ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

18 Mayıs 2024, Cumartesi 03:03   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Fıkralar
forum sohbet oyun basliklari
   Fıkra Köşesi...
 <<1234567891011 12131415161718192021...37>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xXxfactorxXx

xXxfactorxXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ara.2006 Cum 14:09:45sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

BrianWlGGANS

BrianWlGGANS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ara.2006 Cum 19:34:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İmamın biri imamlık yaptığı bölgedeki bir evli kadına göz koymuş. Nasıl yapsa nasıl etse de bu kadını halletse bir türlü çare bulamamış. En sonunda dayanamayarak kadına durumu açmış. "Hiç kaçarı yok seni halledeceğim. İsterim ki bu senin gönlünle olsun" demiş. Kadın bakmış ki durum ciddi ve kurtuluşu yok, hiç olmazsa buna yerine getiremeyeceği şartlar ileri süreyim ki kurtulabileyim demiş. Bunun üzerine imama: "Tamam ama üç şartım var. Bu üç şartımı yerine getirebilirsen helal olsun her şey sana" demiş ve şartları sıralamış. 1. Bütün ahalinin gözleri önünde içki içeceksin. 2. Bütün ahaliye erkeklik organını çıkarıp göstereceksin. 3. Beni hallederken kocamın gözleri önünde halledeceksin demiş. İmam bu zor şartlar karşısında çok sıkışmış, çok hal çaresi aramış. Sonunda camide vaaz verirken içkinin haram edilmesinin sarhoş edici özelliklerini göstermek amacıyla eline aldığı içki bardağını kafaya dikmiş ve "Ey cemaat işte bazıları bu zıkkımı böyle içip içip avare gibi sokaklarda dolaşıyorlar, benim sarhoşluğum sizlere kötü örnek olsun sizler de içmeyin" demiş. Bunu duyan kadın biraz telaşlanmış ama nasıl olsa geride yerine getirmesi imkânsız olan iki şart daha var diye düşünmüş. İmam geri kalan iki şartı nasıl yerine getireceğini düşüne düşüne, sonunda mahallenin orta yerinde kalabalığın arasında bağırmaya başlamış: "Ey ahali, son zamanlarda ortalıkta bir söylentidir kol geziyor. İmam hötöröf, malını kestirmiş, erkek kılığında dolaşan kadın diye, ve işte görün erkek miyim ibne miyim demiş ve erkekliğini çıkararak halka karşı sallamış. Bunu duyan kadın biraz daha endişelenmiş ama nasıl olsa son şartı yerine getiremeyeceğini düşünerek biraz rahatlamış. Bir gün imam minareye ezan okumaya çıktığında, caminin karşısında bulunan kadının evinin bahçesinde kocasıyla birlikte bahçeyi çapalayıp, düzelttiklerini görmüş ve bağırmış:
- Heeeey! Komşu, güpegündüz, mahallenin orta yerinde evin bahçesinde herkesin gözü önünde karınla iş tutmaya utanmıyor musun?
- Komşu: "Ne iş tutması imam efendi? Bahçeyi işliyoruz burada görmüyor musun? Hiç öyle şey olur mu?"
- İmam: "Ne bahçesi utanmadan iş tutuyorsunuz işte, buradan öyle görünüyor, inanmazsan gel bir de sen bak" demiş. Bunun üzerine imamla koca yer değişmişler ve imam kadının işini bahçede ve kocasının gözleri önünde bitirivermiş. Daha sonra aşağıya inen koca ise:
-"Hocam kusura bakma, gerçekten de oradan öyle görünüyormuş."

Chatcity ?

Just join us ! l Lineage 2 l Chatcitye girebilmek için ? l Soru ve önerileriniz 

Forum kuralları l Foruma resim upload etmek l Haberin var mı ?Duyurular l Forumun en iyileri

provokandome

provokandome resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ara.2006 Cum 19:44:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Jim ile Mary akıl hastanesinde iki hastadır. Bir gün hastanenin yüzme havuzunun etrafında dolaşırken Jim aniden suya atlayıp en dibe batar. Bunu gören Mary hemen ardından atlar ve dibe kadar yüzüp Jim i kurtarır. Tabii Mary nin bu kahramanca davranışı hastanede olay olur. Bunu duyan başhekim de Mary nin artık iyileştiğini düşünüp, hastaneden derhal taburcu edilmesi emrini verir. İşlemler yapılır, belgeler çıkartılır, Başhekim ayni gün Mary nin yanına gider:
-Mary, sana bir iyi bir de kötü haberim var. İyi haberim, yaptığın kahramanca davranıştan ötürü anladık ki akli dengen tamamen yerinde ve böylece hastanemizden taburcu oluyorsun. Kötü habere gelince, kurtardığın hasta, Jim, intihar etmiş. Az önce odasının banyosunda kendisini asmış bulundu.
- Mary gayet sakin yanıt verir: “O intihar falan etmedi ki. Ben onu astım kurusun diye. “

Deli

alesta83

alesta83 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ara.2006 Cum 22:09:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
>Genc koca eve gelmis, karisi boynuna sarilarak karsilamis onu..
>"Hayatim harika bir haberim var.. Bir ay geciktim.. Herhalde
>bir bebegimiz olacak, Doktor bu sabah test yapti.. Sonucunu alana
>kadar lütfen kimseye soylemeyelim!" demis heyecanla..
>Ertesi sabah elektrik idaresinden bir görevli son faturayi
>Odemedikleri icin kapiyi calmis,
>"Siz bayan Smith misiniz? Biliyor musunuz bir aylik  gecikmeniz var..!"
>"Bir aylik gecikmem oldugunu siz nereden biliyorsunuz?"
>demis kadin hayretle..
>"Bayan, dosyalarimizda acikca gorunuyor..!"
>"Nee?, Dosyalarinizda mi?"
>"Kesinlikle!"
>"Beyefendi, lutfen bu gece esimle gorusmeliyim!" demis kadin
>ve korkuyla olani biteni esine anlatmis..
>Kocasi ertesi sabah kizgin bir boga gibi elektrik idaresine
>dalmis..
>"Neler oluyor burada?. Karim bir dosyadan bahsetti.. Aylik
>gecikmesi ile ilgili!" diye bagirmis adam..
>"Sakin olun.. Ciddi birsey degil!" demis memur.. "Bu gecikme
>icin bize borclusunuz!"
>"Size mi borcluyum? Ya odemezsem??"
>"O zaman sizinkini kesmek zorunda kalacagiz!"
>"Ama o zaman karim ne yapacak?"
>"Bilmiyorum!" demis, memur.. "Hanimefendi artik ............
>idare eder  !!! "

MyBrood

MyBrood resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ara.2006 Cum 22:13:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

:))

Komikti alestaaa breeee

İsrailli güzel casus Suriye den dönüp İsrail Genelkurmayı na rapor verir: - Hafız Esad ın son saldırı planını gece masasından çaldım. Üstelik, bununla kalmayıp oğlunu da hapsettim. Generaller sevinçle haykırırlar: - Harika, oğlunu hemen bize ver, sorguya çekelim. Güzel casus üzgün bir yüzle cevaplar: - İşte bu hemen olmaz, dokuz ay beklememiz lazım...

HayaI

HayaI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ara.2006 Cmt 14:35:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ateist bir adam bir gün ormanda geziyor ve etrafindaki güzelliklere bakiyormus.
"Evrim ne güzellikler yaratiyor!" diye düsünüp mest oluyormus.Birden arkasinda kocaman bir ayi belirmis ve onu kovalamaya baslamis. Adam bütün gücüyle kaçiyormus ama her arkasina bakista ayinin daha yaklasmis oldugunu farkediyormus. Dakikalarca süren bir kaçisin sonunda adamin ayagi yerdeki dala takilmis, ayi adamin üzerine atlamis, pençesini kaldirmis. Tam vurmaya hazirlanirken adam "TANRIM!!!" diye bagirmis. Bir anda zaman durmus, ayi donmus, ormandaki nehir bile akmaz olmus. Bir anda orman kararmis ve gökyüzünden bir isik süzmesi adamin üzerine parlamis. Çok derinden gelen ilahi bir ses adama:
- "Yillarca bana inanmadin, yaratilisi kozmik bir kazaya bagladin, sana bu durumda yardim etmemi mi istiyorsun?  Seni sevgili bir kulum mu saymaliyim?" demis.
Adam utanç içinde:
- "Biliyorum bunca yildan sonra dindar biri olmayi istemem haksizlik, ama belki AYIYI dindar yapabilirsiniz." demis. Ses:
- "Peki." diye karsilik vermis ve isik kaybolmus. Nehir tekrar akmaya baslamis. Hersey eski haline dönmüs.
Ayi pençesini indirmis, iki pençesini de göge dogru çevirmis, ve konusmaya baslamis:
- "Tanrim, senin rizkinla orucumu açiyorum, hamdolsun verdigin nimetlere."

HayaI

HayaI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ara.2006 Cmt 14:41:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bir Amerikali, bir Ingiliz ve bir Irakli kahvede oturmus çay içiyorlar. Amerikali çayini bitirince bardagi havaya firlatmis, silahini çikarip bardaga ates edip parcalamis:

- "Bizde bardaklar o kadar ucuzdurki biz Amerika da ayni bardakla iki kere çay içmeyiz" Ingiliz de bunun üzerine çayini bitirip bardagi havaya firlatmis ve ates
ederek bardagi parçalamis:

-"Bizim Ingiliz kumsallarinda bardak yapacak cam için o kadar çok kumsal vardir ki,ayni bardakla iki kere çay içmeyiz"

Bunun üzerine Irakli da çayini bitirmis,bardagi havaya firlatmis, silahini çekip Amerikali ve Ingilizi vurup öldürmüs:

"Bagdat ta bu Ingiliz ve Amerikalilardan o kadar çok var ki,biz ayni adamlarla oturup iki kere çay içmeyiz..."

illedeselin

illedeselin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ara.2006 Cmt 14:56:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Temel sarışın uzun saçlı ,yeşil gözlü, güzel vücutlu bir kıza aşık olmuştur. Ama kızın onu beğeneceğinden emim değildir. Ailesine,  bu kızla evlendirmezsseniz kendimi öldürürüm diyince ailesi umutsuzca kızın ailesiyle konuşmaya karar verir.

Sonunda kız razı olur ve evlenirler. Düğün biter Temel le karısı evlerine gider. Kız gelinliğini çıkarır Temel çok heyecenlıdır. Kız daha sonra başındaki peruğu çıkarır. Temel şaırmıştır ama kızın güzelliği karşısında çok fazla sıkmaz canını. Olsun der saçıda olmayıversin ne var...Daha sonre kız lensleri çıkarır. Temelin şaşkınlığı artmıştır ama; aman gözü de yeşil olmayıversin der.  Ama kız devam etmektedir. Takma gögüslerini çıkarır daha sonra da takma kalçaları....o güzel kız gitmiş yerine tahta gibi bişey gelmiştir. Müthiş canı sıkılan temel aşağı iner kapının eşiğine oturup bi sigara yakar ve "ben ne yaptım" diye kendini sorgulamaya başlar.

O sırada kız pencereyi açıp Temele şöyle der: "Temel kocacım gel bak sana bi kızın en değerli varlığını vericem."

Temel başını bile çevirip bakacak durumda değildir. Sadece eliyle işaret ederek:

"AT ONİ AŞŞA BEN BURDA HALLEDERİM"

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ara.2006 Pzt 10:12:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·HayaI· :
Ateist bir adam bir gün ormanda geziyor ve etrafindaki güzelliklere bakiyormus.
"Evrim ne güzellikler yaratiyor!" diye düsünüp mest oluyormus.Birden arkasinda kocaman bir ayi belirmis ve onu kovalamaya baslamis. Adam bütün gücüyle kaçiyormus ama her arkasina bakista ayinin daha yaklasmis oldugunu farkediyormus. Dakikalarca süren bir kaçisin sonunda adamin ayagi yerdeki dala takilmis, ayi adamin üzerine atlamis, pençesini kaldirmis. Tam vurmaya hazirlanirken adam "TANRIM!!!" diye bagirmis. Bir anda zaman durmus, ayi donmus, ormandaki nehir bile akmaz olmus. Bir anda orman kararmis ve gökyüzünden bir isik süzmesi adamin üzerine parlamis. Çok derinden gelen ilahi bir ses adama:
- "Yillarca bana inanmadin, yaratilisi kozmik bir kazaya bagladin, sana bu durumda yardim etmemi mi istiyorsun?  Seni sevgili bir kulum mu saymaliyim?" demis.
Adam utanç içinde:
- "Biliyorum bunca yildan sonra dindar biri olmayi istemem haksizlik, ama belki AYIYI dindar yapabilirsiniz." demis. Ses:
- "Peki." diye karsilik vermis ve isik kaybolmus. Nehir tekrar akmaya baslamis. Hersey eski haline dönmüs.
Ayi pençesini indirmis, iki pençesini de göge dogru çevirmis, ve konusmaya baslamis:
- "Tanrim, senin rizkinla orucumu açiyorum, hamdolsun verdigin nimetlere."

Güzeldi,eline sağlık :)

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ara.2006 Pzt 10:13:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Soguk çay

Bir Kirsehirli, kahveci arkadasinin dükkaninin önünden geçreken her sabah "Soguk çay var mi" diye sorar. Arkadasi da "Yok" der.
Bu soru ve cevap hergün devam edince kahveci birgün sabah çayi sogutur ve arkadasini bekler.
Her zamanki gibi Kirsehirli gelip "Soguk çay var mi" diye sorar. Arkadasi "var" der.
Kirsehirli gayet sakin "Isit da içelim ozaman" der

CC sohbet icin buraya
 <<1234567891011 12131415161718192021...37>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir