ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

29 Nisan 2024, Pazartesi 06:30   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Erkek Şöförler
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2006 Cmt 13:55:41      Erkek Şöförlersohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Merhaba sevgili arkadaşlar sizlerle paylaşmak istediğim konu şu Trafikteki Erkek Şöförler.Hani diyolar ya Kadınlar kaza yapmaz yaptırır   halt etmişiniz siz. O güzel zekanızla acık ( ki bence kadınlar kelimesini biri dedi kaza kelimesini biri dedi yapmaz ı başkası ve bir diyeri  yaptırır dedi )düşünüp bu sözü buldunuz ya sanki yeni kıta keşfettiniz.YAni naçizane benimde sinir olduğum kadın şöförler var ama yanlarında sinirlendiğim erkek şöförlerin sayısıda bir hayli çok.

Örnek vericem Bağdat caddesi kalabalık bir araç ve yaya trafiği .Amcam bey son model BMW siyle sağ şeritte hem cep telefonu ile konuşup  hemde araba kullanmaya çabalıyo ki ısrarla belirtmek isterim araç otomatik vites .Sağ şeridi zaten caddeyi bilenler bilir sağolsun dolmuş ve taksici arkadaşlar parsel payı gözetmeksizin paylaşmışlar  bide bu amcam kah sağ şerit kah sol şerit , şeridi ortalamak mahiyetinde sanki konuşmanın seyrine göre falsoladıkça soldaki biz değreli sürücüler helikopter kamerası ile gözlemlenebilecek bir meksika dalgası şeklinde ilerlemeye çalışıyoruz .Dedim yok dayanamıycam sağdan Ethem Efendiden( sokak adıdır yanlış şeyedilmesin)kaçayım. Sağa ben ve savrulmaktan  kaçan değerli şöför arkadaşlar sinyal verdik sen BMW li amcam sağdan gel gel gel tam bizim kaçmayı hayal ettiğimiz sokağın önünde arabayı parket ve ceple konuşmaya devam ediyor.Araç kurşun, ses ve bilimum şeyleri ya geçirmez tarzdaydı yada amcam banane yahuu benim önemli bir konuşmam var az bekleyin kardeşim hem araba kullanıp hem telefonla konuşamıyorum hem ben bunlarla uğraşırken sizede yol veremem burayı uygun gördüm burda durcam ben.Ayrıca kornaya çok basmayın karşı tarafı duyamıyorum. Edasındayken ben araç tasarlayanlara Türkiye için Kendim ettim kendim buldum  ve Bir teselli ver acil bestelenmediyse bestelenmesini rica edeceğim Bune perhiz bune lahana turşusu  şeklinde çalan kornalar istiyorum Yada Voltran olalım bu tiplere derslerini verelim.

Arkadaşlar önemli olan altınızdaki araç kalitesi değil sizin kaliteniz yahuu.Sonra bakmazlar altınızdaki arabanın modeline çeker çıkarır caddenin ortasında döverler sizi yahuu cep telefonuda kim vurduya gider

İşte buadamı teşhir ettim ki siz böle olmayın ve sizde de malzeme varsa sizde anlatın.

Hem habire kadın şöförler suçlamak yerine tüm yapılan yanlışlıkları Kendine saygısı olmayan, kalemtraşla kalem açınca tamam arabada kullanabilirim diyen, dikkatsiz insanlar başlığı altında toplasak sanırım daha sağlıklı olucak .

Sevgilerimle Jelin

JaChe

JaChe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2006 Cmt 14:00:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Gelde Kaza Yapma..Buna Neden Olan Kim Kadınlar İşte..Örnekte Görülmek Üzere!

ozhur

ozhur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2006 Cmt 14:01:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu tip kişilere denilecek tek şey insan müsvettesi. Başka hiçbir şey olamaz.Hani derler ya kroyum ama para bende. O misal.

arwenqueen

arwenqueen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2006 Cmt 14:07:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Jelinim yerden göğe kadar haklısın..Bi defa bir yerde kaza oldumu herhangi bir olay oldumu hep derler bayan şoför işte..Bu şekilde aşağılama yapanları şiddetle kınıyorum..Bayanlar kesinlikle trafikte daha dikkatli ve kurallara da daha saygılı..Bizim kırmızı ışıkta illa önce ben kalkıcam diye bir derdimiz yok..birisi bizi sollayınca küplere binmiyoruz..ayrıca uzun yollarda tek başına araba kullanan erkek şoförleri de sıkıştırmıyoruz..Bunların hepsini erkek şoförler yapıyor..

Bu arada alttaki resmi çok beğendimmm harika..

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2006 Cmt 14:15:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

:))

Tşkler paylaşım için

Kadınlar kaza yaptırır,al işte kadınmış zaten belliydi vsvsss bunlar palavra ancak

Trafik kurallarına uyan her erkek ve bayan sürücü hiç bir zaman kaza yapmazlar, ancak karşı kendini beğenmiş trafiğin magandaları,içki şişeleri elinde sorumsuzlar hız sınırını yaşayanlar kaza yapar ve yaptırırlar.

Karşının da canını yakarlar.Zere kadar acıyosam (bu tipler ölselerde ömür boyu sakat kalsalarda) namerdim.

En iyi sürücü Kadın,Erkek farketmez.Trafik kurallarına uyanlar ve be bu konuda etrafı uyaranlardır

JaChe

JaChe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2006 Cmt 14:16:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Şaka Bir Yana Bunu Zaten Genellemeye Yaymak Gibi Bir Düşünceye Giremeyiz Ama Çok Aciz İnsanlar Cok Bunu Sadece Bayanlara Mal Etmıyorlar Kurallara Riayet Eden Duyarlı İnsanlar Çok..Sadece Kendini Aşmiş Çapulcular Var Onları da Defetmek Gerçekten Cok Kolay Tek Sorun Umursamaz Tavırlar Takınmamızdır..Bunun Önüne Gecildigi An Kazalar Olsun Hatalar Olsun En Aza İndirgeme Olasılıgı Cok Fazlalaşir..
Jelin Arada Hatalara Da  Değinirsen Sevinirim.Eline Ve Klavyene Zeval Gelmesin.

model71

model71 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2006 Cmt 14:25:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Trafikte olması gerekenden yavaş seyreden ve maalesef trafiği tıkayan acemi şoförlerden  hepimiz şikayetçiyiz sanırım. Bunlar, genellikle şerit değiştirmekte çok yavaş hareket edip, sol şeritten, sağ şeride geçmeyi bir türlü başaramıyorlar. Bence, belli bir yaştan sonra, ehliyetlere, belirli periyotlarla yenilenme şartı getirilmeli. Refleksler, sürücülük tekniğinde, hayati bir rol oynar. Fakat sorunumuzun esas kaynağı bu değildir. Trafikte kurallara uyanlar saf olarak görülmekte,  "bakın ben ne kadar uyanığım" "otoriteye baş kaldırıyorum" "yasaklar çiğnemek içindir" "kurallara uymak saflık alametidir" gibi düşünceleri taşıyan insanların trafik terörü estirmeleri kaçınılmazdır. Zihniyet değişmediği sürece bu böyle devam edecektir ve bugünden yarına bunu değiştirmek imkansızdır. Eğitim şart. Ama okullardaki resmi eğitimden bahsetmiyorum. İnsanın yaşamı boyunca edindiği her türlü eğitimden bahsediyorum. Buna kültür de denebilir.

Bir de dünyada sadece bize mi özel bir şey diye düşünmeden edemediğim bir olay var. Neden yıllardır hep karayolları taşımacılığı yapmışız da, raylı sistemi hiç düşünmemişiz. Bu çok önemli bir soru. Kim engellemiş bizi? Bildiğiniz gibi, karayolları taşımacılığının tüm maliyetleri dışarıya bağımlıdır. Yani petrole.

srt26es

srt26es resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2006 Cmt 14:26:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bayanlar kesinlikle trafikte daha dikkatli ve kurallara da daha saygılı..
arwenqueen bu dediğine katılmıyorum.bazı saygısızlar bayanlara karşı çok saygısızca haraket ediolar trafikte kaza yapmalarına neden oluyolar ama genel olarak bakarsak bayanlar çok daha dikkatsiz ve erkeklere göre tecrubesiz...mesela yolda sağ şeritte gidiyorum kadın 2 araba arasına parketmiş birden kırdı önümüze. sağa sola bakmıyor hiçbişi olmamış gibi yoluna devam ediyor..tabi bizde zor yıttık arkadaki arabalarka iç içe giriyorduk. ne zaman bi hatalı bi süren biri olsa kadındır diyorum ve genelde şerit değişip ordan kaçıyorumtahminlerim doğru çıkıyor

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2006 Cmt 15:07:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hatalarada değinelim haklısıın Muratcım.İlk en ciddi hata

Sinyal verdikten sonra arabaların iki yanındaki süs  aynası olmayan aynalara bakmadan sinyali verince sanki otomatikman geçme hakkına sahipmiş gibi sağa vede sola geçen araçlar.Hız mesafe ve yol eğim algılama hatası olan bu değerli arkadaşlara tavsiyem simülatörde refleksleri geliştirmedikçe trafiğe çıkmamaları.

Evet belli bir yaşa gelmiş araç kullanıcılarının ehliyeti yenilemek adına yeniden sınava tabii tutulmaları.Model bu konudaki yazının tümüne katılıyorum.

Bu arada otomobil fuarının olduğu bina tavanından su akıyomuş bu habere koptum....

Hata derken karayollarının acilen özellikle Ankara çıkışında sanırım açılmış bir çukur gördüm televizyonda koloni  kurulsa yaşanır o çukurda bu tarz ihmallere bir an önce eğilmesi lazım.

Bu arada çocuklu araç kullanan arkadaşlar canınızın yarısı olan minikleri arka koltukta ve lütfen emniyet kemeri ile bağlayıp seyahat ediniz .

Yurt dışında bir ülkede araç kazalarında çocuklarını emniyet kemeri ile bağlamadıkları için kaybeden ailelere birde kamu davası açıldığını biliyor muydunuz ?

Not : Bir kazada 3 yaşında oğlunu kaybeden annenin 

Çocuğunuz arka koltuktamıydı sorusuna verdiği cevaba bakınız Evet kucağımdaydı kaza anında elimden fırladı .Çocuk ön camdan yola fırlamış vede diğer taraftan gelen araç tarafından ezilmiştir. 

Lütfen cehaletimizin kurbanı olmayalım.Kendi canımız, başka canlar için sorumluluğumuzu bilen bireyler olarak donanımlı çıkalım şu yollara derim ben jelince...

JELİN.....

wokri3545

wokri3545 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Kas.2006 Cmt 16:40:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

img172/7305/adszry41dz3.jpgTRAFİKTE BAYAN ERKEK DİYE AYRIMDAN ZİYADE, KONUNUN İLMİ AÇIDAN AKIL İŞİ OLDUĞUNA DİKKATİNİZİ ÇEKMEK İSTERİM, SAYIN CEMAAT....

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir