ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
3 Mayıs 2024, Cuma 07:33   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   öyle bi yaşayın ki hiç bir zaman KEŞKE demeyinn!!!!
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

EbRuLLii

EbRuLLii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Kas.2006 Pzr 19:00:42      öyle bi yaşayın ki hiç bir zaman KEŞKE demeyinn!!!!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
BIR GÜN CAN SIKINTISINDAN GEZIYE CIKTIM DISARI GEZDIM SAATLERCE SOKAKLARDA.KARSIMA CIKAN BIR ERKEK BANA BIRSEYLER ANLATMAYA BASLADI.BEN ILK ÖNCE ONUN DILSIZ OLDUGUNA INANMADIM AMA SONRA HERGÜN BULUSUNCA ANLADIMKI KONUSAMIYORMUS. BIR KAZADA OLMUS NE OLMUSSA..
ARADAN 2 HAFTA GECTI BIZ TABIKI HERGÜN BULUSTU ONA COK ALISTIM ONU COK SEVMEYE BASLAMISTIM TABIKI BIR KARDES BIR DOST OLARAK:ONAHERSEYIMI ANLATIYORDUM ODA TABI BANA KAFASINI SALLIYORDU:
5 HAFTAMIZDA BANA BIRSEYLER YAZMISTI VE ONU BIR COCUKLA BANA GÖNDERDI AYNI FILIMLERDEKI GIBI:
MEKTUBUN ICINDE SENI HERZAMANKI BULUSTUGUMUZ YERDE BEKLIYORUM DEDI:
BENDE GITTIM TABI,GITTIGIMDE ELINDE 50 GÜL CICEGI VARDI HEPSINI ELLERIME SIKISTIRDI,
BENDE KABUL ETTIM AMA O GÜLLERLEN NE DEMEK ISTIYOR ANLAMADIM; SONRA BANA IKINCI BIR MEKTUB VERDI;ICINDEDE
SENI SEVIYORUM YAZIYORDU ,AMA SADECE BU DEGIL TABI
IKI SATIR DAHA BIRSEY YAZIYORDU VE BEN ONU OKUYAUNCA BÜTÜN HAYALLERIM YIKILDI SANKI BÜTÜN DÜNYAM SÖNDÜ,
MEKTUBUN SON KISMINDA BEN KÖYÜME GIDIYOR AILEMLEN BIR DAHA GÖRÜSEMICEZ DIYE BIRSEYLER YAZIYORDU,
ONUN GÖZLERINE BAKIYORDUM YASLAR AKIYORDU ONUN BANA ASIK OLDUNU BILMIYORDUM BEN SADECE ARKDAS OLDUGUMUZU SANIYORDUM AMA MEYERSEM ÖYLE DEGILMIS,
ELIMI SON KEZ TUTTU SON KEZ GÖZLERIMDEN AKAN YASI SILDI SON KEZ ELINI KALBIME KOYUP GÖZLERIMIN ICINDE BAKTI;
VE HIC ARKASINA BAKMADAN GITTI:
O ANDA BENLIGIMI KAYBETTIM BEN BENMIYIM DEDIM,AYAKLARIM YERDEN KESILDI ARKDASINDAN BENDE SENI SEVIYORUM DIYEREK BAGIRMAK ISTEDIM AMA NEDENSE BUUNU KALBIM KALDIRAMADI.
EVE GITTIGIMDE BENDE ANLADIMKI BU DOSTLUK DEGIL ASK MIS ONA O KADAR BAGLANMISIM KI O ANDA ANLADIM.AMA ARTIK IS ISDEN GECMISDI O GITMISDI VE BIRDAHA DÖNMÜCEKDI.KESKE GERI DÖNSEYDI KESKE ZAMANI GERIYE CEVIRE BILSEYDIM KESKE O GECEYE DÖNSEYDIM.HERSEYI COK GEC ANLADGIM ICIN COK PISMANIM

EbRuLLii

EbRuLLii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Kas.2006 Pzr 19:03:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu hikayeyi sizlerle paylaştım çünkü bende yaşadımm....

SeiNFeLD

SeiNFeLD resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Kas.2006 Pzr 19:04:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

WaiTFForME50

WaiTFForME50 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Kas.2006 Pzr 19:05:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ne demem gerekiyo bilmiyorum ama çok güzel Ebrucum eline sağlıuk cnm çok güzeldi

HeRGeCe2

HeRGeCe2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Kas.2006 Pzr 21:25:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

her insanın başına geliyor bu tür olaylar

çok iyi dostun arkadaşın bilirsin onu ama onu kaybedince anlarsın herşeyi

keşke keşke hep bunu deriz keşke yapabilseydim söyleyebilseydim keşkeler hiç birmez ama herşey bitmiştir artık o yoktur o gitmiştir o dönmeyecektir ama o herzaman senin kalbinin bir köşesinde hep duracaktır keşkelerinle birlikte

keşke seni ne kadar çok sevdiğimi söyleye bilseydim

youngjournalistx

youngjournalistx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Kas.2006 Pzr 21:38:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

çok güzel bir hikaye ama içinde pişmanlıklar baş kaldırmış hayat bıze herŞeyı  dogrudan ogretMİyor basımıza gelen bazı olaylar karsısında bırseylerı ogrenıyor, degerını anlıyor ve ne yapmamız gerektıgını ancak ole ogrenıyoruz senden boyle bırsye yasamıssın umarım bır daha hayatında keske dıyecegın bırsey yapmazsın keske dememek ıcın kalbımın sesını dınlıyorum o an ıcımden ne gelıyorsa onu yapmaya calısyorum tabı ne kadar basarılı oluryorsan bılmıyorum

SANA KEŞKELERSİZ BİR HAYAT DİLİYORUM

TheLastOfCocukBezi

TheLastOfCocukBezi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Kas.2006 Pzt 00:06:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hayatımda keşke demedim bunu dememek için de elimden ne geliyorsa yaptım. Ama yeterli olmadı ilk defa bende burda keşkeeeee diyorum ebru seninle birlikte keşke sende seni seviyorum diyebilecek o insanın yüreğinden tutabilecek kadar cesur olsaymışsın.  

lllEFElll

lllEFElll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Kas.2006 Pzt 14:19:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
kutlarım ebruşş  mükemmel duygusal bi yazı yazmışın  ne diycemi bilemiyorumm  paylaşımın için teşekürlerrr
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir