ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 07:19   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity Editörleri
forum sohbet oyun basliklari
   Moderatör Olmasını İstediğiniz Kişiler?
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

galata96

galata96 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Kas.2006 Pzr 12:45:14      Moderatör Olmasını İstediğiniz Kişiler?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Moderatör Olmasını İstediğiniz Kişiler?

Plague

Plague resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Kas.2006 Pzr 13:16:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Merhaba

Moderatör kimligindeki kişiler şuanda oldukca başarılılar dememizin bir sakıncası yok gibi.. Üst kademedeki yetkililer (cc-smod-cc-mod) birbirlerini tamamlayıcı nitelikteler düşüncesindeyim.Secilecek kişileri detaylı şekilde inceliyorlar kanısındayım.Görülen o ki şuanda mevcut cc-kmodlardan bir üst kademeye gelecek olan kişi bana göre  00me00 olacaktır ve nitekim alt kadro zaten zayıfken dahada zayıf olacaktır.2 den fazla atama olur gibi bir düşünceye sahibim.Üst kademedeki arkadaşlarında üstlerindeki sorumluluk ve yüklerin azaltabilecegi kişileri sececeklerinden eminim. CC iyi secimler yapar  Bekleyip görecegiz.İyi günler

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Kas.2006 Pzr 13:44:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

00me00

Oldukça başarılı buluyorum ve bir üst kademeyi hakettiğini düşünüyorum

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Kas.2006 Pzr 18:29:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Haki hazırdaki moderatörlerin yükselmelerini isterim. Hepside mükemmel.

Ancak başlığa göre moderatör olmasını istediğiniz kişiler diye soruluyorsa;

Tiniminikıs,Prenses344, alesta83,galata96, janselii , melissa606 ve MAAFFAAYY nın moderatör olmasını isterim.Konu başlıkları yorumları ve mükemmel paylaşımlarıyla bu saydıklarım, süperler.

Kendi düşüncem tabii

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Kas.2006 Pzr 18:31:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İsimler gecici sistemse kalıcı olandır.Moderatorlugu herkesın yapabılecegı bır ıs olarak gormuyorum.Secılecek kısılerın kendılerıne sorması lazım ben bu ısı yapabılırmıyım dıye.2 gunluk hevesler ıcın forumu mesgul etmek ıslerın aksamasını saglamak yanlıstır.Kım gelecekse gelsın forumun daha ıyı olması ıcın calısmalıdır bız bugune kadar boyle yaptık gonul ısterkı bızden sonrakılerde aynı dusuncede olsun...

Saygılar...

WaaLLaaCe...

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Kas.2006 Pzr 20:37:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
WaaLLaaCe :

İsimler gecici sistemse kalıcı olandır.Moderatorlugu herkesın yapabılecegı bır ıs olarak gormuyorum.Secılecek kısılerın kendılerıne sorması lazım ben bu ısı yapabılırmıyım dıye.2 gunluk hevesler ıcın forumu mesgul etmek ıslerın aksamasını saglamak yanlıstır.Kım gelecekse gelsın forumun daha ıyı olması ıcın calısmalıdır bız bugune kadar boyle yaptık gonul ısterkı bızden sonrakılerde aynı dusuncede olsun...

Saygılar...

WaaLLaaCe...

Aliciğim gerçekten en zor görev Moderatörlüktür bencede.Ben tebrik ediyorum valla.Herbabayiğitin hakkı değil.Mod.luk rozet alıp takmak değil:)

Bana deselerki Moderatörlük mü istersin yoksa sırtında 50 kilo çimentoyla hergün 5 km yürümek mi deseler.Ben çimento ve yürüyüşü seçerim harbiden.Moderatörleri bir kez daha kutluyorum

0RFE

0RFE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Kas.2006 Per 00:51:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Yönetim uygun olanı bulacaktır.

bellerophontess

bellerophontess resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Kas.2006 Çar 20:44:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

moderator arkadaslar her kim olucaksa forumu daha ileri noktalara tasıyacak bir interaktif tartısma platformuna dönüştürme potansiyeline sahip yorum ve dusunceleriyle tartısma konularını açacak ve bir anlamda herseyi kopyala yapıştırdan ibaret sanmayan ve bunu düzeyli kullanabilecek birisi olmalıdır.

Bu kosulları sağlayan biri benim gözümde moddur ve daimada desteklerim

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir