam insanların birbirleriyle konuşabildiği tanışabildiği bir alemse ve birşeyler paylaşılabiliyorsa ve dostluklar kurulabiliyorsa,o derecede gerçektir....Reele taşınmasa bile gerçektir;çünkü herşeyden önce paylaşılan bir zaman vardır...

Son söz:Aldatma sanal da olsa,reelde olsa aldatmadır ve heryerde dikkat edilmesi gerekir...

Hürremcim,güzel konu seçmişssin,teşekkürler....

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 12:53:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Melissa düşüncelerine aynen katılıyorum sevgili arkadaşım.

Evet burası sanal salla gitsin mantığı.İnsanın kendi kendini kandırmaktan başka ve sığınacağı bir dal olmamasından meydana gelen bir durumudur.Yani açıkçası zayıflığıdır.

model71

model71 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 13:30:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Aldatma eyleminin mutlaka fiziki olarak gerçekleşmesi gerekmez. Aldatma beyinde başlar, sonra eyleme dönüşür. Eyleme dönüştükten sonra artık, eylemi yapan kişi için geç kalınmıştır zaten. Başımız sağolsun.Yani kısacası; aldatma aldatmadır, koşulları önemli değil.

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2006 Çar 14:17:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

arkadaşlar hepiniz super yorum yapmışsın,tebrk ederim...hepinize katılyorum...

yani genel gorus we benm gorusumde;

Aldatma aldatmadır....

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir