ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

29 Nisan 2024, Pazartesi 00:04   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> İlanlar Duyurular > Aktivite, Konser, Söyleşi, Tiyatro vs anonsları, hatırlatma
forum sohbet oyun basliklari
   İşte Güzel Bir Aktivide
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Peeg

Peeg resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 13:40:09      İşte Güzel Bir Aktividesohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
ChatCity de En Güzel Aktivitelerden Biri Ana Sayfada Yayınlanmasına Rağmen Yinde Burda Yer Almasını Uygun Gördüm Böle Aktiviteler Yapılmalıdır Sanal Olsa Bile

lllMaDLylll

lllMaDLylll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 10:20:53sohbet oyun linki
Bu Sanal Bir Aktivite Değildir Çok Güzel Bir Ortamda Gerçekleştirildi ve CureDone Arkadaşımızın Marifetiyle Sanala Taşındı :) Bunun Gibi Onlarca Aktivite Yaptık Buna Benzer Aktiviteler Yapılması İçin İnsanların Dostluklarını ve İçtenliklerini Belli Etmesi Gerekiyor Yoksa Artık Böyle Aktiviteler Çok Zor Geliyor Bana :s

CureDone

CureDone resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 11:15:57sohbet oyun linki
Peeg :
ChatCity de En Güzel Aktivitelerden Biri Ana Sayfada Yayınlanmasına Rağmen Yinde Burda Yer Almasını Uygun Gördüm Böle Aktiviteler Yapılmalıdır Sanal Olsa Bile

madly arkadasimin da belirttigi gibi bu sanal bir bulusma deildi. ancak ana sayfaya koyulan resimde ufak bir oynama yapilmis. bu bulusma yilbasinda deil cok daha once nevizade de gerceklestirilmis bir bulusmadir. bir daha gerceklesip gerceklesmeyecegini bilmiyorum fakat gayet eglenceli bir ortamdi. bende kendi capimda bunu diger CC kullanicilariyla mizahi da icine katarak paylasmaya calistim

Peeg

Peeg resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 14:15:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Dışardaki Buluşmanızdan Bahsetmiyorumki. Burda Gerçekleşmiş Olandan Bahsediyorum. Konu Çarptırılmasın Lütfen.

lllMaDLylll

lllMaDLylll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 21:11:44sohbet oyun linki
Bu Ne Demek Ya Kopasım Geldi Muahahaha Dışarda Buluşmanızdan Demiyorum Burdakilerden Diyorum Dio O Ne Demek cc de Senin İcin Ozel Masalı Bir Oda Yapılıp İnsanlarıda Oraya Oturtup Aktivite mi Yapacaksın  eheueheu :D La Peeg Ne Dion Olm Sen Birde Emege Saygı Hiç Kalmamış Gül Gibi Nevizade Gecemizi Yılbaşı Gecesi Yapmışlar Yuh Yani Bu arada Nevizadeden Sonra da 3 Disko ve Sabahında Dolmabahçede Kahve İçişimizde Güzel Bi Aktiviteydi Merak Etmeyin Yakında Tekrardan Organize Edeceğim Eğer Katılmak İsteyen Arkadaşlar Varsa Yalnız 20 Yaş Sınırı Koyuyorum Bana Mail Atabilirler Kişi Sayısına Ulaştığımda Bir ayarlarım ve Güzel Bir Aktivite Yaparız.MAil Adresim asankur@hotmail.com
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir