ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 11:37   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   CLUB ATA
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Tikkyhacker

Tikkyhacker resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2006 Pzt 00:08:53      CLUB ATAsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

ATATÜRK ün resmini kullanarak açılan bir cafede, girişin yasak olmasını kınıyorum  !!!! 

ATAMIN resmi kaldırılsın !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oONeDvEdOo

oONeDvEdOo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2006 Pzt 01:19:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
böle sanal bi ortama konması yanlıs bence yarın birgun orda ATATÜRKEDE küfür ederler yanlısın nertesinden dönülürse kardır

llMuStapHall

llMuStapHall resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2006 Pzt 01:57:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·oONeDvEdOo· :
böle sanal bi ortama konması yanlıs bence yarın birgun orda ATATÜRKEDE küfür ederler yanlısın nertesinden dönülürse kardır

Reel  yada sanal,kısacası  tek gerçek ATATÜRK heryerde başımızın tacı.

https://www.chatcity.cc/forum/topic.asp?id=12968

Tickky seni anlayamadım tam olarak giriş yasak olsa ben nasıl giriyorum.Sen fatihhhhh06 nın özeline gelip üye olmak istiyorum dersen üye olabilirsin.

aliss17

aliss17 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2006 Pzt 01:59:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·oONeDvEdOo·
sen herşeye karısma lam

xHEARTx

xHEARTx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2006 Pzt 14:49:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

tikky bence sen cekememezlik içindesin eger clup ata dediyse atamıza saygısından o adı vermıstır fatih abi sen bunu alıp baska yerlere cekmeye calısıyorsun biraz dürüst ol diycem olamazsın cünkü delikanlı adam cekemezmeliklerinin içine böle bişeyi alıp karı gibi laf yapmazdı ;) bence cok güzel bişey düşünmüş o adı vermiş saygısından dolayı tebrik ediyorum herkezin aklınada gelmez yada  atatürke bu kadar saygın varda ona laf edilirken nerdesin kocum hee oda acılmıs dıye kocunuyorsun ;) yada şölemi demeliydim kac cc aldın bu baslıgı acmak için  tekrardan fatih abiyi tebrik ediyorum böle oyunlarda :) cocuklara masus abi coluk cocuk işte akılları ermiyor kendi gibileri toplamıs kötülüyor kedi uzanamadıgı ete mımdar dermiş :) bununki o hesap

DoviDoFF

DoviDoFF resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2006 Pzt 15:02:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
        mustafa kemal atatürk  atam sen rahat uyu bu vatan bize emanet   lütfen arkadaşlar bare bu kanalda saygılı olalım biraz daha dikkat edelim

oONeDvEdOo

oONeDvEdOo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2006 Pzt 20:29:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

llMuStapHall :

[QUOTE=·oONeDvEdOo·] böle sanal bi ortama konması yanlıs bence yarın birgun orda ATATÜRKEDE küfür ederler yanlısın nertesinden dönülürse kardır

Reel  yada sanal,kısacası  tek gerçek ATATÜRK heryerde başımızın tacı.

mustap ...bende öle olduğu içimn dedim zaten basımızın tacı dediğin gibi ama her ortama onu sokarsak bi değeri kalmaz ATA mız bütün türk gencinin ulasmak istediği yerde bırakalım orda kalsın hep ulasılmaz olsun böyle seylere adını resmini alet edersek mutlaka bi  hakarete uğrar

WilliamTeII

WilliamTeII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2006 Pzt 20:42:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

06/11/2006

Fatih bey böyle bir oda açtığınız için sizi canı gönülden tebrik ediyorum.Böyle kaliteli bir insanın kendisine yakışır bir oda açması ATAMIZIN Resmini koyması ve bütün kaliteli arkadaşlarımızın oraya girerek sohbet etmesini sağlaması fikir teatisinde bulunmamızı sağlaması çok güzel birşey keşke hep açık kalabilse...

Başlığı açan arkadaşın ne yapmaya çalıştığını anlayamadım lakin şunu bilmesini isterim ATATÜRK sevgisi heryerde genç arkadaşlarımıza aşılanmalıdır bundan hiçbir art niyet yoktur.Odaya zaten Atatürk düşmanları alınmadığını tahmin ediyorum o yüzden müsterih olun kimse o odaya saldırmaya cüret edemez...

En derin sevgi ve saygılarımla...

Written By

WilliamTELL

fatihhhhh06

fatihhhhh06 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2006 Pzt 20:54:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

TİKKY  KARDEŞ BAK BURDA HERKESDEN SAYGIZLIK BEKLEDE BENDEN BEKLE OK...Kİİ  ATATÜRK ATA mızdır ok.ATA  DEGERLİ BÜYÜKLERE DENİRR.OK OKADAR BİLİYORDUNUZ ATANIZI AKLINIZ NERDEYDİ HERŞEYDE ART NİYET ARAMA.BU ODAYA KİMSE GELMESİN O RESİM ORDA DURSUNDA ATAMIZ GÖZÜKSÜN DİYE ÖDERİM CC Yİ OK CANIM KARDEŞİM.KARNIN AGRIYORSA İLAÇ İÇ GEÇER

manindark

manindark resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2006 Pzt 20:55:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yeni açılan Bir Klubu tebrik ediceğinize kınıyosunuz anlamsız

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir