ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
22 Mayıs 2024, Çarşamba 00:26   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   CHATCITY Yİ TANITIR MISIN?
 <<1...1011121314151617181920 212223>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

irfanksk

irfanksk resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Kas.2008 Pzt 03:19:22sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
insanların artık kendini yanlız hisetmeyecegi sanallıgı asmıs bir site

doga02

doga02 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ara.2008 Sal 11:41:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bence içimizdeki bi insanı daha burda yasatıyotuz yapmak istediklerimiz yapamadıklarımız paylasmak istediklerimiz paylasamadıklarımız hersey burda özgür olabilecgim bi sehir ve özgür olabilecegim bi ben daha var burada:)

CONSTANTlNE

CONSTANTlNE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ara.2008 Sal 14:38:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Olum O kadar Gerçeğe yakın bir Sanal Ortam Ki. ÖLsen senin için Cenaze töreni Dahi yaparlar..

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ara.2008 Sal 23:57:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
NEDEN NASIL NİÇİN SONUÇ

lucka

lucka resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ara.2008 Sal 19:44:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ich  hab  lib

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ara.2008 Pzr 17:58:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yan onca zamandır bu sitede olmanıza ragmen, Bu sitenin Tanıtımı Bu kadar kısamı olmalı . Bence daha iyisini hakediyor.Hakketigi  şekilde bence anlatmayı denemelisiniz Ben Halen istedigim şekilde İstediğim Kadar ikn olamadım :(

Bana kalırsa daha iyi anlata bilirsiniz bunu biliyorum. Oyuna girdiginiz Günden başlayarak bugüne dek geldigini gecirdiginiz ve yaşadıklarınız. sizlere bir fikir bir tema bir mazme vermiştir bunu nedne daha güzel verilmi şekilde kulanarak  anlatmayasınızki. Degilmi Biliyorum elinizden daha iyisi  gelir. sadece  cok az zaman ayırmalsınız  .. İnan bu  böyle.

Başarılar Arkadaşlar İyi melekler sizinle olsun

Lütfen chat city ve chatcity  forum taklitlerinden kaçınınız cünkü orda  tüm özel bilgileriniz  özel yazışmalarınız bile tekip ediliyor . UNUTMAYIN HER YER CHATCİTY  KADAR GÜVENLİ DEGİLDİR ,.LÜTFEN TAKLİTLERİNDEN KAÇININIZ..

LaserSail

LaserSail resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ara.2008 Pzr 18:04:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Çok doğru diyorsun Beng.Ben de bu düşünceyi defalarca tekrarladım user azlığından şikayetçiyim bu sitede.Zira alt yapısı itibariyle olsun her şeyiyle olsun site oldukça güzeldir ve sohbete el verişlidir.Fakat gelin görün ki bu site 40-50 user ın sığ sohbetiyle sürüyor.Oysa reklamı yapılsa yeni yeni userlar gelse fena mı olur.

Anladığım kadarıyla bu, sitenin kendi tercihi.başka bir şekilde bu konservatif tutumu açıklayamıyorum.

evanescence555

evanescence555 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ara.2008 Pzr 20:49:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ChatCity Anlatılmaz Yasanır

Lost20

Lost20 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ara.2008 Pzr 21:11:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bengline :

Yan onca zamandır bu sitede olmanıza ragmen, Bu sitenin Tanıtımı Bu kadar kısamı olmalı . Bence daha iyisini hakediyor.Hakketigi  şekilde bence anlatmayı denemelisiniz Ben Halen istedigim şekilde İstediğim Kadar ikn olamadım :(

Bana kalırsa daha iyi anlata bilirsiniz bunu biliyorum. Oyuna girdiginiz Günden başlayarak bugüne dek geldigini gecirdiginiz ve yaşadıklarınız. sizlere bir fikir bir tema bir mazme vermiştir bunu nedne daha güzel verilmi şekilde kulanarak  anlatmayasınızki. Degilmi Biliyorum elinizden daha iyisi  gelir. sadece  cok az zaman ayırmalsınız  .. İnan bu  böyle.

Başarılar Arkadaşlar İyi melekler sizinle olsun

Lütfen chat city ve chatcity  forum taklitlerinden kaçınınız cünkü orda  tüm özel bilgileriniz  özel yazışmalarınız bile tekip ediliyor . UNUTMAYIN HER YER CHATCİTY  KADAR GÜVENLİ DEGİLDİR ,.LÜTFEN TAKLİTLERİNDEN KAÇININIZ..

Başlığı açtıktan sonraki süreçte  Türkçe  kelimelerin olduğu bir metin yazmadın mı ? Chat City  tilkinin dönüp dolaşacağı yerdir.

rukenozdemir

rukenozdemir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ara.2008 Sal 18:47:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

slm millet

CC sohbet icin buraya
 <<1...1011121314151617181920 212223>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir