ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

21 Mayıs 2024, Salı 16:23   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Chatcity için kendimce öneriler :))
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

m4rmc

m4rmc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Kas.2006 Sal 01:14:09      Chatcity için kendimce öneriler :))sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Merhaba ;

ChatCity de gozlemlediğim olumlu ve olumsuz birkaç konuyu aktarmak istiyorum,

-         Oncelikle ChatCity şehrinin gizemli tip’i Mr.CC den bahsetmek istiyorum.

Bu zamana kadar. Hep kim oldugunu merak ettik, gordugumuz odalarda kendisinin kimligini ogrenmek konusunda yarisa girdik. Bizler için güzel bir eglenceydi. Fakat suan ki Mr.CC nin yaptiği sulu sohbetinden ve davranislarindan .... olduguna eminim, benim gibi dusunenlerinde az olmadigina inaniyorum. Bu acidan mr.cc tipi gizemini yitirmiş gibi geliyor bana. Bu konu üzerinde yeni çalismalar yapmalisiniz.

.... değilse gülün geçin bu yazima J

-         ChatCity için yeni eklenen tipler ise oldukça başarili, hele o bebek tipi varya insanin böyle ekrani öpesi geliyor. Gerçekten bu açidan takdir ediyorum. Daha önce çikarmiş olduğunuz kedi ve köpek tipi ile müşterilerinizin bir çocugunu üzmüştünüz fakat yeni tipler ile gönlümüzü aldiniz.  Bu tarz güzel çalişmalarinizin devam etmesi dileğiyle.

-         Forumlar karşilikli bilgi alişverişi yapabileceğimiz güzel ortamlardir. Fakat Sitemize ait forumun bundan uzaklaştiği kanisindayim. Yildiz istiyorum topicleriyle dolduğunu görüyorum. Peki bu forum bu duruma nasil geldi. Ben yaşadiğim bir olayi anlatayim sanirim bu tarz olaylar yüzünden belkide bu forum bu hale geldi ;

Bir ara “ mutluluğun resmi “ tablosunun A.Dino ya ait olduğu iddaa edildi bu konuda bir topic acildi.. Ben ve diğer arkadaşlarimiz bu konuda bilgilerimizi yazdik. O tablonun A.Dino ya ait olmadiğini baksa bir ressama ait oldugunu üsenmeden arastirarak ve kulakta dolma olmayan gercek bilgilerle foruma yazdik. Maalesef ki bir moderator arkadaşim daha önce konuyu kendisi actiği için topigimizi ve verdiğimiz bilgileri silmistir. Moderatorun açtiği topige baktiğimda ise. Hala tablonun A.Dino ya ait oldugu ve bu yanlis bilgiye tesekkür mesajlarinin atildigini gördüm. Böyle bir durumda bilginin önemli olmadigini, topigi kimin açtiğinin önemli oldugunu anladim ve bu tür topiclere mesaj yazmamaya basladim. Saniyorum ki bir cok arkadasimizda bu tür nedenlerden benim gibi forumda vakit harcamamaya basladi.  

Bu benim yasadigim bir olaydi. Ve paylaşmak istedim belki forumun iyilestirilmesi konusunda sizlere yardimci olur.

-         Pek önemli değil ama şunuda eklemek istiyorum. ChatCity logon oldugumuz aşağıda verdiğim resimdeki bölümün ChatCity i modern görünümünden uzaklaştirdigi kanisindayim. Daha farkli ve ChatCity nin güzel görünümüne uygun yazi fontu ve renkleriyle yazilabileceğini düşünüyorum.

Hoş Sohbetler

Roen

Roen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Kas.2006 Sal 01:18:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Öneriler için teşekkürler.Bir önceki mesaj teknik bir problemden dolayı güncellenerek tekrar eklenmiştir.Daha önce aynı başlık altında görüş bildirmiş arkadaşlarımızdan özür diliyor ve anlayışlarına şimiden teşekkür ediyorum.İyi paylaşımlar.

AlKiiF

AlKiiF resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Kas.2006 Sal 01:22:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
m4rmc kafana göre takıl sen yaf bunlar senı fazla ılgılendırmıyor..adamlar bundan para kazanıyorlar tabıki de elınden gelenlerı yapıyorlar.yanı bunları dert etme o seylerı yazarken 4 gun dusunmussundur

DeatHStaR

DeatHStaR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Kas.2006 Sal 01:35:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
site senın olsa hak wercem sana ne oluyo anlamıom her yerden cıkıon hayır ola

ronin71

ronin71 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Kas.2006 Cum 12:17:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
şu bebek olayini ne zaman kaldircaksiniz . kedi köpegi anladik hadi onlarda gereksiz ama olsun ama bebekler ne oluyor ya bana çok saçma geldi. lutfen bu saçmaligi bir an önce  düzeltsin birileri bi onlar eksikti .karar sizin.

HeRGeCe2

HeRGeCe2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Kas.2006 Sal 09:58:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·m4rmc·
tüm fikirlerin için tşk..... bence çok güzel düşünceler ve haklısında

CeLLooOO34

CeLLooOO34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 21:15:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Selamlar

Benim chatcity için  şöyle bir düşüncem war.Aslında bu düşünceyi siteler arasıdan gezerken biyerde gördügüm bır aktıvıde sagladı.Şöyle izah edeyim ;

Bu forumlarla ilgili olmakta olup başlıgımızın ismi Chatcity nin EN leri ve bir oylamadan ibarettir.Konu mesela haftanın EN iyi ajanı yada haftanın EN iyi Moderatörü tabi bunlara değişik atraksiyonlarda eklenebilir.Bu işi üstlencek kişi tarafından ona gelecek talebler tarafından.Misal haftanın EN yakışlıklı erkeği veya bayanı Vs.. Vs... Bu başlıklar altında adaylar olabılır bu başlıkta yer alcak kişileri seçmek için bı başlık açılıp daha sonra bu başlıkta kazanan kişilerin bu oylamaya katılma hakkına sahip olması gibi.Yahut başlıgı düzenleyen her kimse o kimi yazmak istersek başlıkta kımlerı aday göstermek isterse onlar olabılır.Herkes oy kullanabılecek ama başlıgın konusunın saptırılmasına izin verılmıycek.Polemik yaratılmıycam ve gerginlik olmıycak.Herkesin sadece yazacagı o adaylar içerisinden seçtıgı kişinin adını yazmak olacak.Egerki konu eleştrıye karışırsa bu forum yetkilisi tarafından daha büyül bir polemegi dönüşmeden engellenecek.

Ben sadece düşündüm ve sizlerle paylaşmak istedim uygulamaya geçer yada geçmez Chatcity nin takdirine kalmıştır

Herkese Hoş SoHBeTLeR....Saygılarımla....

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir