ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

7 Haziran 2024, Cuma 04:53   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   XXXXXSevgilinizin yaşıXXXXXX......
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 01:09:02sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Prangoşum senin yaş kaçtı yahu?

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 01:15:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 Hürroş...

CLumSyx

CLumSyx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 01:17:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Güsel olan her varlıkla birlike olabilirim

ela1905papatya

ela1905papatya resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 01:45:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

21-35???

engel olurmu dersiniz????

GebereSiiCEE

GebereSiiCEE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 17:41:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
iki insan bir birine deger verdikten sonra  yasın pek önemi yoktur diye düşünüyorum ama sınır olarak en fazla 10 diyebilirim tabi her iki insanında olgun olması gerek ve düşüncelerin birbirine uyması gerek  anlasma bakımından  önemli bir konu    sevgilerimle

AcHILLeSs

AcHILLeSs resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 20:11:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Aşk söylenmesi kolay ama yaşanması  zor  bi duygudur Aşk bence sınır tanımaz bu sadece yaş faktörü için geçerli degil Zaten seven insan  yaşı umursamaz  Yeterki düşünceler uyuşsun Duygular paylaşılsın Gülü seven dikenine katlanır 

bellerophontess

bellerophontess resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 20:53:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
İlişkide önemli olan iki tarafında ilişkiyi sürdürecek olgunluğa sahip olmasıdır ama ben bunu kendi yaşıtlarımda göremedim. Sevgilim benden 5 yaş büyük ve yaşının getirdiği olgunlukla herşey mükemmel gidiyor. itinayla tafsiye edilir.

miracle87

miracle87 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 21:23:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
laf kalabalıgına gerennnnkk yok kısaca erkek bırazdaha olgun olmalı ama bılımsel acıdanda dusunursek erkeler daha gec olgunlasıyor bır bayana göre salimimmimmmn yaşı23

ccbLuEwAyscc

ccbLuEwAyscc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Kas.2006 Cum 21:40:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·ANGELROSE· :

kendi fikrim hiçbi zaman bi bayan kendınden kucuk bırı ıle ve bi bay da kendınden buyuk bı bayanla olmamalı ilişkiye ters bencee .Ya kendi ile yasıt olmalı ya da bi bayan kendinden buyuk ıle ama asırı yas farkı olmamalı aynı sekılde bı bay da kendınden kucuk bırı ıle olmalıı ama arada yas farkı fazla olmamak uzere.Ben aşkımla aynı yastayızz ve dusuncelerımız,fikirlerimizz ortakkk yanı cok ıyı anlasıyoruzzz ve ilişkimiz cok guzel gıdıyooo nazar degmesınntütütütütü tühhhh.

yaş sorun olmaz çünkü bitanemle aynı yaştayız ama o daha benim bebeğim aşkım herşeyim benden küçükte olsaydı büyükte olsaydı ondaki tatlılıkla ben sorun etmezdim yaş farkını

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Kas.2006 Cmt 21:29:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ccbLuEwAyscc :
·ANGELROSE· :

kendi fikrim hiçbi zaman bi bayan kendınden kucuk bırı ıle ve bi bay da kendınden buyuk bı bayanla olmamalı ilişkiye ters bencee .Ya kendi ile yasıt olmalı ya da bi bayan kendinden buyuk ıle ama asırı yas farkı olmamalı aynı sekılde bı bay da kendınden kucuk bırı ıle olmalıı ama arada yas farkı fazla olmamak uzere.Ben aşkımla aynı yastayızz ve dusuncelerımız,fikirlerimizz ortakkk yanı cok ıyı anlasıyoruzzz ve ilişkimiz cok guzel gıdıyooo nazar degmesınntütütütütü tühhhh.

yaş sorun olmaz çünkü bitanemle aynı yaştayız ama o daha benim bebeğim aşkım herşeyim benden küçükte olsaydı büyükte olsaydı ondaki tatlılıkla ben sorun etmezdim yaş farkını

Al buyur burdan yak bunlarda yaşı yaşımacılar.NAsıl yani yaa ben diyorum ilişkiyi yaşarken yorum yapmasak mı?HAni bir ay sonra yaşlar aynı oldumu böle şöle sorunlar çıkıyo diye yazmaya kalkmayın şaka şaka....

Aşk veya sevgi yaş değilmiş sorun sorun anlaşılabilirlilik ihtimalleri

CC sohbet icin buraya
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir