ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 20:44   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   ERKEĞE KÜPE YAKIŞIRMI ???
 <<12 3456789101112...14>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2006 Pzt 11:05:35sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Kişiden kişiye değişir tabiki ama neden yakışmasın abartı olmamak kaydıyla erkeğe küpe yakışır ya da şöyle söyleyeyim ben severim, piercing konusunda bu kadar olumlu düşünmüyorum

TheManiak

TheManiak resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2006 Pzt 11:10:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

KÜPE TAKAN ERKEK ERKEKLİĞİNDEN ŞÜPHE ETSİN BENDE Bİ SORU SORUYORUM O ZAMAN ERKEĞE MAKYAJ YAKIŞIRMI ?

BİZ KÜPE TAKIYORSAK KADINLARDA SAKAL BIRAKSINLAR

aTTena

aTTena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2006 Pzt 11:14:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
arkadaşım ne zaman aşıcaksınız bu eski kafalıkları ? Erkeklerin Kulağını Deldirirken Sunnet Oldugunu Falan Dusunuyosunuz Sanırım ...! Bırakın Kafa Açmayı Erkek Kupe Takmaz Die Bi kayide Yoktur ..! Sonucta İnsan İnsandır hiç bir kosul altında bu kadın değildir bu erkek değildir diye kıyaslayamazsınız ..! Ben kupe takıyorum sol kulağım we dudağım delik ..! Erkekliğimden Bir Şüphen Warsa Acık Adres Wereyim Suphen Kalmas

ENC0Z

ENC0Z resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2006 Pzt 11:30:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·alis17· :

Küpe erkeğe yakışırmı ibaresi yanlış. sen bikere baştan kaybetmişsin encoz

küpe takan zaten erkek değildir  küpe takan bilezik falan da takar

Arkadaşım sen baştan kaybetmişsin demekle neyikast ettin anmadım ama sanırım sen sadece yazdığım başlığı beğenmedin oysaki ben yazdığım başlığı beğendinizmi diye bişe sormadım sadece sorduğum soruya yorum yapsan daha çok sevinirim :))

herkesin yorumunada saygımızvar...

tşk..

xxlbabygirll

xxlbabygirll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2006 Pzt 11:48:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 bnce yakışan takmalı piercing e bnde karşıyım ve eğer kadın takabilir veya erk takamaz diye tartışırsanız kadınlar veya kızlar pantolon giymesin

aTTena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2006 Pzt 12:19:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·alis17· :

aTTena :
arkadaşım ne zaman aşıcaksınız bu eski kafalıkları ? Erkeklerin Kulağını Deldirirken Sunnet Oldugunu Falan Dusunuyosunuz Sanırım ...! Bırakın Kafa Açmayı Erkek Kupe Takmaz Die Bi kayide Yoktur ..! Sonucta İnsan İnsandır hiç bir kosul altında bu kadın değildir bu erkek değildir diye kıyaslayamazsınız ..! Ben kupe takıyorum sol kulağım we dudağım delik ..! Erkekliğimden Bir Şüphen Warsa Acık Adres Wereyim Suphen Kalmas

Kulağını ve dudağını delidiren adam başka yerlerinide deldirir  adresneden veriyorsunki. randevu ile çalıştığınıda yeni öğrendim senin gibi parlak çocukları bir şekere kandırırlar bak dikkat et

dostum Bu kadar Parlak Oldugumu Dusunuyosun Madem eğer k*cımı görmek istiyorsan Aynaya Bak ...!  

arwenqueen

arwenqueen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2006 Pzt 12:21:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bazı erkeklere küpede uzun saçda çok yakışıyor..Bazılarına ise hiç yakışmıyor..Yakışıyorsa takın arkadaşlar küpe..Erkeğe yakışmayan birşey olsaydı koskoca Yavuz Sultan Selim takmazdı..Buyrun bakın resme

guues

guues resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2006 Pzt 12:24:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

BENCE KUPEE BİR TARZDIR VE OZGURLUGU SİMGELER İNSANLAR FARLI DUŞUNE BİLİR AMA SEN SANA YAKIŞANI YAP KUPE TAKK                                                                  MEN GUESS                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

aTTena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2006 Pzt 12:24:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
arwenqueen :

Bazı erkeklere küpede uzun saçda çok yakışıyor..Bazılarına ise hiç yakışmıyor..Yakışıyorsa takın arkadaşlar küpe..Erkeğe yakışmayan birşey olsaydı koskoca Yavuz Sultan Selim takmazdı..Buyrun bakın resme

buda kupe takan adam erkek değildir diyenlere kapak olsun ....! Yukardaki resme bak ..!Sen onun Torunusun ...! bizde ..! Erkekliği sizdenmi öğrencez ?

arwenqueen

arwenqueen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Kas.2006 Pzt 12:44:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
alis17 bu tür sataşmalara hiçbir zaman cevap vermediğimi tüm cc bilir..Sana tavsiyem herhangi olay olduğunda yıkıcı değil yapıcı olmaya çalışman..Küpe takmak yada takmamak hayatınızın olayı imiş gibi durumu abartmayın..Ben burda fikrimi söyledim sanırım herkes gibi buna benimde hakkım var..Burda namazdan niyazdan bahsedende olmadı ayrıca konuyu dağıtmayın..Gerçek hayatta böyle herşeye muhalefet ederseniz başarısız olursunuz kişilerin fikirlerine saygı göstermeyi öğrenin..Burda açılmış bir başlığı  ağız dalaşına çevirip de seviyeyi düşürmeyin..Hoş sohbetler..
CC sohbet icin buraya
 <<12 3456789101112...14>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir