ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

17 Mayıs 2024, Cuma 09:17   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Dijital Yaşam > Dijital Yaşam
forum sohbet oyun basliklari
   @livee.com (kapanın elinde kalıyor)
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Vernon

Vernon resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Kas.2006 Cum 15:03:59      @livee.com (kapanın elinde kalıyor)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

microsoft yakında tüm mailleri live.com ile entegre edecek. biz şu an türkiye olarak alamıyoruz. EE güzel ve karizmatik mailleride elin gavuruna kaptırmakta olmaz tabii
yoktur @ live.com u aldım.ben sizde kendinize karizmatik mailleri alın bitmeden. Yada direk nickinizi alın derim ben.

Get Windows Live buraya giriyorsunuz.
Kayıt ol seçenegini tıklıyorsunuz.Biz türk oldugumuzdan sadece hotmail.com çıkıyor ilk başta.
Sonra şu kodu adres çubuguna yapıştırıyorsunuz.

javascript: var  live. ; var ds = new Array( com , net ); for (var i  0ds.length++){document.getElementById( idomain ).options[i] = new  Option(ds[i], ds[i])} alert( domains added );

Vernon

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Kas.2006 Cum 18:03:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ilerde kim almış benim ismimi veya kim aldı uleyn benim nickimi diye düşünmek istemiyorsanız bence acele edin yoksa ilerde bulmakta zorluk cekersiniz. Hotmail adreslerinin tamamını artık live olarak vermeye ve ona cevirmye başlıyacak haberiniz olsun

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Kas.2006 Cum 18:08:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

yaa bana mail gelmişti 3 hafta once live ile ilgili bende düzenledim,yani 3 haftadır filan bende live olarak alıyorum mailleri... çok hoş bi düzen war ama mail göstermede ben sefdim...

ama adresim deişmedi yani...sadece goruntu filan tarz değişti mail de...

m4rmc

m4rmc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Kas.2006 Cum 05:00:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Merhaba Vernon ;

Live uzantili e-mail almak istedim fakat beceremedim.

Kayit Ol dedik ten sonra kodu yapiştiriyorum fakat. Live in orjinal sitesine yönlendiriyor. Sanirim copy/ paste konusunda bir yanlis yapiyorum.

Müsait olduğunda bir daha anlatirmisin live uzantili mail alma konusunu. Tesekkur ederim

Not : Senin kendi sitendeki topiginide okudum fakat ayni bilgi var oradada.

Vernon

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Kas.2006 Pzr 07:23:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
3-5 günlük bir açık vardı hotmailde ve o açıgı şuan kapatılar malesef suanda alınamıyor.  üzgünüm keşke ogun yazmış olsaydın bana yardımcı olurdum
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir