ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
2 Mayıs 2024, Perşembe 20:10   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Delinin Şiiri:d
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2006 Çar 02:17:48      Delinin Şiiri:dsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
off...
üzülme bebeğim, sakın üzülme olmadı işte ayrıldık,
kızmıyorum sana kızamıyyorum.
yeterki sen üzülme, ben sana kıyarmıyım,
yani okadarda hıyarmıyım.
hıyar dedimde aklıma geldi;
eski sevgilinle aran nasıl?
misafir ol gel bana,yumurta kırayım sana.
param pulum yok ama borç yazdırırız bakkala.

hatırlarmısın bilmem; o mahmur beste çalar müjgan la ben fenalaşırdık,
seni bekledim geçen gece neden saza gelmedin,
seni bilmem ama ben fena gaza geldim soda içtim geçti.

hatırlamalı sevgiyle anmalı unutmamalı incitmemeli uçan memeli kaçan memeli  öbürüde gelmiş hani bana hani bana demiş.
biliyorsun unutamam seni asla.

hafife alma aşk vurur insana,
birde yer vurur insana.

sen çok güzelsin hem.
a acaipsin
b acaipsin
c hiçbiri
d hepsi.

hatırlarmısın sazlar çalınırdı çamlıcanın bahçelerinde,
benimde arabamın teybini çalmışlardı.
şimdide seni çaldılar benden,
ve içiyorum şimdi her gece

her başka işkembe, paça tuzlama kelle,
gel beni kısmen yelle
ha unutmadan ebabil kuşsa saka daha kuştur
saka kuş olarak kalacaktır, kustur kuş olacaktır,
kuştuk kuştunuz kuştular kuşarlar.

şiirime burda son verirken (Bİ DAKKA DOKTOR BEY)
SENİ ÇOK SEVDİĞİMİ SÖYLEMEK İSTİYORUM.

m4rmc

m4rmc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2006 Çar 04:43:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kaymakam kizi, etme bu nazi, gel bize bazi bazi :))

defnem19

defnem19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2006 Çar 16:41:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Al.. bi saçma şiirde benden  orta okuldayken sınıfın ddelisi gizlice hatıra defterime yazmış çok etkilenmiş olmalıyım hala ezberimde

Bak bana bana 

Aynalardan bak

Bakmazsan darılırm

Bakarsan ayılırım

Sen yinede kafana göre takıl

Takılmassan......

Walla devamı vardı unutmuşum

Böyle uzayıııııp gidiyo  

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2006 Çar 18:13:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bir deLi
sakin ve sessiz
bir köşede nefessiz.
bir deli
bi de gözleri
birini arar durur kıyısında sabahın.
titriyordur elleri.
o onca heyecanın
sonuna aglıyordur belki.
.
hiç olmamış bir sevgili
ve onun cansız sevgisi.
bir deli
bir de kalemi.
tek anlayanı kendisi.

fulya81

fulya81 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2006 Çar 18:38:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İnanır mısınız, bizde mahallenin değil sınıfın delisi vardı! Şarkı yazmıştı okumuştuk ama melodisi hakkında en ufak bir fikrimiz bile yok saklıyodu :(

Şarkı şarkıdır ama bu başka!! Şöyle ki;

"Bir kız vardı çok ağlardı çok gülerdi çok ağlardı, yapardım gene bozardıııı! Ben onu sevdim! O beni sevmediiiiiii! Yeteeeer! Bıktım artık! Okulun ilk gününde sniperla vurulduuum! Silah milah hepsi yalan, senden güzel mi vaaar! Sormak lazım değil evet senden güzel var! Anam daha hoş! Hem o yemek yapar! Sen oturursun aylak! Saçın mavi mor yanar döner sende öylesiiin! Adın Ferdaaa! Canım fedaaa sana, adın ferda,, canım fedaaa saaanaaaaa! Aşkım, okuldan at beni! Kendini kollarına at benim! Kurtulalım şu kadından (öğretmen) İntaar(evet intaar yazdı) edelim hep beraber

1-2-3-4 Son ki (evet ki) üç tört! Alalım ipi geçirelim boynumuza, asalım tavandan aşşaya(aşşaya yazdı ben napiim) altımıza bi tabure atalım kendimizi aşşaya! Hayat boş! Para lazım kazanmaya cennet beleş! Allah kurtarsın arkataş! ARkaaaataaşşşş!

Öğretmen sınıfa girdi : Haydiin çoçuklar imtaaahan olceksiniz!

Allah belanı versiiiin! Hoca mısın nesin? Bırak bi kün imtahan olayalım beee! Bu neeee! Aaaah bu neee! 2-2 tört mü ediiydi? Aaaah! Çaktım sınavdan uleeeen! Ben Erkan!"

Tövbe estaaaaaaaafurullah! Şarkıyı (!!!) yadık bisürü kağıda eve götürüp kilitli çekmecemize koyduk! 1. günde birinin annesi bulmuş! Çocuk itiraf etmiş, herkesin kilitli çekmecesinde diye! Veli haberleşme zinciri olmuş resmen! Annemde  buldu onu ama imha etmesine izin vermedim! Şaka bi yana annem onu al şunu koy bi yere bana ne dedi! İmha etti soora! Bende Ayşegül ünkinden kopya çektim! İngilizce yazdığım için annem bişiy anlamadı! Ben 1. sınıftan beri ingilizce bilirim de! Soora büyüdüm ve o kağıt önümde!

SeiNFeLD

SeiNFeLD resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2006 Çar 19:46:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Deliye Uygun şiir Budur

xCadiKisKedix

xCadiKisKedix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Kas.2006 Çar 20:12:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·fulya81· :

Ýnanýr mýsýnýz, bizde mahallenin deðil sýnýfýn delisi vardý! Þarký yazmýþtý okumuþtuk ama melodisi hakkýnda en ufak bir fikrimiz bile yok saklýyodu :(

Þarký þarkýdýr ama bu baþka!! Þöyle ki;

"Bir kýz vardý çok aðlardý çok gülerdi çok aðlardý, yapardým gene bozardýýýý! Ben onu sevdim! O beni sevmediiiiiii! Yeteeeer! Býktým artýk! Okulun ilk gününde sniperla vurulduuum! Silah milah hepsi yalan, senden güzel mi vaaar! Sormak lazým deðil evet senden güzel var! Anam daha hoþ! Hem o yemek yapar! Sen oturursun aylak! Saçýn mavi mor yanar döner sende öylesiiin! Adýn Ferdaaa! Caným fedaaa sana, adýn ferda,, caným fedaaa saaanaaaaa! Aþkým, okuldan at beni! Kendini kollarýna at benim! Kurtulalým þu kadýndan (öðretmen) Ýntaar(evet intaar yazdý) edelim hep beraber

1-2-3-4 Son ki (evet ki) üç tört! Alalým ipi geçirelim boynumuza, asalým tavandan aþþaya(aþþaya yazdý ben napiim) altýmýza bi tabure atalým kendimizi aþþaya! Hayat boþ! Para lazým kazanmaya cennet beleþ! Allah kurtarsýn arkataþ! ARkaaaataaþþþþ!

Öðretmen sýnýfa girdi : Haydiin çoçuklar imtaaahan olceksiniz!

Allah belaný versiiiin! Hoca mýsýn nesin? Býrak bi kün imtahan olayalým beee! Bu neeee! Aaaah bu neee! 2-2 tört mü ediiydi? Aaaah! Çaktým sýnavdan uleeeen! Ben Erkan!"

Tövbe estaaaaaaaafurullah! Þarkýyý (!!!) yadýk bisürü kaðýda eve götürüp kilitli çekmecemize koyduk! 1. günde birinin annesi bulmuþ! Çocuk itiraf etmiþ, herkesin kilitli çekmecesinde diye! Veli haberleþme zinciri olmuþ resmen! Annemde  buldu onu ama imha etmesine izin vermedim! Þaka bi yana annem onu al þunu koy bi yere bana ne dedi! Ýmha etti soora! Bende Ayþegül ünkinden kopya çektim! Ýngilizce yazdýðým için annem biþiy anlamadý! Ben 1. sýnýftan beri ingilizce bilirim de! Soora büyüdüm ve o kaðýt önümde!

cok ho$ be:D

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir