ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 07:56   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   BENGLİNE TAÇSIZ KRAL İYİKİ DOĞDUN
 <<12 345678>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2006 Cmt 02:55:34sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin Beng.Nice mutlu yıllara

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2006 Cmt 02:56:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ßurçakcım Canım Abişim İyiki Doğdun Doğum Günün Kutlu Olsun.. Sevdiklerinle ßirlikte Sağlıklı Ve Mutlu Nice Seneler Dilerim.. Umarım Yeni Yaşında O Güzel Ve Temiz Gönlünden Geçen Tüm Dileklerine Kavuşursun..

ßurda £n £ski Tanıdıklarımdan Ve İyiki Tanımışım Dediğim ßirisin.. Her Zaman O Sevgi Dolu Yüreğinle Ve Sıcakkanlılığınla Yanımızda Oldun.. Sadece İyi Günlerimde Değil Kötü Günlerimdede Yanımda Oldun Ve Herzaman Dostluğunu Gösterdin.. ßende Seni Sadece Dost Olarak Değil Abişim Olarak Gördüm Ve Sevdim.. İyiki Varsın Canım Abişim Seni Çok Sefiyorum.. ♥ 

SiMaeSTRoY

SiMaeSTRoY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2006 Cmt 02:57:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Doğum Günün Kutlu Olsun Mutlu Ol Senelerce.Sana Boncuktan Gül yaptım konacak pencerene

ALEEVVVV

ALEEVVVV resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2006 Cmt 03:00:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ŞEVGİLİ OYTİMİN DOGUM

GÜNÜYMÜŞ BUGÜN AYYYYYYY 

GÖYDÜNMÜ BİY YAŞDAHA AYDI

AYTIK ABİŞ OLACAK .....BEN BEBEK

OYTİMİ SEVİYOM ......HEP BEBEK RUHUNLA KAY HAYAT BOYU EMİ HİÇ DEGİŞMEEEEE ................

ŞENİ SEVİYOMMMMMMMMM

alesta83

alesta83 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2006 Cmt 03:03:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

YÜZÜNDE GÜLÜCÜK KALBİNDE AŞK DÜNYAN SEVGİYLE DOLSUN İYİ Kİ DOĞDUN MUTLU YILLAR SENİN LE OLSUN

xxxGECExxx

xxxGECExxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2006 Cmt 03:30:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
  Nice yıllara... Akrep kardeşim

Maximianus

Maximianus resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2006 Cmt 03:53:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun içlerinde en farklısı çünkü tümüyle sevgiden ve dostluktan oluşmuş bir mesaj. Sesim güzel olmadığından sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum:))) Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj yazıyorum. Hep olduğun gibi sevgi dolu ve neşeli kal. Nice mutlu yaşlara...

Suç ortağın Oktay

CONSTANTlNE

CONSTANTlNE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2006 Cmt 03:58:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Aslında doğum doğru söylemek gerekirse ben doğum günlerinde üzülürüm çümkü insanların ömürlerinden koca bir sene daha geride kalmış oluyo bu günlerde yavaş yavaş yaşlılığa doğru gidio insan farkında olmadan belkide insanların doğum günlerini kutlamalırının amcı bir nebzede olsa bu yaşlanma korkusunu bastırmak olsa gerek diye düşünüyorum. Burçak abi demek te istemiyorum aslında o kadar yaşlı görmüyorum seni neyse çenem düştü galiba.

Herzaman genç kalman dileğiyle Doğum günün kutlu olsun hojam nice senelere

RojdaZeytin

RojdaZeytin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2006 Cmt 10:16:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Burçaakkk bitanesiiii doğum günün kutlu olsun canımmmbenim.. nice mutlu yıllara.. hepbirlikte inşallahhh

posiongirLn

posiongirLn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2006 Cmt 10:32:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Burcakımss;

♥ Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin.. Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması. Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun!

posiongirLn

CC sohbet icin buraya
 <<12 345678>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir